Smazat

Velká fixace na příteli

Poslední dobou si čím dál víc uvědomuji že sem závislá na svém příteli mě je 20 jemu bude 30 navíc studuji VŠ 100km od místa bydliště a s přítelem se vídáme jen o víkendech nebo když nemám školu. Jme spolu zatím krátce (6 měsíců) ale už za tu dobu sem si na něj tak zvykla že nevím co bych dělala bez něj. Nejhorší na tom je že jsme se začali poslední dobou hádat kvůli maličkostem (tancuje s cizíma holkama, ale za mnou nepříjde, jde na pivo s kamarádkou ale mě řekne že je tam spousta lidí). Nedokážu si představit že bych měla tenhle vztah ukončit nebo že by to udělal on. Nemá někdo nějakou radu, nebo zkušenost s podobnou situací? V tuhle chvíli nevím jak dál a do toho všeho ještě zkoušky ve škole
 
arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem to podobné, přítel vycítil, že jsem na něm hodně fixovaná a začal dělat podobné věci, já z toho byla nešťastná a akorát se trápila. Potom jsem pochopila, že i já mám svou cenu a pokud si chce tancovat s jinejma? OK! Já si jdu taky s nějakym štramákem trsnout. Ale měla jsem stejný pocity jako ty a nedokazala jsem si bez něj život představit. Takže moje jediná rada je, že život bez něj půjde, ty sama si to musíš uvědomit a vážit si víc sama sebe

arrow
profile_image
mentuhotep7
od 28. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus si aspoň zběžně pročíst knížku Vše pro trochu lásky? Vím, že je toho na trhu spousta, ale tahle se mi líbí v tom, že je tam právě trefně popsán mechanismus, kdy je partnerka na příteli závislá, jak on se potom odtahuje atd. Taky proč si hledáme ty samé "prevíty", že to souvisí s vlastním vztahem k rodičům a dotyčná hledá "náhradu" právě u partnera, který jí ale nikdy nemůže dělat tatínka, nebo jakkoli jinak ji nahrazovat její citový deficit (to by nebyl rovnocenný vztah).. Naštěstí jsem se do podobný situace nikdy nedostala, ale úplně to chápu. Bohužel jediný, co pro to můžeš udělat, je změnit postoj sama k sobě, protože přítele v tomhle nepředěláš, ikdybys ho milovala sebevíc, ba naopak.

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ti nevím, na jednu stranu se mi sem chce psát, jak je hrozně na pytel, když jsi fixovaná na chlapovi ale na druhou stranu se mi chce zase říct, že bych nebyla s člověkem, který ví jak mne takové věci trápí a přesto je dělal dál a ještě k tomu mi lhal.

Co si tak kromě toho myslím je to, že jakmile chlap z tvého chování vycítí, že je pro tebe středobod vesmíru, začne se tak také chovat a dovolovat si. Postupně bude zkoušet co vydržíš a kam až může zajít, aby mu to prošlo.

Nejlepší by bylo, kdyby sis našla své zájmy, nové známé a plánovala věci sama a měla radost i z jiných věcí než jen z něj - ukázala mu, že když mu nezáleží na tom, abys byla šťastná s ním, tak budeš šťastná klidně i sama. Vztah kde se jeden dusí a kope sebe, a druhý se trápí je k ničemu a vede ke konci.

No a kdyby přede mnou tancoval s holkama , chodil s něma na tajňačku do hospody a lhal? Nesnižovala bych se k tomu, že bych mu na truc udělala to samé. Zkrátka bych mu občas "zapomněla" odepsat, namísto toho, abych byla s ním bych si našla jiný program, kdyby se moc vyptával na to co děláš a s kým? No tak bych byla trošku tajná a taky mu neříkala všechno. A hlavně bych se ho přestala dopodrobna vyptávat. Prostě trošku nadhled...ukaž, že máš svůj program a svoji hrdost a že jsi ve fázi, kdy tě vůbec nezajímá kde a s kým byl. Ty mu to taky říkat nemusíš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Aleopa: No a kdyby přede mnou tancoval s holkama , chodil s něma na tajňačku do hospody a lhal? Nesnižovala bych se k tomu, že bych mu na truc udělala to samé. Zkrátka bych mu občas "zapomněla" odepsat, namísto toho, abych byla s ním bych si našla jiný program

To já bych s ním asi už nebyla...

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na baileys: jojo taky souhlas, to je další varianta

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aleopa: No a kdyby přede mnou tancoval s holkama , chodil s něma na tajňačku do hospody a lhal? Nesnižovala bych se k tomu, že bych mu na truc udělala to samé. Zkrátka bych mu občas "zapomněla" odepsat, namísto toho, abych byla s ním bych si našla jiný program, kdyby se moc vyptával na to co děláš a s kým? No tak bych byla trošku tajná a taky mu neříkala všechno. A hlavně bych se ho přestala dopodrobna vyptávat. Prostě trošku nadhled...ukaž, že máš svůj program a svoji hrdost a že jsi ve fázi, kdy tě vůbec nezajímá kde a s kým byl. Ty mu to taky říkat nemusíš.

Taky možnost.. Ale třeba pro mě by tohle vůbec nebylo, trápila bych se snad víc. Radši bych s ním nebyla a hledala si někoho, kdo si mě bude víc vážit a budu v tom vztahu šťastná a ne přemýšlet, kde a kdy si mám hrát na nedostupnou a kašlat na něho, aby si mě začal vážit.

 

Váš příspěvek

Velká fixace na příteli

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené