Smazat

Trenér i mým milencem

Ahoj, chtěla bych vědět, co se děje, když trenér má bližší vztah s dívkou kterou trénuje, nebo je to stejně nezákonné jako vztah mezi učitelem a studentkou. Zajímalo by mě jestli je to normální nebo by se to mělo tajit. Děkuju za odpovědi.
 

Cituji oskarovaa: vsadím se, že nejsi první adeptka plavání, prostě si vybírá na pracovišti a husičky mu to baští a připadají si výjimečné, protože si mezi všemi vybral právě je.

Nemůžu jinak než souhlasit. Také si to myslím.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lauritta: Pokud to myslí upřímně, tak nevidím důvod, proč by to neměl překousnout.Myslím si, že to bude pěkný vyč.ůránek, když to tají i před okolím a borec nemá odvahu se slušně představit rodičům.Normální je, že rodiče chtějí vědět, s kým se jim dcera stýká, zvlášť pokud je to o hodně starší chlap a navíc tvůj trenér.

Pokud se vyhýbá setkání s rodiči - tak mu nevěř On totiž ví, že ho rodiče odhalí Já zažila v tvém věku podobný věkový rozdíl a při pvním setkání s rodiči, mi pak táta řekl, že je to od pohledu děvkař, co balí mladé holky. Měl pravdu, i když jsem to musela zjistit sama.

Starší muž ti ublíží mnohem více než vrstevník, je oproti tobě příliš chytrý, zkušený, ví, jak na to, ví - co ti říct, kdy ti to říct, jak s tebou jednat - a to všechno tak, aby ses do něj zamilovala Věř zkušenějším.

Nevymlouvám ti vztah, ale ať se seznámí s rodiči a přizná tě před okolím. Pokud to odmítá, pouze tě využívá. Pokud má čisté svědomí, nemá se za co stydět. A přemýšlej - pokud s tebou chce zůstat delší dobu, nebude mu dělat problém to přiznat kamarádům, v práci i rodičům - ale pokud tě chce za čas odkopnout (až ho přestaneš v posteli bavit, najde si novou žačku s kteoru bude "tajně" chodit=spát), bude se to snažit utajit A až tě odkopne - nikdo nebude nic vědět, nebude mu moct vynadat tvůj táta, neprohlédne ho šéf atd.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lauritta: Jak pro koho, mám dceru, která právě došla do puberty a určitě bych nejásala, kdyby se v necelých osmnácti stýkala s mužem o sedmnáct let starším.A věř, že takových rodičů je většina, kterým to normální a běžné nepřipadá.Zvlášť v případě, kdy nemá ani odvahu se přijít představit.

Přesně to si myslím. Já teda kdybych měla dceru, rozhodně by se mi nelíbilo, kdyby se v 17 stýkala s 35 letým chlapem. A upřímně mi ani nepřipadá moc v pořádku, aby si chlap v tomhle věku hledal na vztah takhle mladou holku. Spíš to bude takhle

Cituji oskarovaa: děvče, jsi prostě jen další "skalp" chlapa, který má rád mladá děvčátka.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím si, že jsi akorát další zářez...

arrow
profile_image
Lorelein
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je sice hezké, že mu je 35 let a tím pádem by měl vědět, co od života chce a čeká. Ale nemyslíš si snad, že s tebou počítá do života? On už má věk na rodinu, je to dospělý chlap, co by spíš potřeboval ženskou pro život, což ty mu, myslím, dát nemůžeš. Myšleno ve smyslu - že s ním těžko začneš bydlet, vařit, starat se, přispívat na domácnost atd., vzhledem k tvému věku. Máš před sebou roky studia. Navíc jsi hodně mladá a moc jsi toho nejspíš nezkusila, co se týká vztahů. Bude tě to za čas táhnout jinam - okusit, jaké je to být s jiným chlapem. Moc šancí tomu nedávám. Neber můj příspěvek nijak zle, jsem jen upřímná a o něco zkušenější.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji gabbb: ak jsem si říkala, že s někým starším by zklamání být nemuselo, myslím že by už měl vědět co od života chce a ne využívat mladou holku.

každý věk má nějaké úskalí, to , že je starší neznamená , že je automaticky vyzrálejší a ví co od života chce. A ohledně toho využívání mladých holek toho se spíš dočkáš od staršího než od svého vrstevníka .Ale tak zkusit se má vše plnoletá jsi , sama posoudíš zda se naplnilo tvé očekávání. Ale být tebou taki od toho vztahu moc neočekávám , jen povyražení a pár hezkých chvilek.

arrow
profile_image
Petynnka
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Musím říct že jsem si tohle taky několiktrát představovala že bych s mým trenérem "něco zkusila" protože se na mě celou dobu směje a má pořád nějaký narážky ale pak když jsem ho viděla s jeho bývalou přítelkyní která je mnohem starší než já tak jsem ráda že sme nakonec zůstali jen u tý představy

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro zajímavost....Znám trenéra, kde to "vyšlo", ona o 15 let mladší. Začal si s ní když jí bylo sotva 15 let, chodili spolu dlouho, velká láska, nikdy jí nezapíral, všichni jim přáli i její odiče (je dost úspěšný a peníze mu nechybí)... Už mají dvě děti a jsou svoji. Ona je na MD a on trénuje zase nové "náctky" a rozhodně se neostýchá, z některou z nich vždy spí. Ví to i jeho manželka, bývalá "žákyně". Tam je to o tom, že on je typický děvkař, který je na náctileté. A každá jednou vyroste, no.

arrow
profile_image
Bigbitak
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Docela koukám, kolik dam se k tomu vztahu staví takto jednoznačně negativně a hned mají "jasno" jak to zde přesně je a jak to dotyčný myslí.
Možná je k tomu vedou všeobecné řeči (že každý chlap, nebo starší chlap je děvkař a tak sbírá sklapy a zářezy na pažbě mladých naivních holek). Možná k tomu zdejší dámy vedou negativní, osobní, životní zkušenosti, ale já bych řekl že je to individuální. Myslím, že jsou i šťastné případy, nebo i ty kdy to úplně dobře nedopadlo. Záleží jaký "člověk" a osobnost zmiňovaný trenér je. Dotyčný trenér to může myslet upřímně a může mít slečnu plavkyni opravdu a skutečně rád, může ji nabídnout své zkušenosti, vyzrálost, nadhled, vyrovnanost atd.. Což ji většina jejich vrstevníků patrně neumožní, protože to budou mladá a pubetální ucha. Ale připouštím, že ji pan trenér může mít rovněž jen jako skalp, nebo nějaké povyražení. Je to opravdu individuálně o těch lidech. Myslím si, že záleží na tom, co oba, respektive každý ze zúčastněných od toho vztahu očekává. Vidím trošku problém v tom, že slečna není ještě plnoletá, takže ještě pořád do toho mají co mluvit rodiče. Pokud slečna plavkyně neočekává, že tento její trenér je ten "jediný a pravý na celý život", který si ji po dovršení 18-tých narozenin okamžitě vezme a budou mít spolu děti a žít až do smrti, potom bych to neviděl tak tragicky. Vidím ve svém okolí z mého pohledu různorodé vztahy, kdy například je naopak výrazně o monoho let starší žena než chlap, což je podobné jako v tomto příběhu a Ti lidé to asi nějak neřeší. Asi neplánují budoucnost, ale žíjí tím jak to nyné je.
Mě osobně by to takto bez dlouhodobější perspektivy ve vztahu nevyhovovalo, ale neodsuzuji to u druhých.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bigbitak: že jsou i šťastné případy,

To určitě ano

Cituji Bigbitak: Možná je k tomu vedou

Zkušenosti také, ale nejvíce to, co zakladatelka napsala o jejich vztahu a hlavně jeho chování.

 

Váš příspěvek

Trenér i mým milencem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené