arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doporučuji přečíst si toto, shlédnout videa http://www.czmms.info/ , jde o lék který dokáže léčit rakovinu. A co je nejdůležitější, nebýt hned ze začátku skeptický, jako většina lidí bývá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji eileen11: a jestli je to opravdu jen v hrudní dutině, tak bych to tipla na nějakou cystu nebo tak.

cysta určitě ne, vyšlo to pozitivně na PET - CT. Ale co jsem slyšela, tak i benigní nádory tam můžou vyjít pozitivně. Takže můj "sen" je BENIGNÍ lymfom, thymom nebo tak něco. Nebo je to lokální recidiva (né metastáza) toho, co jsem měla v tom prsu. Nebo něco uplně jinýho blbýho a blesk uhodil na jedno místo dvakrát... No každopádně, operaci se zřejmě nevyhnu, ať je to, co je to, teď jde o to, jestli k ní dostanu jako bonus ještě chemoterapii

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: operaci se zřejmě nevyhnu,

operaci vzal čert, to zvládneš, hlavně aby to bylo potom v pořádku
chjo, tyhlety dohady jsou nejhorší...tak atˇuž je pondělí

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji eileen11: operaci vzal čert, to zvládneš, hlavně aby to bylo potom v pořádku

si taky řikám, ať mi odsekaj žebra, odšoupnou aortu, proplesknou mrskající srdce a odundaj pryč plíce, hlavě ať mi nevypadaj vlasy a když mi nebudou řezat kozy, tak ať si klidně říznou

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,

Držím ti palce. V rodině s mamčiny strany máme taky rakovinu. Umřel na ni děda, babička, mamčin bratr a mamka měla první nádor ve 23 letech. Ale malinký, takže ji prso zůstalo. Rakovina se ji vrátila naplno ve 40ti. Našla si bulku a šla k doktorce. Ta ji řekla, at to neřeší, že je to z menstruace. Jenže ona se nenechala a šla jinam. Samozřejmě rakovina. Takže ji vzaly celé prso, ozařky - hrozný průběh , mě bylo bohužel jenom 8 let a vůbec jsem si neuvědomovala ,co se děje . Maminka je bojovnice, je to 17 let a vše v pořádku. Samozřejmě ji bolí ta ruka od operace a nemůže se moc namáhat, ale ona prostě jede. Moc ji obdivuju.A to ji ti šmelináři ještě u operace kreslili čáry u žlučníku!Zaměnily karty !Kdyby je na to neupozornila už chudák upadající do narkozy, tak by se probudila s vyřezaným žlučníkem.

Jinak já měla znamínka na bříše, dvě velká. Nechala jsem si je odstranit asi ve 12 letech z estetických důvodů a v jednom byl už nález. Znamínek mám hodně moc , měla bych začít chodit na kontroly a taky aspon jednou ročně na mamograf a nepodceňovat to .Rakovina je hrozná svině, proto ji nemůžeme dát šanci a bojovat!

Držím moc moc palce

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji cherrinka: Ta ji řekla, at to neřeší, že je to z menstruace. Jenže ona se nenechala a šla jinam. Samozřejmě rakovina

Nechápu, prostě fakt nechápu, jak někdo může něco takovýho tak lehkovážně podcenit, kór když ví, že to onemocnění tam už jednou bylo. Ale co píšeš, bylo to před 17 lety ale doufám, že lékaři s tímto přístupem v té minulosti zůstali!!

Cituji cherrinka: Samozřejmě ji bolí ta ruka od operace a nemůže se moc namáhat, ale ona prostě jede.

mně ta ruka ani moc nebolí, snažim se si to nepřipouštět a taky "jet"

Cituji cherrinka: A to ji ti šmelináři ještě u operace kreslili čáry u žlučníku!Zaměnily karty !Kdyby je na to neupozornila už chudák upadající do narkozy, tak by se probudila s vyřezaným žlučníkem.

nemám slov

Cituji cherrinka: Nechala jsem si je odstranit asi ve 12 letech z estetických důvodů a v jednom byl už nález.

tak zaplaťpánbůh, že jsou pryč!

Cituji cherrinka: a taky aspon jednou ročně na mamograf a nepodceňovat

to určitě, ale jsi ještě mladá, takže né na mammograf, ale na sono. A nech si udělat radši genetiku.

Cituji cherrinka: Držím moc moc palce

Děkuji za podporu

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kočky přeju nám všem - aktuálním bojovnicím - čistou výhru na furt, a ostatním ať je toto nepotká....

Ale když si pak přečtu, že na výzkum a vývoj VIAGRY bylo investováno 7x víc peněz než na léčbu rakoviny prsu....mám chuť začít schánět Kalašnikova

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: výzkum a vývoj VIAGRY bylo investováno 7x víc peněz než na léčbu rakoviny prsu....

tak asi chlapi, kterým nestojí, jsou potencionálně lepší zákazníci než ženy s rakovinou prsu a asi i pro společnost celkově - nějaký impotentní dědek si bude kupovat viagru (prachy), aby uspokojil mladou milenku, který bude kupovat drahý dárky a dovolený (prachy, prachy, prachy). Vše financuje napřímo z vlastní kapsy.
Ženská s rakovinou prsu je jako zákaznice velmi sporná, její léčba je drahá, závisí na ochotě pojišťovny jí tu léčbu proplácet (tahanice, prachy nejisté), pak se třeba i vyléčí a místo toho, aby začala bezuzdně utrácet a podporovat tržní systém, začne se pod vlivem onko-psychologických příruček a dobře-to-myslícího příbuzenstva a známých radovat ze všedního dne, z toho, že svítí sluníčko a když nesvítí, taky dobře, hlavně, že jsem naživu? Výtěžnost pro tržní systém nula nula nic, takže když holt taková ženská umře, protože visící č.urák je lepší investice, co se vlastně stane? Planeta přelidněná, tak co. Jak se řiká, jedno úmrtí, to je tragédie, 50000 mrtvých je číslo ze statistiky.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I my máme rakovinu v rodině. Praděda zemřel na rakovinu hrtanu, prababička na rakovinu žaludku. Dědovi našli nádor někde snad u oka, ale už je plno let po operaci a zatím se drží dobře. A je to asi týden, co přišla kamarádka (36 let) s tím, že jí zjistili rakovinu děložního čípku. Ač chodila na pravidelné gyn.kontroly, tak to prý šlo nějak rychle a má nějaký 3. stádium. Jenže já se v tom nevyznám a byla jsem tak v šoku, že si z toho hovoru moc nepamatuju.

Každopádně všem moc moc držím palce, aby vám ta příšera dala už pokoj a zbytku aby se s ní nikdy nesetkal.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji nickisek: Ač chodila na pravidelné gyn.kontroly, tak to prý šlo nějak rychle a má nějaký 3. stádium. Jenže já se v tom nevyznám a byla jsem tak v šoku, že si z toho hovoru moc nepamatuju.

no, nerada bych Tě utěšovala planě, ale třeba jsi to jen špatně pochopila? Karcinomu děložního čípku předchází takzvaná prekanceróza, tedy stav, kdy se vytvoří určité "léze", u nichž je riziko, že se v rakovinu zvrhnou - to znamená, ještě se nezvrhly. Tahle prekanceróza se právě dělí na 3 stádia podle procenta, ve kterém by se mohlo stát něco špatného. Léčí se to chirurgicky tzv. kónizací děložního čípku, je to operace zhruba na 5 minut, dělá se teda v celkové narkóze, ale nic drastického. Akorát se pak musí dodržovat klasické 6nedělí.
Tahle prekanceróza, když se zanedbá, rozvine se potom v karcinom "in situ", který je jakoby opouzdřený a neproniká do okolních tkání. Teprve potom se karcinom rozvine naplno, ale trvá to u tohodle typu poměrně dlouho a hlavně člověk už by měl nějaké příznaky - krvácení apod.
Takže jestli Tvoje kamarádka chodila poctivě na prevenci, tak se nejspíš bude jednat o stádium tý prekancerózy a špatně jsi to pochopila, ono člověk strašně hysterčí, když slyší o rakovině, vim, o čem mluvim, bohužel.
Ať to kamarádce dobře dopadne

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: Takže jestli Tvoje kamarádka chodila poctivě na prevenci, tak se nejspíš bude jednat o stádium tý prekancerózy a špatně jsi to pochopila, ono člověk strašně hysterčí, když slyší o rakovině, vim, o čem mluvim, bohužel.

to by bylo fajn, musím se jí na to ještě víc zeptat, ona mi to volala když jsem byla nemocná, takže jsem měla dost problémů sama se sebou a ještě tohle do toho. Každopádně to zní logicky a kéž bys měla pravdu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji nickisek: Každopádně to zní logicky a kéž bys měla pravdu

doufám, že to tak je. Každopádně je dobře, že se to začne řešit. Maminka mojí kamarádky si nechala rakovinu děložního čípku prošvihnout tím, že se bála (!) jít na gyndu, spoustu měsíců (ne-li let) měla gynekologické problémy, krvácení apod., ale prostě na gyndu nee. Bohužel, když jí na to přišel obvodní nebo kdo už, podle toho, že nevypadala celkově (!) dobře, bylo už pozdě a už se s tim nedalo nic dělat. Úplně zbytečně. Rakovina děložního čípku je nejlíp snad léčitelná rakovina, léčí se to chirurgicky, v pozdějších případech ozařováním, chemoterapií snad vůbec nebo opravdu ty hodně pokročilý stádia. To bude dobrý, uvidíš

arrow
profile_image
Anne93
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ellenuschko, strašně moc ti držím pěsti, aby ti to všechno dobře dopadlo, jseš bojovnice

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Anne93: Ellenuschko, strašně moc ti držím pěsti, aby ti to všechno dobře dopadlo, jseš bojovnice

děkuju! No snažim se, uff...
Na tomhle já osobně nevidim nejhorší třeba tu bolest, co to přináší nebo to, že je člověku po chemo zle, to všecko se dá zvládnout, ale nejhorší mi přijdou takový ty okamžiky, kdy třeba potkáš někoho známýho, máš paruku a on na tebe blbě kouká, jako co, máš rakovinu? A teď ta chvilka toho ticha... A pak samozřejmě, když člověk vidí holky s pěknejma vlasama, když jdeš v drogérii kolem šampónů a jsou ti k ničemu...

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: máš paruku a on na tebe blbě kouká,

To mi připomnělo vyprávění mamky mého expřítele. Můj bývalý jeden čas chodil s dívkou, které byl nalezen nádor na kosti. V té době jim bylo zhruba 15 let. Slečna měla bulku u kotníku a pak se zjistilo, že to je pěkný průšvih. No po chemoterapii prý taky nosila paruku a jelikož to bylo v létě, asi se pod ní musela dost pařit. Jednou za tou maminkou mého ex přišla do krámku, kde bylo plno zákaznic a se slovy "fuj, tady je ale vedro" jedním tahem stáhla paruku stejně jako když si člověk sundá čepici. Prý to bylo hrozně vtipný a zároveň krásný, jak se za nic nestyděla. Teď je snad po osmé operaci plic a není na tom moc dobře, ale stále bojuje. Hezčí, silnější a inteligentnější holku jsem nikdy neviděla a neskutečně jí obdivuju.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené