Smazat

Ve svem věku nechci važný vztah

Ahoj holky,
Už mnohokrát jsem měla šanci Mít s někým vztah. Ze začátku to bylo fajn, ale po čase mi kluk vždycky začal lézt na nervy a zkrátka jsem s nim čas trávit nechtěla. Z chvíli mi bude 20 a ja jsem stále s nikym nespala ani nechodila. Na ruznych akcích si vždycky někoho najdu, vždycky to ukončím libanim. Taky bych nechtěla s někým spat někde venku, přišlo by mi to pod úroveň. Ted mám nový objev a u něj to vypadá vážně, ale ja zas citim že to nepůjde mám strach že budu tak vybírat, az preberu. Ale na druhou stranu si říkam, že jednou přijde někdo z koho se zblaznim. Co si o moji situaci myslíte? Asi se s tim klukem aspoň vyspim at mam z krku aspoň tohle a nepřipadám si tak blbě.
 

Reaguji na Johanita: no už jsem jednou odmítla, ale rikala jsem si, že se do ničeho tlačit nenechám.
Reaguji na MKay: no jako on není ošklivý, ale že bych se z něj hned zbláznila, to ne.
Reaguji na True: noo to jsi mě potěšila aspoň nejsem sama, kdo tak pozdě snad se mi poštěstí

Jinak děkuju holky

Reaguji na Opiceop: Tak to máš jako já. Já hodně kafíčkuji s muži a nic z toho není. Pak mám z toho dobré známé a kamarády a člověk se zase dostane na jiná místa, kde může někoho potkat. Na tom rande můžeš poznat jaký ten člověk je a je jenom na tobě, co s tím. Někdo nám sedne a někdo ne. Na druhou stranu pak si musí dát člověk pozor, kdy už to jde do extrému. Dříve nebo později musí přijít někdo, kdo tě zaujme. U mě hrála dříve hlavní roli nedůvěra a to je špatné, protože vždy musíš tomu druhému dát nějakou důvěru. Jinak nemůžeš jít do vztahu. A s jakou věkovou skupinou randíš? Já třeba moc nerandila s vrstevníky. Spíše jsem je brala jako kamarády na diskotéku hihi haha.

Cituji Opiceop: no to se taky bojim, akorát mi ted pořád ten kluk říka ať u neho spim a tak. Už nevím na co se výmluvit

A s ním se scházíš nějak pravidelně?

Cituji Johanita: Nemusíš se vymlouvat, decentně přespání odmítni

Tak. Ty určuješ kam to zajde.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máš nový objev a vypadá to s ním "vážně" ? To si samo osobě nějak protiřečí
Nebo spíš nechápu, co ti vlastně vadí : pokud perspektiva nějakého "závazného vztahu" a tlačení na pilu ( třeba do společného bydlení, apod. ) , tak to naprosto a plně chápu, ale takové věci se vyskytují až když dvojice nějakou dobu spolu chodí.
Nebo ti vadí jen představa, že by ses měla s ním víckrát setkat, jít na rande, vyspat, .... ? V tom případě se ti třeba dotyčný jen líbí, ale tě nepřitahuje a nemá smysl to v sobě lámat přes koleno.

 

Téma Ve svem věku nechci važný vztah je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené