Smazat

Tchýně, která nepřemýšlí nad tím co dělá...

Přítelova matka (budoucí tchýně) absolutně nepřemýšlí nad tím co dělá a říka a mě už to neskutečně vytáčí. Bohužel přítel je flegmatik a neřeší to...

Ahoj holky,
začnu tím, že přítel má 2 letého syna (Matěje) a s bývalou přítelkyní Petrou se rozešli ve zlém (ukradla u něj v rodině velké peníze, řešila to i policie, věčné nám lže o klukově zdraví a dokonce i o nás nám vykládá lžy). Ale teď k tchýni. Je jí skoro 50 ale přijde mi že vůbec nepřemýšlí nad tím co dělá a říká.

Nedávno mě poprosila jestli bych jí na Matěje nepůjčila nějaké oblečení. Půjčila jsem jí ho, už dřív jsme to tak řešili, že oblečení bylo u nás (něco jsem dostala od tety po bratránkovi, něco jsem koupila a něco jsme dostali od přítelovy babičky) a tchýně u sebe nic neměla. Ale oblečení mi už nevrátila. Když už jsem se po měsíci po oblečení začala shánět tak mi řekla že ho dala Petře, že by to u nás kluk neunosil. Nejvíc mě naštvalo, že se prostě vůbec nezeptala (příteli volá kvůli každé kravině) a navíc mezitím bylo oblečení od přítelovi babičky, který jsem slíbila, že ho Petra nedostane. Na přítelovu matku jsem i řvala do telefonu, že tohle fakt není normální rozdávat cizí věci bez zeptání a ona mi na to řekla, že se mám zabývat důležitějšíma věcmi. No a samozřejmě když přítel napsal Petře, že to oblečení chceme zpátky tak řekla že ho nemá, že od nás nebude brát nějakou almužnu přece... (Jednou Petra dokonce napsala, že jsem si to oblečení vzala když jsme vraceli Matěje - já v tý době byla na horách, takže jsem si ho nemohla vzít), Je to už asi měsíc a půl co se to stalo, vždycky mám chuť začít ječet když si na to vzpomenu, a tchýni vůbec nepřijde divný že už k ní nechodím na obědy, na které nás zve, prostě jí nedochází co udělala. (Petra si jí omotala kolem prstu - když píske tak tchýně skáče. Tchýně jí věčně bere v Praze na obědy, vozí jí dárky, volá jí, posílá fotky, atd.)

Další příklad jejího chování. Minulé léto jsme byly na společné dovolené u moře (největší chyba jakou jsme mohli udělat). Na pláži jsem se jednou příteli zmínila, že jestli chce něco k obědu tak musíme dojít pro peníze a ona to slyšela a začala na mě přes celou pláž řvát že jsem rozmazlená, neumím si vážit peněz a že je to proto že mám 2 táty a 2 mámy (rodiče se rozvedli), ale už jí nedošlo že mám další 3 sourozence a od rodičů nedostávám peníze. Samozřejmě jsem to obrečela, ale ona se prostě neomluvila a dělala jako by nic...

Jinak jí příjde normální měnit plány na poslední chvíli např. ve středu řekla, že Matěje vyzvedne v Praze a my si ho u ní vyzvedneme v sobotu a v pátek když přijela do Kolína tak nám volá že si ho máme vyzvednout, bez toho aniž by nám dala dopředu vědět. A tohle dělá pořád všechno mění na poslední chvíli a když něco řeší tak naprostý blbosti...

Poslední měsíc ani nejezdím k přítelově babičce na nedělní oběd, protože tam je tchýně a já bych jí asi musela praštit kdybych jí viděla.

No ale proč to píšu. Jak se prostě chovat k takovýmu člověku. Ona mě věčně vytáčí, stačí mi na ní pomyslet a chytne mě rapl... Přítel tchýni už xkrát říkal jak se má k Petře chovat, že není normální jí brát na obědy, vozit jí dárky a věčně si s ní volat, ale ona to prostě asi nechápe. Přítel mě nedávno požádal o ruku, ale já nechci mít takovouhle ženskou v rodině... (o svatbě ani nemluvě, i můj otec je na ní nasranaj za to co mi řekla na tý dovolený)
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: mikkýsek

Já sem tenhle deníček nezakládala kvůli Petře, ale kvůli tomu že tchýně rozdává naše (moje a přítelovy) věci a vůbec jí to nezajímá a chtěla jsem vědět jak by jste to řešily vy.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikkýsek: teď soudíš zase ty jí...nebudeš o nic lepší

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rezakoky: být tebou kašlu na ně, nic jim už nedávej ani nepůjčuj..ber to celé jako poučení do budoucna a dej si na ně akorát pozor...aby jednou neokradla i vás apod...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MKay:
prosim tě asi nevíš co znamená význam slova soudit. tak si schovej ty svý sociální výlevy . Moralizovat umí každej blbec, protože nic jiného nedokáže

Reaguji na Rezakoky:
Tak to snad není nic s čím by sis nedokázala poradit sama a něco co musíš řešit přes anonymní diskuzi.Tisíc lidí ,tisíc názorů na jednu situaci.

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Moralizovat umí každej blbec, protože nic jiného nedokáže

například ty

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na colette11: asi tak

Cituji colette11: Cituji mikkýsek: Moralizovat umí každej blbec, protože nic jiného nedokáže

například ty

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikkýsek:
A ty zase víš všechno nejlíp, jako vždy. Jak se taková dokonalost vůbec mohla narodit? Jsi neskutečným přínosem pro celé omlazení.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na eM.X:

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prostě se na ni vykašli. Budeš si případně brát přítele, ne jeho matku.
Každý je nějaký, tak to buď zkousni a ber ji i s jejíma chybama, anebo se s ní nestýkej a nepřemýšlej o ní. Fakt si naprosto zbytečně děláš nervy s věcma, co nejsou důležitý, řešíš maličkosti.
Anebo, pokud by ti na tom záleželo, tak si ji můžeš zkusit omotat kolem prstíku taky. Co ti v tom brání? Když se tak zabýváš jejíma negativníma stránkama, tak zkus zjistit i to, co má ráda, a zařiď se podle toho.
Hlavně se nenech dotlačit k tomu, že se zebe začneš mít pocit ukřivděný oběti, kterou drtí tchýně. Jo a mmch, lidi si troufnou jenom na ty, kdo jim to dovolí. Takže pokud taky nejsi flegmatik, kterýmu je všechno jedno a s nějakým rejpáním si neláme hlavu (což asi ne), tak se musíš včas ohradit a vymezit jasný hranice, co jsi od ní ochotná snášet. Když na tebe řvala na pláži, tak 1/ měl zasáhnout přítel (jestli byl u toho), 2/ jsi ji měla nějak usměrnit sama, aby věděla, že určitý věci jsou za čárou a nemůže si je k tobě dovolovat.
A víš co... Když tak o tom uvažuju, já bych na ty rodinný obědy naopak jezdila, a jestli je opravdu tak nesnesitelná a protivná, tak bych si ji naopak vychutnala. Na hrubý pytel hrubá záplata...

Cituji Rezakoky: kvůli tomu že tchýně rozdává naše (moje a přítelovy) věci a vůbec jí to nezajímá a chtěla jsem vědět jak by jste to řešily vy.

No jednoduše... nedávat ji vaše věci...

Je to jednoduchý ne? Nesedí = nestýkej se s ní... nevrací vaše věci = nedávejte/nepůjčujte ji je....

Takových tchýní je... a i horších

Prostě se na ní zvysoka.... nic jí nepůjčovat, netrávit s ní čas, a už vůbec ne dovolené.... a tam někde v dálce Ti tolik vadit nebude.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kaja555: a tam někde v dálce Ti tolik vadit nebude

Kdyby to bylo v dílce =/ Bydlíme v jednom městě a dost často ji potkávám =/

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rezakoky: v tom případě chovej se pouze zdvořile, ale jinak na ní kašli

Cituji Rezakoky: Kdyby to bylo v dílce =/ Bydlíme v jednom městě a dost často ji potkávám =/

aha ... jj, jak píše MKay.. zdvořile, ale nic moc s ní nerozebírej apod.

 

Váš příspěvek

Tchýně, která nepřemýšlí nad tím co dělá...

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené