Smazat

Úlet s kamarádem zničil přátelství?

Nejlepší kamarád po úletu vůči mě projevuje nezájem. Připadá mi, že mi probehlé události klade za vinu, přitom se na nich podílel minimálně stejně jako já.

Dobrý večer všem....po letech jsem v takové situaci, že mám potřebu ji sdílet s někým cizím. Ani nevím, jestli to má nějaké řešení...
Mám kamaráda ze základky, je nám 30, kamarádíme se asi 18 let. Za celou tu dobu jsme se nikdy jeden druhého nedotkli. Ani jsem o něm v tomhle smyslu nepřemýšlela. Já normálně měla celé roky pár přítelů, on teda žádný vážný vztah moc nikdy nevedl, spíš takové úlety. Vím, že kdysi údajně zbožňoval jednu holku, ale ta už je dávno vdaná.
Nedávno se stalo to, co se dalo i předpokládat - toť právě to, nevím jestli je fakt tak blbej a nepředpokládal to....no každopádně jsme se spolu opili a děly se věci, prostě jako které běžně kamarádi nedělají, nutno ale říct, že k "nejhoršímu" nedošlo, jakožto já řekla ne. Podíleli jsme se na tom oba, nebylo to tak, že by on se pokoušel svést mě, nebo já jeho, prostě to nějak vyplynulo. Já měla donedávna přítele, je to ve fázi, že moc nevíme kam to bude pokračovat a to on ví.
On mi asi před rokem, taky v opilosti sdělil, že mě celou dobu, od té základky i pak když jsme byli už každý jinde, prostě do maturity údajně miloval. Nikdy ale nic nedal najevo, já si ničeho nevšimla, ani jsem o něm v tomhle smyslu nikdy nepřemýšlela. Pak mi to teda ještě potvrdil jeho kamarád, bylo to docela šokující, jak to teď když se podívám na ty roky bylo jasný jak facka. Myslím ale, že to už je naprosto minulost.
A já po tomhle rozchodu měla ano, dost divoké myšlenky a poprvé v životě mě napadl i on. Ale nic zásadního jsem v tom neviděla...

On se teď evidentně stáhl, nejdřív se o ničem nechtěl ani zběžně bavit, ale později mi vyklopil, ,že z toho neměl dobrý pocit, že je to vzhledem k mému, teď už expříteli a vzhledem k tomu, že jsme kamarádi, špatný. Že být na jeho místě, tak by mu to bylo líto. Což se dá na jednu stranu považovat za velmi morální, ale na druhou stranu, to nebyla nevěra.

Téhle jeho "péči" o mého expřítele nerozumím, zase neříkám, kdybych týden po rozchodu vyloženě spala s kdekým, tohle se prostě náhle stalo. A mám pocit, že to zkrátka zničilo naše přátelství, že mi to svým způsobem má za zlé a já nechápu proč dělá jakoby to byla jenom moje vina.
Co se týče mě - nemám problém, já ho mám ráda pořád a nenapadlo by mě, že tohle bude konečná...

Děkuji všem za jakékoliv názory a rady, já si s ním fakt rady nevím, několik týdnů jsem mu dala pokoj samozřejmě..
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Bohužel tohle je hodně časté, že úlet zničí kamarádství. Na druhou stranu vám ale není už zrovna málo, tak byste si o tom měli promluvit a zaujmout k tomu nějaké stanovisko. Jestli zůstat kamarádi, jestli to zkusit jako pár nebo se prostě dát každý svou cestou. Já jsem taky měla na vejšce úlet se svým kamarádem, kamarádství nám to zničilo a protože jsme byli z jedné koleje a měli jsme jednu partu, už to bylo vždycky takový divný. Trvalo několik let než jsme se zase začali bavit. Teď žijeme oba dva na opačném konci republiky a nenapíšeme si jak je rok dlouhej. Neříkám, že to u vás musí takhle nutně být, jen píšu o vlastní zkušenosti. Určitě bych si to s ním vyříkala, pokud ho máš ráda (i jako kamaráda samozřejmě).

arrow
profile_image
Žakuja
od 23. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mrzí mě to, vím že alkohol nic neomlouvá, ale všichni víme, že odbourává tabu a zábrany, Mě se to taky stalo,ale před lety a byla jsem ještě "teen" a on taky. Naštěstí jsme to vzali oba s rozumem a dělali jsem jakoby nic se nestalo a normálně jsme kamarádi doteď. Vidím, že ty máš ale jinou situaci, horší. Myslím, že by si to chtělo vyříkat narovinu a nechodit kolem toho jako kolem horké kaše. Vzít to jako dva ddospělí lidí a nebránit se tomu. Bohužel tohle je opravdu dost časté a já někdy přemýšlím, jestli může být čisté přátelství mezi mužem a ženou. Říká se, že vždy ten jeden bude mít někdy chuť na něco víc. Ale určitě to není pravidlo. Určitě si s tím poradíš, vem to do svých rukou a je to

 

Váš příspěvek

Úlet s kamarádem zničil přátelství?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené