Smazat

Ustní maturita

Nevím jak to funguje, když dodělávám ústní maturitu s dalším ročníkem, který má jiné otázky než jsme měli mi, budou mě zkoušet z těch otázek co jsem měla já nebo budu mít stejné otázky s nimi.

Minulý rok jsem měla maturovat, ale protože jsem dostala jednu pětku na vysvědčení musela jsem si ji opravit, až na konci říjná, což pro mě znamenalo, že maturovat budu až v září. Sice se říká, že hvězdy září v září, ale po mé zkušenosti vím, že je to absolutní blbost. Pracně jsem si vypracovala všechny zadané otázky, ale abych se je naučila to né. Takže moje zářijová maturita dopadla velice bídně. Ač jsem státní část zvládla skoro na 100% (doposavaď nechápu jak se mi tohle povedlo) tak profilová část dopadla dost bídně. Takže mi chybí 3 předměty, které si budu letos poctivě dodělávat s nižším ročníkem. Ale jsem lehce v pasti, protože nevím na jaké otázky se mám připravit. Mám se naučit otázky, které jsem tak pracně vypracovala a nebo si mám vypracovat nové podle jejich osnovy. Vím, že to bude na stejné brdo, ale mám ráda věci pěkně srovnané a pokud možno přesné, možná proto jsem z toho v pasti. Nakonec se to budu učit stejně všechno, ale prostě si nebudu 100% jistá.
 
arrow
profile_image
Gill175
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není lepší se o tom poradit s učiteli než tady?

 

Váš příspěvek

Ustní maturita

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené