Smazat

Trávení volného času spolu s partnerem, partnerské aktivity

Nevím a potřebuji poradit, jak trávit společný volný čas s partnerem. Nechceme si jen povídat, vidíme se jen o víkendech a chce to nějaký plán.. děláme věci pořád dokola.

Ahoj,

chtěla bych poradit co dělat při společně travenem času s partnerem. Jsme spolu jen o víkendech, partner studuje a pracuje v jiném městě. Občas se jdeme projít, občas zaplavat, hrajeme karty, skládáme puzzle, sledujeme filmy.. ale to jsou věci, které děláme pořád dokola. Zkoušela jsem partnera trošku zapojit do společného vaření, ale na to zrovna není. Vždycky si řekneme "co budeme dělat?" a skončíme vždy u stejných aktivit. Nemáte nějaké nápady, i na drobné krátkodobé aktivity, jak společně trávit čas?
 
arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Toho je- jít na procházku, do kina, na escape game, nakupoavat, společně uklízet, číst si navzájem, jít si spolu zaběhat, na jogu, společně sportovat a motivovat se, zkusit třeba nějaký tance, jít spolu do divadla, na jídlo, které neznáte...

arrow
profile_image
Lady Agata
od 29. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle jsou všechno věci, které běžně děláme.. kromě jógy, tu cvičím sama to jsou naše pravidelné aktivity, hledám něco nového... třeba drobnosti. Často spolu lustime křížovky, máme zvíře, tak si s ním hrajeme, občas spolu i kreslíme.. ale co dál. Mám pocit, že děláme věci pořád dokola a nějak nás to už nebaví. Teď v zimě chodíme bruslit. Ale prostě by to chtělo něco nového, klidně malé věci..

arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždyť toho děláte dost - jsou dvojice, co prosedí "spolu" celý večer v restauraci s mobilem v ruce ( každý se svým ) .
Chybí tam nějaké venkovní společenské aktivity , ale chápu, že pokud studujete, tak na ně moc peněz nezbývá ... A sex, ten v tom tvém výčtu taky není

arrow
profile_image
Lady Agata
od 29. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dost? Fakt? Já nevím, my máme oba pocit, že děláme to stejné pořád dokola. nebo vůbec nevíme co dělat. Tak prostě hledáme aktivity a hry a různé činnosti.. hmmm, mimochodem, sex teda provozujeme taky

 

Váš příspěvek

Trávení volného času spolu s partnerem, partnerské aktivity

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené