Cituji viki161: on je problém i v tom, že stárnutím se kvalita vlasů zhoršuje a ubývá jich

to je fakt,třeba moje mamka se musí barvit,je šedivá a přitom její máma-moje babička,ve svých 80ti letech má krásné vlasy,vůbec je nemá šedivé,babička je výučená kadečnice a tvrdila mi,že krom genetiky samozřejmě, je to i tím,že si vlasy nikdy nebarvila,proto je má pěkné. I když těžko říct,mamka má taky pěkné vlasy a barvila a odbarvovala celý život

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, úplně zírám jak se to rozjelo.....děkuji za všechny odpovědi a rady a fotky....no, mamča mění kadeřníka poměrně často, vlastně není schopná si najít svou kadeřnici.Je z menšího města, kde je to teda děs...tak teď už opět jezdí za mnou...párkrát jsme byli v novém salonu, kde je to fajn, kvalitní péče, jen mamce se účes nelíbí...nevydrží to nechat dorůst, původně to mělo být na mikádo, navíc si ty vlasy neumí upravit, vlastně vůbec a jelikož bydlíme od sebe hodně daleko, tak já ji pomoci nemůžu....Takže stejně budeme muset asi zvolit zkrácení, uvažuji a delších kotletkách, vzadu taky pár pramínků, jinka kratší, nejlépe aby to šlo upravit jen fénem, a pak nějakým gelem, gumou, čímkoliv, co myslíte? Naštěstí kromě elegantního je i hodně sportovní typ....

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

http://modnipeklo.cz/2010/07/zaprisaham-vas-dcery- jeruzalemske/

Toto mluví za vše

Cituji: Zvlášť na ženách zralého věku, které si nechají na hlavě vyrobit typický neinvenční a každým coulem příšerný krátký sestřih, který se potom spolu s kadeřnicí pokusí vytáhnout z hlubin zoufalství melírem. Oranžová s blonďatou, světle hnědá s červenou a blond, tmavě hnědá s kontrastní žlutobílou… Dámy, jestli chcete vypadat k světu, červené pramínky to nespasí. Na to se musí od podlahy.

Líbí se mi ty účesy na konci článku.

arrow
profile_image
Marisol
od 31. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje mamka (kulatý oličej,jemné vlasy) má podobný účes jako hl.hrdinka(nevzpomenu si na jméno té slovenské herečky) filmu "Líbáš jako Bůh"..tedy na mikádu má trvalou..a dostala šmrnc.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji imoen: hlavně bych se vyhla výrazným melírům, pruhům apod. a možná i výrazným barvám. ono to i na mladých holkách je často dost kýč, a na starší ženě mi to přijde hrozné

tak to nesouhlasímMojí mamině je padesát pryč,je velice šmrcovní a moderní ženská,má krátce střižené vlasy tmavě hnědé barvy a do toho jemné barevné melírky a super!
Rozhodně má ke kýči daleko a jsem šťastná že není staromodní a usedlá
Člověk musí vědět kde je hranice.

U starších žen se mě osobně také líbí kratší vlasy -nenáročného střihua je jedno,zda je štíhlá a nebo kulatější,zaáleží na tom,jak je kadeřnice šikovná a na další úpravě-líčení.

Cituji viki161: Něco jiného je herečka, kterou vizáž živí a jinak je to u "normální" ženské.

Fuj,takže normální žena má chodit jak osekaná kombajnem?
Například herečka Jana Švandová pochopila,že čím je člověk starší,tím má mít delší "ofinu" či patku to je jedno,ale rozhodně ne oškubané cosi a nejhůř v nějakém pekelném odstínu mahagon - bordo - či tmavé s tímto melírem.Brrrrrrrrrrr,to je pak fakt stará žena matrona.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Jana Švandová

Nebo Eliška Balzerová, ta to má podobné

Jinak, ze všeho nejvíc se mi líbí účes z reklamy na Perwoll ta starší v bílém v 0:20 vteřině Taková ta "americká" dokonalost ,pokaždé jak tu reklamu dávají, tak to obdivuji

Jinak, máti má přes 60 a vlasy do půl zad - nosí je natočené a povypínané štipcemi dohora, akorát myslím, že by ji víc přistala světlejší barva než černohnědá ( stejná co nosím já ) .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené