Smazat

Trápení s novou známostí

Ahojky, už jednou jsem zde psala toto téma, ale bohužel jsem jej nedopatřením uzavřela a nešlo přidávat příspěvky, tak zadávám téma znovu jen s jiným názvem (původní byl kluk který je kopie ostatních) a prosím o Vaše případné rady a názory:)

Chci plnohodnotný vztah
Téměř 3 roky jsem měla přítele. No, nevím, zda se tomu tak dá vůbec říct. První dva roky byly celkem hezké. Poslední třetí rok byl katastrofa, neodpovídal mi na sms, když už tak sem čekala na odpověď několik hodin. Nechtěl se semnou vídat, pokaždé byly nějaké výmluvy atd. Je to povídání na dlouho...Každopádně je to celkem čerstvé a já se trápila, brečela, celé dny neměla ani chuť k jídlu prostě nic. Poslední dobou jsem začala chodit opět s kamarádkami na akce na diskotéky atd. abych se odreagovala a nachvilku přestala myslet na něj. Dokonce jsem se dozvěděla že má asi jinou o které tvrdí že to není pravda. No to je jedno...Na diskotéce jsem se poznala s klukem, který se mi líbil. Pozorovala jsem jej už delší dobu, chodí tam často. Seznámila jsem se s ním a nakonec skončila u něj doma. Věděla jsem přesně, že je to ten typ kluka, který si chce užívat a je to takový ten hajzl. Ale plná vzteku na bývalého jsem to prostě udělala a na truc se s ním vyspala. Řekla jsem si, proč bych měla se pořád trápit a myslet na něj, zatímco on dělá bůh ví co.Poté jsme si s klukem co sem jej poznala na té akci psali pár sms jinak nic. Teď jsem jej na akci potkala znovu. Na bývalého myslím méně a uvědomila jsem si že jsem se asi zamilovala do toho kluka. Na akci jsme se pozdravili a chvíli pokecali, poté jsem se opila a pořád za ním lezla atd.což byla asi chyba, zbytečně jsem se mu vnucovala atd. Když jsem byla opilá tak mi řekl že jsem fajn hezká sympatická atd ale že budeme kamarádi, což na mě v tu chvíli bylo moc a před ním jsem začala brečet což jsem samozřejmě nechtěla ale nějak se to samo spustilo. Potom mi říkal asi za 2 hoďky že jde už domů a já mu říkala ať nechodí. A on že jde a jak chci ať jdu s sním, a já se ho zeptala jestli chce a on že mě do ničeho nutit nebude že jak chci já - tak sem šla s ním, zavolal taxíka a jeli jsme k němu. Lehli jsme si celý zboření a spali, vůbec nic se nedělo. Kolem poledne jsem od něj odcházela řekli jsme si ahoj a tím to skončilo. Pořád na něj musím myslet a jsem opět v situaci, kdy jsem zamilovaná do hajzla který to bere úplně jinak než já. Vůbec nevím co mám dělat, sotva začnu zapomínat na jednoho tak se objeví on a jsem v té samé situaci co předtím.Budu moc ráda za Vaše názory, už se nechci dál trápit chci někoho s kým budu konečně šťastná s kým budu mohla do kina, na večeři, na hory atd.
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Především nevím, proč ho nazýváš hajzlem. On se k tobě chová slušně. Jestli jsi mu vlezla do postele a teď toho lituješ, tak je to jen tvoje chyba, ten kluk ti nic špatného neudělal. Jina k té zamilovanosti, šanci už u něj nejspíš nemáš, na druhou stranu, když ho nebudeš vídat, tak tě to podle mě brzo přejde a budeš se moct poohlédnout po někom jiném. A když se s ním hned nevyspíš nebo se v opilosti nebudeš vnucovat, tak je i velká pravděpodobnost, že budeš šťastně chodit do kina, na večeře a na hory.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Promin, ale chovala si se jak trhlá šestnáctka v tý části kde popisuješ jaksi za nim lezla. Toho bohužel asi úplně odpudilo. Ono kdyby si za nim tak nelezla a nedělala mu sceny tak by to třeba i šlo a on si dal říct kdyby si byla nenucená, ale takhle viděl jak o nej moc stojíš a to chlapi nemaj rádi.

arrow
profile_image
Ivulienka
od 10. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, jelikož jsi věděla, že si chce chlapec jen užívat, nevím proč ho nazýváš hajzlem, on ti přeci v ničem nelhal To, že někdo nechce vztah ještě neznamená, že ti chce ublížit. Věděla jsi do čeho jdeš, hupsla jsi mu do postele a nakonec ho nejspíš vyděsila emoční scénou..Když se nechceš trápit s podobným typem chlapa, tak hledej někde jinde A ono taky poznáš podobné týpky už podle vzhledu, tak se jim prostě jen vyvaruj a najdi si někoho, s kým si budeš moct povídat, budeš si s ním rozumět a bude tě mít rád takovou, jaká jsi

arrow
profile_image
V.i.o.l.e.n.c.e
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych ti doporučila se nejdřív pořádně z toho všeho psychycky dostat a pak teprve začít budovat nějaký nový a pěkný vztah. To,co ti tu hoky už psaly (že se chovala blbě a můžeš si za to sama apod.) je sice pravda, ale myslím,že zrona nejsi v situaci,kdy bys tohle potřebovala slyšet... Na nějakou dobu se prostě vykašli na chlapy a vzpamatuj se. Když se budeš pořád na nějakym "blbovi léčit", tak tě akorát zkopne zase dolů a budeš zase v háji. Tak přeju hodně štěstí a hodně sil

arrow
profile_image
Mysterious girl
od 22. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na V.i.o.l.e.n.c.e: máš absolutní pravdu, musím se dostat ze všeho psychicky

arrow
profile_image
Mysterious girl
od 22. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jinak plně si uvědomuji holky že jsem ho tím odpudila a že jsem opravdu blbá že jsem za ním tak lezla ale člověku dojde až vše pozdě

arrow
profile_image
Ivulienka
od 10. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Člověk ty zkušenosti nějak nasbírat musí , to neznamená, že jsi blbá) příště si dáš pozor a budeš chytřejší

 

Váš příspěvek

Trápení s novou známostí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené