Mně je líto, že od jistého věku ženy shazují vlasy, i když by často nemusely, a jdou na kluka.

arrow
profile_image
Siju
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: jojo, to je pravda, dělám v kolektivu převážně starších žen nad padesát a téměř všechny jsou nakrátko

tak moji mamce bude za pár let 60 a nosí tmavě hnědé mikádo s ofinou,vzadu vystříhané, vepředu delší, ofina rovná, vypadá super, tipují jí tak o 10 let méně.
Za mě- nechápu,proč by žena po padesátce měla být oškubaná na chlapa (nic proti krátkým účesům,pokud se pěkně udělá a sluší) a obarvená na červenomahagonovou, je to děsný. Děsný jsou taky různý výrazný pruhy a melíry, např. červená ofina a podobně.
Co se mi taky nelíbí jsou ostré extrémní barvy, hodně světlá platinová blond, černá nebo červená, to,co snese mladá holka,to zralé ženě přidá ještě roky a vypadá v tom jak vysloužilá pracovnice z E55.
Mně se líbí na ženách co nejpřirozenější barvy vlasů, jemný melírek ton v tonu, žádné pruhy a šílenosti. Nelíbí se mi úplně dlouhé vlasy do pasu,ale nevím,proč by nemohla mít vlasy na ramena nebo po lopatky,pokud jsou udržované a pěkné. Krátké sestřihy jsou taky hezké,ale musí se umět ostříhat a upravit a většina kadeřnic udělá oškub na chlapa a k tomu výraznou barvu nebo melír a tim to zazdí, už dlouho jsem pěkně na krátko ostříhanou zralou ženu neviděla.

...

...

...

...

...

krátké

...

dlouhé

...

Ještě dodám, že se mi moc líbí např. Jana Švandová nebo Veronika Freimanová, krásné ženské a krásné vlasy nebo Simona Stašová má dlouhé a jak jí sluší.

Tak moje mamča by vám na to řekla, že v svém věku (53 let) už si každé minuty váží natolik, že odmítá více času než je nezbytné strávit u zrcadla (nehledě na to má problémy s kloubama a těžko by ráno vůbec udržela kulmu v ruce).
Proto zvolila takový klučičí střih, který je nenáročný.

Holky, on je problém i v tom, že stárnutím se kvalita vlasů zhoršuje a ubývá jich. Takže, kdo je měl "nic moc" už v mládí, s postupujícím věkem si moc vyskakovat nemůže, bohužel Proto asi většina žen volí kratší sestřih. A taky náročnost údržby hraje roli. Něco jiného je herečka, kterou vizáž živí a jinak je to u "normální" ženské. No ale samozřejmě je to hodně o přístupu, spoustu žen v určitém věku už vzhled moc neřeší a rezignuje. Obzvláště v ČR, vždyť př. v mé oblíbené Itálii je radost na starší ženy pohledět, jak jsou elegantně oblečené, jemně nalíčené a vždycky s perfektně "fouklou" hlavou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené