Smazat

Učitelka s "kamarádkou" v jedné osobě

Ahoj "všichni" Jsem studentkou gymnázia a bohužel asi stejný problém jako já, mnoho mých vrstevníků nemá. Spíš naopak! Nemám ráda lidi a téměř nikomu nedůvěřuji, když už mám někoho ráda, tak to už je co říct. Zrovna jedna naše p. učitelka se mi zdá báječná, i když ji vlastně moc neznám (jen jako učitelku) ! Vím, že to asi není normální, ale vadí mi například to, když se BAVÍ s nějakým jiným studentem či kolegou a ne se mnou. Chtěla bych, abychom se někdy považovaly za kamarádky (je cca o 15let starší). Nevím, co nebo jestli vůbec něco mám dělat, abych náhodou ten náš vztah, myslím až "nadstandardní" vztah učitele a studenta, nějak zásadně nepokazila. Potřebovala bych, alespoň nějak nenápadně zjistit, co si o mě vůbec myslí, ale nevím jak. Hodně lidí totiž říká, že je strašně falešná, náladová a pomlouvačná. Co si o tom myslíte ? Budu ráda za každou odpověď !
 

Mám pocit, podle toho co jsi napsala, že se u tebe jedná o určitou formu poruchy osobnosti. Konkrétně - citovou psychopatii. Takoví lidé nejsou schopni milovat, jen vlastnit. Proto se nechci ani vyjadřovat ke tvému nezdravému vztahu k učitelce.

arrow
profile_image
camaya
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mam takovej pocit...to co popisuješ fakt neni normální

 

Téma Učitelka s "kamarádkou" v jedné osobě je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené