Smazat

Stydím se za bosé nohy - chodidla

Ahoj, mám takový zvláštní problém a s přicházejícím létem jsem si na to opět vzpomněla. Jde o to, že se stydím za bosé nohy. Ne proto, že bych je měla ošklivé nebo tak, jsou úplně normální, ale přijde mi strašně vulgární a nechutné ukazovat na veřejnosti bosá chodidla a prsty, nikdy nenosím otevřené boty, ikdyž je 40 stupňů, chodím v balerínkách. Máte to tak taky někdo a nevíte, čím to je? Připadá mi to docela směšné a okolí taky.
 

Reaguji na tamaris:

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to mam naopak, sebevědomí mizerné, skoro nulové, jsem silnější, nad čtyřicet, žádná krasavice. A právě ty prsty u nohou jsou to jediné, co je na mně pěkné. Tím si to pošramocené sebevědomí v létě zvedám.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teda nosím sandálky normálně nepřipadá mi na tom nic divného.Že ukazuji své bosé nohy mi vůbec nevadí.Nemohla bych se pařit v uzavřených botách ve 30 stupňových vedrech.

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Náhodou jsem teď objevila tuhle diskuzi a musím se tady fakt smát
Jinak to lízání nohou a prstů atd mně přijde jako totálně odporná úchylka

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já nějak chodidla taky zrovna nemusim, teda hlavně ty svoje)) vždycky si připadám jako nahá, když jsem bosa, je mi to nepříjemné, přijde mi, že mi furt na ty nohy každý kouká, asi úchylka no...)) žabky nosím jen u moře, tam mi to nevadí, ale po městě ne...

u jiných holek mi bosé nohy nevadí, většinou je nemají holky nějak šeredný, takže to je ok, ale nějak mi vadí otevřené boty a žabky u chlapů, nemůžu si pomoct ale odpuzuje mě to...jak už někdo psal, přijde mi snad přijatelnější když mají ponožky, než když jim koukají chlupaté prsty))

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jinak přijde mi, že chlapi mají často úchylku na chodidla ale v opačném smyslu)) pořád vám je chtějí masírovat, šahat na ně a podobně, z toho mi není zrovna dobře...i pedikuru si dělám sama, protože mi neni příjemné, když mi na ty nohy někdo cizí sahá...ale mam tohle už od dětství, táta mě často budil tím, že mě šimral na chodidle, nebo tahal za palec, to jsem vždycky rostla))

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji bertik: Co takhle založit téma "fotogalerie vašich chodidel", holky?

Tak fetiš nejsem, ale proč ne... Ale ostatní, zde diskutující by tam nemohli, pač by měli asi pak noční můry z tolika nohou

Moje nohy (chodila) mi nevadí, ale ostatních celkem ano. Nemám ráda, když se mě někdo chodila dotýká nebo tak...přijde mi to divné.

 

Téma Stydím se za bosé nohy - chodidla je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené