Smazat

Vadilo by vám, kdyby se váš přítel stýkal s bývalou přítelkyní?

Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá

Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá Nic už mě radši nezajímá
 
arrow
profile_image
klara1990
od 18. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že za 2 roky mali dosť času byť spolu keby chceli. Takže buď v klidu. Sama som založila diskusiu či su holky v kontaktu s ex, tak keď tak mrkni tam.
Ale jasné zakázať mu to nemôžeš. Môj terajší priateľ nemá nič proti tomu ak by som sa v rozumnej miere občas stretla s ex. Tu je však problém môj ex, ten je na mňa tak naštvaný, že ma momentálne nechce ani vidieť. Boli sme spolu 4,5 roka, od seba sme polroka....

Tiez mam na temu ex aj druhý deníček, lebo momentálne som sa vrátila k svojej prvej láske. Ale bolo to riadne po rozchode, a v rozchode on nemal prsty...nebolo to kvôli nemu.

arrow
profile_image
klara1990
od 18. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A k otazke. Ne nevadilo. lebo sama som sa So svojim ex občas stretávala počas celého vzťahu 4,5 ročného....a Zároveň aj keď som teraz naspať s prvou láskou viem, že ak to bude možné, chcela by som sa vídať aj s tým 4,5 ročným ex... (Snad si sa nezamotala )

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Celkový dojem z textu autorky mám ten,že ona je mírně namyšlená hvězda a s tím klukem udržuje vztah asi jen aby nebyla sama - tím pádem si myslím,že to s tou její atraktivitou zase tak horké nebude
Citace pro případ kdyby autorka text smazala Není to žádný krasavec, tak si říkám, jestli si takhle něco nekompenzuje. Ale zase je to milý, hodný a hodně chytrý kluk a to je to, co mě na něm imponuje. Samozřejmě mě ale fyzicky taky přitahuje, ale jak říkám, žádný seladon to teda není. Nechci, aby to znělo namyšleně, ale možná z toho pramení to jeho chování, protože ví, že si narozdíl od něj můžu vybírat.

Jinak odpověď na otázku v názvu ano vadilo by mi,kdyby se můj partner stýkal s ex partnerkou.

Překvapuje mě, jakým stylem se vyjadřuješ o svém partnerovi. Škoda, že si to nepřečte.

Tvůj román mě fakt dostal. Hraješ si na paní nedostižnou, která má všechno i svého chlapáka na háku, madam, která když luskne tak bude mít na každém prstě 5 chlapů, ale seš posraná strachy z toho, že by takovou šťávu jako seš ty mohl tvůj naprosto průměrnej chlap podvést s bejvalkou. No, dle tvého vyjadřování mě napadá jediné - kéž by.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tiakia: Celkový dojem z textu autorky mám ten,že ona je mírně namyšlená hvězda

tak to na mě pusobi stejně..

Autorko: Pokud ti ten tvuj "seladon" připadá pod tvoji úroveň, tak nechápu jediný důvod, proč by si s ním měla být. Když si můžeš tak vybírat, tak si najdi nějakého Brada Pitta, ne? A nemůsíš mít starost jestli se stýká s bývalkou pokud je z tebe tak paf, jak píšeš

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Navíc často takhle píšou slečny, co jsou samy nějak v hloubce raněné třeba z předchozích vztahů, kdy měl "navrch" jejich partner. Neni to o tom, kdo ma navrch, vy nejste v nějaké soutěži a kdo má navrch, tak vyhrál.

arrow
profile_image
mentuhotep7
od 28. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ješkovy oči, tak jsem to vůbec nemyslela. Rozhodně o sobě nemám nijak vysoké mínění, a to, že si můžu vybírat jsem napsala jen kvůli tomu, abych trochu přiblížila situaci. Prostě nejsem obluda a myslím si, že je dobré dát partnerovi občas najevo, že pro mě není alfou a omegou. Psala jsem to s nadsázkou, ale vidím, že některé z vás s tím mají problém.

arrow
profile_image
mentuhotep7
od 28. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na klara1990:
Děkuju za reakci Taky si říkám, že kdyby chtěli, tak jsou spolu, ale spíš mám strach, aby si to dotyčná neuvědomila až teďka, když ho nemůže mít a nezačla se nějak víc snažit. No asi nemá cenu to lámat přes koleno. Jistotu stejně člověk nemá nikdy.

Cituji mentuhotep7: Nechci, aby to znělo namyšleně, ale možná z toho pramení to jeho chování, protože ví, že si narozdíl od něj můžu vybírat. Když jsme spolu, tak je ze mě paf.

Bohužel, namyšleně to vyznělo. A taky mi příjde, že svým přítelem celkem pohrdáš.
Myslím, že se nejednalo o nadsázku. Možná si to ani neuvědomuješ, ale napsala jsi to, co skutečně cítíš.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Tvůj román mě fakt dostal. Hraješ si na paní nedostižnou, která má všechno i svého chlapáka na háku, madam, která když luskne tak bude mít na každém prstě 5 chlapů, ale seš posraná strachy z toho, že by takovou šťávu jako seš ty mohl tvůj naprosto průměrnej chlap podvést s bejvalkou. No, dle tvého vyjadřování mě napadá jediné - kéž by.

arrow
profile_image
Nicolkaa22
od 9. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Odpovím Ti pouze na Tvou otázku, my s přítelem žádné kamarádičkování s ex nevedeme ... Je to pro nás uzavřená minulost a tak to taky zůstane... Netaháme je do přítomnosti, jestli se potkáme na ulici tak se max. pozdravíme ale to je tak všechno ..

Nebudu si všímat, jak divně mluví slečna o svém příteli ale.. jak to říct.. "tolerovat" bych to asi tolerovala, spíš bych přemýšlela, proč má potřebu se stýkat se svou ex...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano, připadá mi, že se "nenápadně" zmiňuje, protože ho bolí, jak ho máš na salámu.

Cituji mentuhotep7: Prostě nejsem obluda a myslím si, že je dobré dát partnerovi občas najevo, že pro mě není alfou a omegou.

Partner, kterého miluješ, pro tebe přece alfou a omegou je, prostě se s tebou trápí. Ale neboj, ono ho to jednou přestane bavit a najde si nějakou "normální", a třeba taky nebude obluda.

 

Váš příspěvek

Vadilo by vám, kdyby se váš přítel stýkal s bývalou přítelkyní?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené