arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No nic holky, vypadám jako hypochondr nebo nevím co ještě, je mi 21 Trvá to asi 3 roky...asi si začnu sbíjet truhlu a neobtěžovat takovými problémy

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linn: seboroická dermatitida

Tak to jsi mě teda moc nepotěšila Nepřeju nikomu...denně kvanta vlasů venku... Do roka budu plešatá

arrow
profile_image
terezkaaaa
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Saga: Saga

Já to znám, sama mám se spáním problémy ale pomáhá mi sport, protože jsem tak vyčerpaná že lehnu. Od Lushe prodávají dream time na spánky a prej to pomáhá tak to by byl zázrak kdyby jo, snad to i vyzkoušim http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20463-dream-ti me-na-spanky.html?katID=

Reaguji na Saga:

Já to mám taky, proto jsem to poznala. Je tu pár témat, tak pohledej, co s tím. Každý to má v jiné fázi, měla bys na kožní.
K tomu spaní - můžu Ti samozřejmě říct, že se dá ještě vyzkoušet mléko s medem (na to usnutí), ale to je taková "babská" rada s dost nejistým účinkem a hlavně to nic neřeší, důležité je vědět, proč tohle s tím spánkem najednou máš.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linn: Na konží jsem líná si zajít Jelikož je tam i tříhodinová čekačka a asi by mě to nudilo ji ukázat znamínko...
A mlékos medem nezabírá, to je fakt jen babská rada Nebo zabírá, ale asi jak na koho

Reaguji na Saga:

Tož to je pak s Tebou těžké pořízení. Ta seborea ale souvisí s tou únavou nebo Ti ji vyvolala. A pokud na to nebudeš používat přípravky na to určené, těžko to udržíš v nějaké rozumné míře, vidím to na sobě. Mě se to v průběhu let plíživě a nenápadně zhoršovalo. Úplně vyléčit se to ale nedá. Od ní Ti také padají vlasy, tak pozor na to, abys nebyla téměř plešatá.

Já bych tedy zašla na to kožní (i s tou čekačkou....)+od praktického bych si vzala doporučení na neurologii. Pokud Ti nic nezjistí, tak budeš mít klid, že Ti nic není (protože ona i ta hloupá únava může být příznakem lecčehos, nikdy nevíš) a pak tu můžeš řešit případně nějaké tipy od holek.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc Vám děkuju, děvčátka. Zítra jdu k dr. tak ji povím o únavě a pak si zajdu na kožní a neuro

Zajdi si hlavně na krev, můžeš mít třeba "jen" anemii... Nech si taky prohlédnout štítnou žlázu. Normální to není, určitě nejsi v pořádku.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sgo ráno vypít hrnek zeleného čaje a to tě dozajista povzbudí. Já sem ráno taktéž kolem 7 nepojízdná, muž na mne raději nemluví...pak všecko zapomenu doma jak mi přetrhne nit svého vnitřního klidu a polospánku. Už se tomu směje...v so a ne spím tak minimálně do 8 - 8.30 to je pro mne ideální na vstávání. Probírám se k životu kolem deváté....tak to je a nic s tím nenadělám....ale zelený čaj je super, i tě nakopne k činnosti a podrží tě to v aktivitě. Já jej mám každé ráno. Jinak jak říkají holky opravdu cvičení a nebo námaha a hlavně přes den nespat. Já když si jednou za půl roku odpol lehnu, tak prostě taky nespím...obdivuju jak si někdo jde v so po obídku lehnout. No a večer si uvařím tak v kolem 8 meduňku. Taky mám problémy s usínáním, daří se mi to kolem půlnoci....jinak mám super takovou emulzi na spánky od Origins a tím si je potřu a zátylek a opravdu sem si to tím napravila a usnu i kolem 23 hodiny. Někdy u televize trošku cvičím...taky je dobrá koupel se směsí heřmánku, levandule...a nebo si dej do ložnice krapet vody do misky a nakapej levandulový éterický olej a nebo do aromalampy.....ještě jsou různé směsi pro nastříkání na polštář...já mám Eucasol od Justu a chci si koupit něco od Primavery...musíš se do toho vložit, protože jakákoliv chemie ti zase zhorší tvoji problematickou kůži....problémy s kůží je problém v játrech...kup si čistící čaj.....Přespaná také nemůžu být, stačí mi tak 6,5 a nejlépe 7 hodin.
pa a drž se janis

Reaguji na Saga:
Jak už tu bylo zmíněno, především je vhodné vyloučit původ nspavosti v případném zdravotním problému.
Já mám osobní zkušenosti s celiakií - úporná únava, z toho plynoucí nefunkčnost atd. V noci jsem naopak třaké usnout nemohla.
K praktickému lékaři jsem s tím samozřejmě zašla, také s tím, že mám bolesti kloubů a celkově se cítím velmi slabá. Odbyl mě s tím, že on je taky unavený a mám brát vitamíny
Shodou okolností jsem se k diagnoze celiakie dostala, letos to budou 4 roky, co držím bezlepkovou dietu a unavená sice jsem, ale v porovnání před těmi 4 roky je to o 80% lepší.
Podívej se sem:
https://www.omlazeni.cz/celiakie-casovana-bomba-54- 41024-0.html

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdysi jsem měla tyhle problémy taky,starostí nad hlavu a prostě v noci to bylo peklo. Dlouho jsem usínala, pak se v noci často budila a ráno jako když jsem nespala. No šílený. Teď piju uklidňující čaj na noc, nebo třezalku nebo meduňkové tabletky (čaj z meduňky nepozřu) a fakt to působí bezvadně,usinám krásně a ráno jsem happy.

arrow
profile_image
Kabara
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak už tu holky psaly, večer sport, nějaký hodně akční a unavující, před spaním teplá vana a ráno... no je to kruté, ale dost účinné - ledová sprcha. Dá se na to zvyknout a pak je to i velmi příjemné, probrání a příval energie je okamžitý, alespoň u mě.
Zkus chvíli dodržovat přísně režim v tolik a tolik spaní a v přesnou hodinu vstávat, přes den se snažit nespat, možná je to jen rozhozený režim, taky jsem to tak měla.

Ale spíš mi to přijde jako příznak něčeho

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj mám to podobné ,je to o zvyku já si přes den nemůžu dovolit spát jsem k.o ale musím se donutit v noci usnímám kolem 1 ráno a v 6 musím vstávat

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kabara: Sport na mě nezabere ani bohoví To já jsem pak čilí jako kdybych spala snad měsíc A ráno ledová sprcha, n...tu si ze zásady nedávám Když jsem si jednou dala ledovou sprchu, 2měsíce jsem byla bez hlasu, zánět hrtanu a nevím čeho všeho "Pokud nezačnete mluvit, tak operace" Ledová sprcha neeee

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem s tím včera u doktorky...popsala jsem ji ty supr stavy Tak mi řekla, že to může být klidně migréna, únavový syndrom Závidím ti "zzuzinno", jelikož já kdybych se to snažila vydržet, tak bych musela sedět na jednom místě, abych si něco neudělala Bolest hlavy příšerná a před očima žluté kruhy, takže v podstatě nevidím Pro mě je v tomhle stavu i 5min spánku záchrana a výhra... Nu a jakjsem říkala, byla jsem u doktorky... Tak jsem byla poslána na oční a na rentgen hlavy a krku...pak asi na neuro...tak su zvědavááá... Eště aby na měpřišla někdy řada

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené