Smazat

Těžký výběr

Problém s kluky.................................................................................................................................................................. Co víc dodat? :)

Jak to všechno začalo. Od první do páté třídy se mi líbil kluk jménem Richard. Připadal mi že to je ten můj ideál. V 6. třídě jsem si ale už řekla že to nemá smysl přemýšlet nad klukem který se o mně nezajímá (předtím jsem mu párkrát řekla že se mi líbí, ale on nic neřekl). Tak jsem se začala dívat po jiných. Pár se mi jich zalíbilo ale v koutku duše jsem pořád myslela na Richarda. Jednou jsem mu napsala jestli by nešel se mnou a s mojí kamarádkou ven. Napsal že by chtěl jít jen se mnou. Bylo to skvělí!! Ale potom už nenapsal. Byl to hrozný pocit. Už jsem to s ním vzdala. Ale ne nadobro.... No ale to trošičku předbíhám.
Chodím do kroužku lezení a míčové hry. Richard taky. Fakt jsem si řekla že už ho nenechám kazit mi život, že to s ním nemá cenu, ale pořád se mi líbil. Po tom to "přestalo" když jsem si všimla Petra který taky chodí do lezení. Je to deváťák takže vím že u něj nemám šanci. Byl na mě tak milí. Jistil mě když neměl kdo (většina to nedělá) a když jsme hráli kin-ball tak si mě vybral do skupiny hned dvakrát. (Při kin-ballu je dobrý být vysoký což já rozhodně nejsem).
Když oba vidím tak se mi "zachvěje" srdce. Snažím si furt říkat že nemá smysl se teď (v tomhle věku) nějak moc zabývat kluky. Beru je jako kamarády. Až na tyto dva. Nevím co mám dělat. Nemáte nějakou dobrou radu?
 
arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejprve by to chtělo naučit se pořádně psát česky....jinak mi to připadá, jak Terkka 2

arrow
profile_image
Dasa_J
od 5. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pajia: Terce bylo 15, tohle vypadá na míň

 

Téma Těžký výběr je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené