1. . .6789101112. . .1819
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: ale oni většinou spojili i chemo s přírodní léčbou, že jim po té chemo nebylo tak zle a tak...

mně naštěstí teda zle není, tak to je fajn, mám nějakou slabou a mám jen strach o vlasy, nezvracím, jen jsem potom byla unavená.
Ono každopádně tak jak tak, chce to konzultovat s onkologem, protože právě některý tyhle přírodní přípravky můžou buď účinky chemoterapie brzdit nebo naopak ještě víc podpořit, což je vlastně oboje špatně, protože ta chemoterapie je prostě nějaym způsobem vypočítaná.
Třeba když jsem byla léčená poprvé, tak jsem měla antracykliny, což je docela záhul. Po tom je člověku fakt zle takovym blbym způsobem, tim blivnym. Dostala jsem na onkologii spoustu prášků proti nevolnostem, ale ani jsem je neužívala, řekla jsem si, že prostě zase další prášky tomu tělu taky asi neprospějou a nevolnosti jsem léčila jako ty klasický třeba po chlastu. Prostě pomalu, nejdřív po lžičkách sladký čaj, pak piškůtky, rohlík s džemem, lehký jídla s obsahem cukru, který ten organismus potřebuje k regeneraci. A vždycky jsem to ustála dobře. A pak začít jíst, je to strašně důležitý. Za tohle musim moc poděkovat svojí mamce, že se o mě vždycky postarala, protože když je člověk v křeči nad záchodem, tak toho sám moc nezvládne. Takže po léčbě mi zbyla plná igelitka prášků, který jsem stejně nepoužila.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Ellenuschka: Jako jasně, to máš pravdu, ale myslím, že ten jídelníček to může podpořit. A mimochodem... V jídelně to jídlo taky nebude nejkvalitnější. Já myslela spíš zeleninu a tak. Syrovou teda

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Moňas: Myslím, že hodně těm lidem pomohlo to, že tomu věřili

U alternativních metod léčby je toto asi základ (si myslím já). A pokud tomu dotyčný nevěří, nemá to smysl a k víře ho nedonutíš. Věřím, že příroda je silná, ale dá se to použít třeba u nějaké rýmy, ne u vážných nemocí jako je rakovina. Navíc určitě ta vůle žít sama hodně zmůže a není k tomu potřeba ani žádný léčitel apod.

Cituji Ellenuschka: mně naštěstí teda zle není, tak to je fajn, mám nějakou slabou a mám jen strach o vlasy, nezvracím, jen jsem potom byla unavená.

To je dobře, i Tvoje rozhodnutí necpat do těla další léky. Máš můj obdiv a možná mi jednou budeš i inspirací, jak bojovat a nevzdat to. A na nějaké výrazné změny jídelníčku bych byla opatrná, pokud jsi zvyklá na nějakou stravu už delší dobu, tak změna může oslabenému tělu spíš ublížit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: V jídelně to jídlo taky nebude nejkvalitnější.

Tak to máš asi pravdu, ale zas kde už dneska seženeš kvalitní jídlo. Tady si řikám, že furt to musí být relativně na úrovni a hlídaný, když je to jídelna pro děti.
A představa, že si pořídim králíkárnu, slepice a záhon mrkve mě teda dost děsí

Cituji whisper: ta vůle žít sama hodně zmůže

taky tomu věřim a věřim i sobě, že to dokážu, protože prostě musim a chci. A sobě věřim víc než hlívě nebo ředkvičkám.

Cituji whisper: Tvoje rozhodnutí necpat do těla další léky

no, játra má člověk jenom jedny, zkusila jsem to a šlo to, tak zaplaťpánbu za to.

Cituji whisper: možná mi jednou budeš i inspirací, jak bojovat a nevzdat to.

no počkej, počkej, nic takovýho si neplánuj proboha! Kéž bys to Ty ani nikdo z ostatních holek tady nikdy nepotřeboval!

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Ellenuschka: no počkej, počkej, nic takovýho si neplánuj proboha! Kéž bys to Ty ani nikdo z ostatních holek tady nikdy nepotřeboval!

Samozřejmě nechci, ale máme rakovinu v rodině, tak člověk nikdy neví. I když víc než o sebe mám strach o mamku, za nedlouho jde poprvé na mamograf, sice preventivně, ale stejně jsem z toho značně nervózní.
Taky je super, že chceš mimčo, a doufám, že se po chemce zadaří, to taky člověku dodá sílu. Protože pro dítě tady matka chce být za každou cenu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji whisper: za nedlouho jde poprvé na mamograf, sice preventivně, ale stejně jsem z toho značně nervózní.

to je super, že tam jde, prevence je moc důležitá, hlavně, ať to dobře dopadne!!

Cituji whisper: Taky je super, že chceš mimčo, a doufám, že se po chemce zadaří, to taky člověku dodá sílu. Protože pro dítě tady matka chce být za každou cenu.

doufám, že jo, strašně moc bych si to přála.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ellenuschka: Tak to máš asi pravdu, ale zas kde už dneska seženeš kvalitní jídlo.

No v ČR určitě ne, to máš pravdu

Cituji Ellenuschka: Tady si řikám, že furt to musí být relativně na úrovni a hlídaný, když je to jídelna pro děti.

No snad ano, ale znáš to. Odrbává se vše a všude, ale tady snad ne tolik...

Cituji Ellenuschka: A představa, že si pořídim králíkárnu, slepice a záhon mrkve mě teda dost děsí

No to jo teda

Cituji whisper: Věřím, že příroda je silná, ale dá se to použít třeba u nějaké rýmy, ne u vážných nemocí jako je rakovina.

Nevím, vše, co jsem viděla, všechny příběhy byly u vážných nemocí, hlavně u rakoviny, ale co je na tom pravdy, to nevím, ale věřím, že se to v nějakých případech opravdu podařilo

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: No v ČR určitě ne, to máš pravdu

no emigrovat kvůli tomu nebudu

Cituji Moňas: Nevím, vše, co jsem viděla, všechny příběhy byly u vážných nemocí, hlavně u rakoviny, ale co je na tom pravdy, to nevím, ale věřím, že se to v nějakých případech opravdu podařilo

možná jo, ale podle mě, většina toho jsou podvrhy. Protože téma je to líbivý, sledovanost to mít bude a u kolika z těch příběhů je vyjádření nějakýho věrohodnýho a uznávanýho onkologa, který by to potvrdil? Někdo, kdo by řekl - Ano, opravdu jsme léčili paní Vopičkovou, ale bohužel, v jejím případě se nedalo už nic dělat. A tady pan léčitel jí předepsal ředkvičky 3krát denně a metastázy záhadně zmizely. Uznáváme svoji chybu.
Většinou tam je třeba skutečně nějaká paní Vopičková, která jí ředkvičky 3krát denně, ale ve skutečnosti vůbec není onkologická pacientka, jen za to dostala zaplacíno, aby to říkala?

Reaguji na Ellenuschka:
Nebudu psát žádná moudra, snad jen to, že na Tebe myslím a držím Ti palce.
Kočko drž se!

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Ellenuschka: to je super, že tam jde, prevence je moc důležitá, hlavně, ať to dobře dopadne!

Děkuji. Tobě taky, určitě budu sledovat další průběh a držím palce.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Ellenuschka: Jak jsem psala... Já tomu celkem věřím. Vidím, jak se tělo mění a čistí díky stravě, ale to je tvoje věc, jen jsem zkusila ti něco navrhnout. Podle mě je příroda velmi mocná
Jako stravou se toho dá ovlivnit hodně, nemoci štítné žlázy, tlak, cholesterol, kožní potíže a podobně, tak proč ne rakovinné bujení... Takže já věřím, že to pomoct může, pokud se to dodržuje pečlivě. A i když to třeba někomu nepomohlo, tak mu to určitě neublížilo. Ale Ok, kašlem na to. Nevěříš tomu, takže u tebe by to bylo asi zbytečný. Navíc tady v ČR jsou ty potraviny opravdu katastrofa.

Hodně štěstí v tvém boji

arrow
profile_image
Mariemarie
od 6. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj zakladatelko, přečetla jsem si tuto diskusi a bohužel mě vydsila skutečnost, že si myslíš, že cukr potřebuje tvoje tělo k regeneraci. To jsi prosím našla kde? A obzvláště umělý, bělený cukr... To nevíš, že pokud máš rakovinu, nesmíš jíst vůbec! ŽÁDNÝ CUKR!?? ne promiň, nechci tě rozhodně nějak urazit... Ale píšeš, že nevěříš nějakým alternativám a tak... Ale to, co tě z toho má hlavně dostat je jen tvá víra? (což je jeden z ezoterických nesmyslů) Cožpak sis nesháněla žádné informace? Nevíš, proč rakovina vzniká? Dnešní statistika říká, že to postihne každého třtího, do dvaceti - třiceti let každého druhého.... Jsou země které jsou na tom hůř, ale jsou i země, kde jsou na tom líp... Proč? Je třeba se na to pořád ptát... Ze zkušenosti s lidmi, kteří omemocněli rakovinou to jsou vesměs lidé, kteří jedí párky, kouří, pijou,.. nesnáší zeleninu... Možná to bude znít dost drsně, ale myslím, že podstatná část pacientů si za své obtíže může sama. Lidi se obklopují chemikáliemi a vůbec nic raději nechtějí vědět a to i přesto, že reálně hrozí smrt... Jednou si kamarádka oblíkla ještě vlhký džíny. a během deseti minut začala brečet, že jí to strašně pálí. Musela si to sundat a uvázat v pase mikinu, po celých nohách měla rudé fleky. Prý dala do pračky o něco víc prášku... fosfáty, agresivní bělidla....to se má vypláchnout nějakými 50 litry vody? v prádle to zůstává a když se člověk jen trošku spotí.... Potom dýchá prach z ložního prádla, což přispívá k rakovině plic... jar na nádobí, zubní pasty, krémy vyrobrené z ropného tuku....a pak se někdo diví, když dostane rakovinu.. Všechny tyto věci lze úspěšně ignorovat a nahradit. Já když se napiju špatné vody, tak to hned cítím....když přijedu do prahy, cítím jak smaradlavý je vzduch, když je v jídle glutamát, tak je mi z toho blbě. Bohužel se z nějakých nepochopitelných důvodů používá i ve školních jídelnách.... Vždycky když vidím fotky ze školek, kam chodí děti kamarádek, tak tam vidím učitelky almarovitého typu, jak dětem na "oslavičce" nalévají tu dobrou limonádu "kokakolku" a rozdávají kindervajíčka a na stole jsou !barevné! křupky. Fuj, svoje dítě bych tam nedala. A ty učitelky mají od pohledu IQ tykve. Co asi mohou ty děti naučit? že pít kolu je ok) ? Že se má jíst všechno? No tak to už dnes dávno neplatí.... ale někteří to nechtějí vědět....Kdo ignoruje dlouhodobě signály svého těla, jako jsou bolesti hlavy, zažívací potíže atd... nemůže se divit... Nechci aby to vyznělo zle, ale ta ignorace mě fascinuje. Známý chtěl ode mne kozí mléko, že prý mu to rakovinu vyléčí, ale když tam příjdu, na stolečku buřty nějaká uzenina zatavená v igelitu.... No má to cenu? Místo relevantních informací zvrácená víra a ignorace v jednom. Jestli jsem tě urazila, tak to mi tedy promiň, ale viděla jsem toho dost. Infarkt je možné dostat ve třiceti, pokud člověk hodně paří... cukrovku taky velmi brzo, znám i pár případů, kdy to s člověkem prostě seklo a už se neprobral.... většinou takoví, co pracovali v baru a sami hodně pili. Všechno má nějaký důvod... je bláhové myslet si, že něco nemá vliv... Jinak hodně štěstí a přeju ti zvládnutí chemoterapie. Já sama bych na ni nešla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Mariemarie: jar na nádobí, zubní pasty, krémy vyrobrené z ropného tuku....a pak se někdo diví, když dostane rakovinu

tak nemám mýt nádobí a čistit si zuby? No taky možnost.

Cituji Mariemarie: bohužel mě vydsila skutečnost, že si myslíš, že cukr potřebuje tvoje tělo k regeneraci. To jsi prosím našla kde? A obzvláště umělý, bělený cukr... To nevíš, že pokud máš rakovinu, nesmíš jíst vůbec! ŽÁDNÝ CUKR!?

ale prosimtě, cukry, tuky a bílkoviny jsou základní složky, bez těch to prostě nejde. Neřikám, že se má člověk od rána do večera cpát čokoládou, samozřejmě jíst zdravě, ale v těle musí být rovnováha.

Cituji Mariemarie: Ale to, co tě z toho má hlavně dostat je jen tvá víra?

Kdybych nevěřila, že to dobře dopadne, tak už bych si snad rovnou mohla jít shánět špagát, ne? Bez víry to jde docela blbě, teď ani nemyslim víru v Boha, ale víru v sebe. Bez tý to ostatně jde v životě docela blbě, ikdyž nemáš rakovinu.

Cituji Mariemarie: Nevíš, proč rakovina vzniká?

u některých druhů už se na to přišlo. Třeba rakovina děložního čípku je jasně spjatá s virem HPV, rakovina plic má co dočinění s kouřením, ale u některých druhů, a rakovina prsu mezi ně patří, prostě tu příčinu vzniku ještě neodhalili. Prostě se stane něco špatně a buňka se zblázní. Umějí to léčit, ale bohužel pouze následky, né příčiny.

Cituji Mariemarie: Kdo ignoruje dlouhodobě signály svého těla, jako jsou bolesti hlavy, zažívací potíže atd... nemůže se divit...

ale já nic neignorovala, cítila jsem se dobře, hlava mě nebolela atd.

Cituji Mariemarie: Jinak hodně štěstí a přeju ti zvládnutí chemoterapie. Já sama bych na ni nešla.

buď ráda, že to nemusíš řešit, umřít na metastázy určitě není nic pěknýho a od toho tě kozí mlíko nebo co fakt nespasí. Kdyby to bylo tak jednoduchý, proč by teda ty lidi umírali, proč by jich bylo tolik?

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na Mariemarie: Tak hloupý příspěvek už jsem dlouho nečetla. Bez urážky!

Cituji Mariemarie: Jinak hodně štěstí a přeju ti zvládnutí chemoterapie. Já sama bych na ni nešla.

Raději umřeš s tím, že zelenina tě rakoviny zbaví? No nic. Já zase v okolí vidím úplně jiné případy. Bratr jí zdravě, sportuje, nepije, nekouří, je mladý a přesto všechno je velmi nemocný a bez léků ani nechci vědět, kde by teď byl. Zdravý životní styl je fajn, ale myslet si, že tě nemoc nemůže postihnout je hloupé a navíc se pak ani neléčit. Každého věc, já jen vždy lituji děti takových matek.

Cituji Mariemarie: Ale to, co tě z toho má hlavně dostat je jen tvá víra?

To nikdo netvrdí, ale fyzické zdraví je velmi úzce spjato s psychikou a pokud se někdo zhroutí, tak prostě rakovině podlehne.

arrow
Neprodává v Bazaru

když jak tak na to koukám, ona bude slečna Marie zřejmě krapet fanatička (viz zboží z Lidlu):

A proč to nechci? Kvůli tomu smradu.... Když tam vlezu, tak mě bolí hlava ještě druhý den.
Cítím, jak mi to žere nos a kolikrát náledně dostanu rýmu.... A mohu všechny ujistit, že to není žádné jejich jídlo.... Podle mě, každý kdo tam dělá delší dobu, musí zákonitě dostat rakovinu.... Například v botách (které jsou všechny z plastu) se nedá vydržet vůbec.

a ještě trošku vrrr, haf, když nedejbůh někdo nesouhlasí:

Tobě se prostě nelíbí co píšu, tak mě musíš napadat a urážet? Asi nejsi normální. Příště uváděj argumenty ty nas**raná Didli. Místo toho, abys napsala, co je tedy Lidl za obchod? A odkud tedy bere zboží? Ty máš nějaké jiné info? No tak se pochlub...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené