Smazat

Večerní melancholická nálada (a poděkování)!

Chtěla bych poděkovat, že jste mě mírně řečeno dokopali k tomu, abych si s ním vše vyříkala. Neudělala jsem to teda přesně tak, jak jsem si představovala, každopádně jisté věci jsme si vyříkali.
Měli jste pravdu, že nemůžu čekat jak princezna, až se on chopí iniciativity. Sám potvrdil, že prostě pokud ho chci vidět/ mluvit s ním, musím se ozvat. Ve všem, co jsem říkala mi vyšel vstříct. Nevím na kolik tomu všemu (a jemu) mám věřit. Nyní je situace taková, že přijede do Čech a já se s ním pak vrátím zpět. Píše každej den, až je mi trapně, jestli nemá pocit, že musí. Strávila jsem s ním (u něj) teď dva dny, teda spíš dvě noci. Oba jsme chodili do práce a vraceli se až kolem desáté, ale i tak to bylo nádherný. Dnes si jdu lehnout sama a už teď mi strašně chybí. Vůbec nevím, jak to v Čechách zvládnu.

Jsem dnes strašně unavená, tak s tím přichází i dost melancholická nálada. Zatím si nejsem 100% jistá, že to může klapat. Nevěřím, že bych mohla být šťastná. Přála bych si s ním dělat normální věci. Což je prakticky nemožné. On měl volno v pondělí, já makala od 12:00-0:00, má volnou sobotu, já makám zase dvanáctku, mám volné úterý, on je v práci, sice končí kolem osmé, ale i tak. Je to těžký, chtěla bych s ním "žít" normální život a nejen ten noční. Zřejmě se zatím musím spokojit s tím, co je a ne být věčně nespokojená!

Pokud některá z vás zažila podobnou situaci s nedostatkem času, budu ráda, když se podělíte, jak jste situaci vyřešili a zda je možné, aby vztah fungoval...
 
arrow
profile_image
Ivulienka
od 10. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak to je super ) snaha musí být na obou stranách A já bych to neviděla tak černě, s přítelem jsme se vídali jen o víkendech - a to taky jen večer - i když jsme bydleli kousek od sebe a ve dne měli v podstatě čas, prožili jsme spolu pěkných 6 let a i když byly problémy, tak s tímto určitě ne. Byli jsme si pak vzácnější a víc se na sebe těšili.
Ale je jasné, že jen večer se vídat je takové nic moc, ale když spolu budete dýl, tak se to změní Začnete pak řešit, jak to udělat abyste se vídali víc (změna práce, bydlení atd..) , ale teď řešit takové věci je zbytečné, teprve začínáte tak nad tím nepřemýšlej a užívej si to.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to je dobrá zpráva, vidíš,že to jde když se chce. Já jsem v době,kdy jsem s přítelem začínala chodit pracovala na letišti což znamenalo 14hodinnové pracovní směny od 07.30hod do 21.00hod nebo i později pokud byl zpožděný nebo zrušený let. S přítelem jsme spolu trávily ze začátku jen ty večery a ještě jsme to museli vymyslet tak,kdy on neměl třeba nějaký zápas a já další den nemusela do práce. Takže to sice bylo pár nocí v týdnu,ale o to víc jsme si to užívali. Ber Tvou návštěvu v CR jako zkoušku toho vašeho vztahu, pokud to zvládnete jste na dobré cestě. Pokud to neustojíte - tak to asi nemělo šanci na úspěch. A do té doby se prostě snaž si užívat každou minutu co budete spolu a neřešit coby kdyby a hlavně se nestresovat prostě jen užívat.

 

Váš příspěvek

Večerní melancholická nálada (a poděkování)!

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené