Cituji mufallo: je to asi logicke, s vyšší dávkou klouby budou taky víc "vyschlý" a přílišným pohybem by se asi mohly zbytečně opotřebit.. pohybu bych se nebránila, ale jen tak udržovací, aby člověk úplně neochab.. už tak léčba unavuje a ještě být z kondice úplně... jen co bolí, to nedělat..

přesně tak. Léčba není tak extrémně dlouhá aby člověk nevydržel tělo trochu šetřit. Mě na klouby, bolest zad apod. neskutečně zabírá Colafit - možná i vylepšuje vlasy. Začala jsem to brát asi až cca 2.měsíc léčby a od té doby ok. Ten první měsíc se mi "kostra" ozývala - ne extrém, ale cítila jsem...
Nic jiného neberu.
FiFa20, já budu završovat 3. měsíc a už se to trochu hnulo (ťuk ťuk), ono to chce čas.
Protein nevím, ale tuk by byl horší (v tom doporučeném jídelníčku, co jsem sem někam hodila, bylo dovoleno netučné maso apod, také nějaký "textured vegetable protein" což je teda v překladu sojové maso ; ale mastnější a hlavně smažené věci hodně s mírou).

Čusek, já teda nic na klouby neberu, ani ten Colafit nebo něco jiného. Záda bolí jako s...e a vůbec celé tělo, zrovna dnes jsem měla takovou krizovku

Cituji FiFa20: chodím do posilovny a chtěl bych si koupit nakej protein ( ve formě protenoivych napoju) , myslíte, že to nevadí kombinovat s ROA ?

proteiňák určitě nevadí, klidně ho jez.
Jinak akné stále katastrofa omg kdy to zabere jsem minulý týden myslela že nepůjdu mezi lidi.

Cituji Jorkie: Čusek, já teda nic na klouby neberu, ani ten Colafit nebo něco jiného. Záda bolí jako s...e a vůbec celé tělo, zrovna dnes jsem měla takovou krizovku

Jorkie, nebuď masochista a kup si něco ve stylu Colafitu. Proč trpět? Mě třeba po žehlení ten první měsíc chytala záda, ale už ne, i když mám od té doby dávku Curacné zvýšenou.
Stav pleti: já vím, já vím. Trpělivost. Zkusit to neřešit a těšit se na lepší stav (protože ten prostě přijde). Případně zvýšit dávku, pokud nejsou potíže. A k tomu něco na ty klouby, sakryš...

Reaguji na Kaja555:
Jo masochistka to já jsem. Dělá mi neskutečně dobře chodit s takovým ksichtem
Minulý týden to bylo doslova "maso" takové boule jako se mi dělaly, tak to jsem před Roa neměla, nevydržela jsem...porýpala a další jizvy chjo
No beru omega 3 mastné kyseliny na cholesterol a ostropestřec na játýrka, takže né že bych nic nebrala ale ty klouby jsem ještě nějak neřešila. Každopádně tělo bolí jako čert, ale nějaké loupání v kloubech jak tu někdo psal, nemám. Ale ten Colafit si teda koupím, díky za tip.

Reaguji na Jorkie:

Na ostropestřec já nemám odvahu. Když jsem ho brávala dřív, vždy jak se ta játra čistila, tak mi něco vyskočilo na obličeji. Ale určitě je to zdravé.
Jorkie, nerýpej! Na Roa nesmíš; nezhojí se to jako jindy! Pleť opečovávej, ale něžně.

Reaguji na Kaja555:
Colafit mám už doma, ode dneška beru.
Každopádne nevím jestli to k něčemu bude, mám spíš pocit že mě bolí víc svaly než klouby? Nebo se asi moc pozoruju nevím.
Ostropestřec beru od začátku Roa, údajně účinně chrání játra, nakonec se z něho vyrábí nejen potravinový doplněk ale i léčivo na lékařský předpis: http://www.lekarna.cz/silymarin-al-50-drg-30x50mg/ na poškození jater léky, alkoholem atd. Neužívám přímo tohle, koupila jsem normálně volně prodejný.
Už je pozdě, prostě jsem to nevydržela, byla jsem akorát týden ve škole, a choď mezi lidi se žlutýma žárovkama že...porýpala jsem se a docela dost, kůže je křehká. Navíc jsem musela celý týden nosit makeup, kterému se snažím vyhýbat, protože ač je na akné, nevěřím že neucpává póry.
Takže momentálně akné stále hrůza.

Cituji Kaja555: nerýpej! Na Roa nesmíš; nezhojí se to jako jindy!

mě se tedy za celej roa neudělala nová jizva, a to mám ruce pěkně nenechavý, přičítám to tý rychlosti obnovy kůže.. Bohužel kůže je porýpaná a oloupaná 2x víc.. ale na druhou stranu se to 2x rychleji hojí. Hluboké nechat, ale ty zralé a vyvalené přece nebudu nosit týden ještě na obličeji... Když vím, že nikam nejdu, tak se to s rozvahou dalo vymačkat..
Reaguji na Jorkie:
Makeupu se neboj, a kor ne při roa, při něm opravdu neucpe póry ani kilo vazelíny..

Reaguji na mufallo:
mě se nové jizvičky udělaly, i když používám kvalitní hojivou kosmetiku. S tou obnovou pleti u mě teda nevím, protože se neloupu - jen občas kolem pusy, ale nic znatelného. Doktorka se také diví, že nevysychám a výslovně zakázala mastné krémy. No nic. Asi jsem z jiné planety.
K doplňkům: Nevím, jestli se to dá brát jako potravinový doplněk, ale když jím něco, kde je tuk, zapiju to citronovou šťávou na lehčí trávení (abych odlehčila slinivce, játrům...).

Reaguji na Kaja555:
Záleží jakou máš dávku na kolik kg váhy, zřejmě moc nemáš. Já měla jednu dobu i 50/50 a to se ze mě večer už žmolily žmolky... a mazala jsem se infadolanem a podobnýma nejmastnějšíma mastma, ty vydržely aspoń ten půlden, než kůže začla zase pnout..

Citron je dobrá rada, však proto se taky dává k rybě..

Reaguji na mufallo:
zakřikla jsem to, začíná to. Už mám 0,72mg na den (i když na Tebe nemám ) a suším se trochu víc, resp. po smrkání se mi loupe nos.
Ale Infadolan obsahuje vit.A a vcelku dost. No jednoznačně jsi to přežila.

Jo, k rybě citrón je klasika a jak urychlí trávení! - žádná těžkost. A dost pít obyčejnou vodu - dřív mě budil ráno plný moč.měchýř, ale teď nic, skoro vše nasávám.

Reaguji na Kaja555:
vidíš to, to mě ani nenapadlo s tím A vit. v Infadolanu, to nezní moc dobře.. ale je to fakt úplně jedno jakou lékárenskou mast, klidně jinou.. klidně modrou indulonu..
Někde jsem se tu rozepisovala o důležitosti denního mechanického peelingu, bez toho je člověk samej žmolek a šupina a makeup hrůza..

Ještě mě napadlo co takhle Essentiale forte, doplněk na játra, jestli by byl k roa vhoden..

Reaguji na mufallo:
Essentiale forte mě napadl jako první. mamče ho doporučili když byla vážně nemocná, chrání játra před působením léků. Moje současná Dr.na to jen pokrčila rameny, že tím nic nezkazím. Tak jsem si koupila jenom ten ostropestřec, a doufám že to stačí. Veřejně se tu přiznávám, že mám z Roa pěkné bobky opravdu to není nic neškodného, stačí mi jen ten ekzém na těle a rukách co jsem nikdy neměla a 3 krát týdně mi teče krev z nosu a to mám JEN 30 mg!

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no jorkie není 30 mg jako 30 mg, jestli seš hubená holka do 50 kg, tak to zase tak málo není... teče ti krev? to jsi tak vyschlá v tom nose?

Reaguji na mufallo:
mírňounký peeling je fajn - už také přejdu na denodenní.
Essentiale forte mám také radši ještě v plánu (bože, pojízdná lékárna hadr).

Reaguji na Jorkie:
Nešil. Pokud se k sobě nechováš macešsky, nenasáváš alkohol, nedáváš si denně knedlo zelo vepřo atd, testy máš v relativní normě, tak se na strach vykašli. Kéž by se podobně strachovaly holky, které berou hormon. antikoncepci, která si z mého pohledu s Roa plus minus nezadá a přitom je kolikrát zbytečná. Po dobrání Roa se tělo vrátí do normálu, po antikoncepci často hodně dlouho ne... Samozřejmě, mě se to mluví, nic mě nebolí, krev mi z nosu neteče a ekzém mívám na hřbetech rukou přes zimu už asi 3. rok (mám to po jídle, ale neumím se vyhnout většině jídel). ťuk ťuk...

Reaguji na FiFa20:
Hubená rozhodně nejsem, mám poctivých 65 kg, proto mě udivuje že mi z nosu teče krev, někdy ji teda jenom smrkám, vyloženě mi nevalí z nosu, ale i tak..

Cituji Kaja555: Nešil. Pokud se k sobě nechováš macešsky, nenasáváš alkohol, nedáváš si denně knedlo zelo vepřo atd, testy máš v relativní normě, tak se na strach vykašli. Kéž by se podobně strachovaly holky, které berou hormon. antikoncepci, která si z mého pohledu s Roa plus minus nezadá a přitom je kolikrát zbytečná

Nepiju z alkoholu nic, ale dietu rozhodně nedržím, jím docela tučné a sladké, prostě se neudržím, nejde to. Myslím že i proto jsem měla vysoký cholesterol. Snažím se to aspoň kompenzovat tím rybím olejem, ostropestřcem a tím že piju hodně vody, což u Roa je nezbytnost, mám pocit že tu vodu nasávám zevnitř jak jsem vyschlá.
Jj antikoncepce je největší šílenost brát k Roa, jak zjistím že účinkuje Roa a ne HA? Protože po HA je účinek na akné jasný, pak to ale vysadíš a nestačíš se divit že

Cituji Kaja555: Essentiale forte mám také radši ještě v plánu (bože, pojízdná lékárna hadr).

Já si ho asi taky koupím, ale už si vážně připadám jako hypochondr kolik toho polykám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené