Smazat

Uvolnění z TV

UVOLNENI Z TV, JEHO POPIS JAK PROBIHA A JAK SE CITIM CO MI JE, CO UMIM A CO MI ZASE NAOPAK NIKDZ NESLO A JSEM Y TOHO OPRAVDU NESTASTNA AZ ZOUFALA BOHUZEL

Dobrý den.
Momentálně řeším takový problém. Už od základní školy mi nesel TV ať už běh, míčové hry či gymnastika a vždy se jen děsím co přijde. Chodím do druhého ročníku SŠ a samozřejmě máme tělocvik. Jenže vždy už minimálně dva dny před tělocvikem je mi z toho špatně a nemůžu ani pořádně spát. Nemluvě když už přijde den, kdy máme tělocvik. To je mi vždy špatně, na zvracení, někdy i zvracení a bolest hlavy. Sice nejsem moc hubena, spíše naopak, ale naprostý odpor k pohybu nemám. Chodím do fitka a na brigádu, kde udělám vždy pres 10000 kroku . Myslíte si, že by to stačilo k uvolnění z tělesné výchovy? A ze bz mi ho lékař napsal

UVOLNENI Z TV

Předem děkuji
 
arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je doufám vtip. Smiř se s tím že život není o tom že děláš jen to co tě baví nebo v čem jsi dobrá. Případně doporučuji raději najít dobrého psychologa. Možná tě k němu pošle i tvůj lékař, až po něm budeš chtít to uvolnění z tv.

 

Váš příspěvek

Uvolnění z TV

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené