arrow
profile_image
Bloudilka
od 25. 11. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám dotaz, zda máte někdo zkušenost s hlášením se na VŠ 4 roky po maturitě...? Před 3,5 roku když jsem dokončila školu, jsem se hlásila na VŠ a VOŠ. Vzali mě na obě, ale tenkrát jsem nad tím moc nepřemýšlela, chtěla jsem prostě mít VŠ, protože mi každý odmala vtloukal do hlavy, jak je to důležité a tak hlavně asi právě kvůli titulu jsem se rozhodla pro VŠ a na této škole se zatím stále držím, teď jsem na začátku čtvrťáku a za rok a půl budu už dělat magistra a mám v plánu ho dodělat. Obor který ale na VŠ studuji je zaměřený úplně jinam, než byl ten, na který jsem se tenkrát hlásila na VOŠ. Vím, že jsem si to asi měla uvědomit dříve a už to ve mě nějaký čas bylo, ale vždycky jsem to nějak přestala řešit, přešlo mě to... ale teď jsme začali mít pořádně praxe a tím už přišlo totální vyhoření, kdy jsem si řekla, že tohle nejde, že mě ta škola prostě nebaví a asi to nechci ani v budoucnu dělat! Chtěla bych právě na tu VOŠ, na kterou jsem tenkrát mohla bývala jít... (jsem to ale idiot že?) no co... někomu se asi až časem ukáže, co by v životě opravdu chtěl... Zajímalo by mě pro to, zda máte někdo zkušenost, kdo se hlásil na školu až takhle později? Může mě to nějak znehodnotit u přijímacích zkoušek? - nemyslím skrz testy, na ty jsem namotivovaná se naučit! - ale dokládá se i průměr z maturitního vysvědčení a posledních dvou let vysvědčení SŠ, tak by mě to zajímalo právě skrz to. Všem děkuji za odpověď a případnou podporu... a budu ráda pokud si někdo odpustí nějaké nepříjemné poznámky, ne každý v životě nalezneme to, co chceme, hned po maturitě

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

7

Měla jsem na VŠ několik spolužáků, kteří nešli hned po SŠ, ale později. Jaký by to mělo podle tebe mít vliv? Maturitní vysvědčení máš přece pořád stejné.

arrow
profile_image
Bloudilka
od 25. 11. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To ano, takové spolužáky mám i já, ale hlásili se třeba po roce, dvou... já budu v podstatě pod čtyřech. Navíc, do přihlášky se vyplňuje rok složení maturitní zkoušky atd... tak by mě zajímalo, zda mě to mohlo nějak ,,znehodnotit”.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené