Smazat

Velka potreba pritele byt s kamarady

Když přítel má potřebu vidět se s přáteli az moc často a já nemam koníčky.

Ahoj holky, píšu si o radu tech zkušenějších,

Jsem s přítelem rok, je mi s nim úžasne a ipres velky problém jsme vse slepili, problém je v tom, ze on má potřebu vidět kamarady opravdu každý den. Je mu 21, mě 20 on má kamarády spíše mladší . Je pravda, ze já jsem se na nej moc upnula a nemám žádné koníčky takze kdyz spolu nejsme sedím jen doma. Nebydlime spolu ale jsme spolu celkem často , ale i s jeho kamarády. Drive mi to nevadilo, ale asi uz jsem sundala růžové brýle... Musím ale uznat, ze občas má možnost jít na nějakou větší párty s nima a kdyz já nejdu tak zůstane semnou.

Možná prehanim,ale potřebuji si srovnat hlavu a neco se sebou delat a tak by mě zajimalo jak to chodí jinde, trávite taky skoro každý den s jeho přáteli ?
 
arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, já teda nevím, ale co si vzpomínám, tak v 21 letech jsme opravdu trávili čas hlavně se svými kamarády, myslím jako i co by v páru. Naopak nám přišlo zvláštní, když se nějací dva dali dohromady a pak o nich nebylo vidu ani slechu, pořád byli zakuklení spolu doma, u jednoho nebo u druhého, člověk je neviděl jak je měsíc dlouhý... tohle společné trávení času 24/7 stejně obvykle končí špatně, tak rychle a intenzivně jak to přijde, to i odejde. Na kredencování u tv bude dost času podzěji, to se neboj. Podle mě tvůj hlavní problém bude opravdu v tom, že nemáš sama do čeho píchnout, a pak se na to společné távení času moc upínáš a když to tak náhodou není, máš pocit, že tě zanedbává nebo že kamarádi mají přednost. A taky v tom, tedy aspoň to tak chápu, že to jsou jen jeho přátelé, tvoji ne? A je takový problém se s nimi spřátelit? Pokud ano, tak snad by neměl být problém ho vzít zase jednou za svými přáteli, ne? Myslím, že všechno pro něj bude přijatelnější, než sedět doma na zadku.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Má na to věk. Je to ještě dítě. Nechce se vázat, nemá žádné závazky, tak chce být co nejvíce s různými lidmi a bavit se. Další věc je, že pokud dívka nemá zájmy a nebo nechodí nikam sama se svými kamarádkami, tak se může partner nudit a proto častěji vyhledává společné chvíle s přáteli, se kterými se baví a má si s nimi co povídat.. Začni mu to zakazovat a bude rozchod. Zkus si najít nějaké hobby a nebo někam vyrážet s kámoškou .. Horší je, když se toto děje, když už ty závazky jsou a ten druhý se pořád jen baví..

arrow
profile_image
Iva16.7
od 29. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já s partnerem teda rozhodně netrávím většinu času dohromady s přáteli. Vídáme se poměrně málo, většinou jen o víkendu a chci ho mít taky chvíli pro sebe. Na druhou stranu když je nějaká akce s přáteli, tak ho nenutím být doma a v klidu tam jde / jdeme. Ale je fakt, že takovéto akce nemáme nějak extra často.
Být na tvém místě, tak by mi to asi taky vadilo, rozhodně bych ho nenutila aby se přestal stýkat s přáteli, ale třeba jeden den v týdnu by si mohl vyhradit čistě po tebe.

Problém není v něm, že se chce vidět s přáteli. Problém je v tobě, že nemáš žádné koníčky.

Přesně tak, problém je na tvé straně... nemáš žádné koníčky, nemáš se jak zabavit a proto tě to tak štve... když si najdeš nějakou činnost, při které se zabavíš, tak ti ani nepřijde že tráví čas někde jinde
My jdeme teda s partnerem průměrně 1x týdně mezi lidi, on občas víckrát, ale vždycky si najdu nějakou činnost na zabavení a ani mi to nepřijde... ber to jako čas, kdy se můžeš věnovat sama sobě, své seberealizaci a osobnímu rozvoji...
Nemáš koníčky.. nevadí... nějaký si najdi, zkus nějaký činnosti, třeba tě něco chytne.. můžeš sledovat seriály, youtuberky, číst blogy, číst knížky, učit se nějakej jazyk doma jako samouk, chodit cvičit, běhat, nebo cvičit jen doma...možností je spousta a spousta...

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si nemyslím, že by byl problém jen v zakladatelce.

Protože například toto:

Cituji Cherry_: My jdeme teda s partnerem průměrně 1x týdně mezi lidi, on občas víckrát, ale vždycky si najdu nějakou činnost na zabavení a ani mi to nepřijde

je podle mě přece jen stále něco jiného, než chodit s přáteli opravdu každý, každičký den - jak píše zakladatelka.
Podle mě by aspoň ten jeden celý den v týdnu měli věnovat jen sobě. Je to potřeba.

Cituji Moon20: Podle mě by aspoň ten jeden celý den v týdnu měli věnovat jen sobě. Je to potřeba.

Osobně pokud bych u svého partnera viděla, že nemá vůbec nic jiného na práci než jen mě, tak bych taky unikala pryč, vždyť mu vlastně je furt za zadkem, není mu vzácná, má ji jistou. To mi přijde naprosto ubíjející pro obě strany - mít vedle sebe někoho, kdo si beze mě s prominutím ani neupr.dne a na stranu druhou být tak neuvěřitelně závislá na jiném člověku, že když na mě nemá čas, tak jen sedím, čekám a hledím do zdi.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: být tak neuvěřitelně závislá na jiném člověku, že když na mě nemá čas, tak jen sedím, čekám a hledím do zdi.

tak tak.

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa:
Já s tebou z části souhlasím. Měla by mít své zájmy, kamarády. Přesto si trvám na tom, že by měl občas věnovat čas jen jí samotné a ne, když se vidět, tak jen jako parta. Ať je na něj zakladatelka upnutá nebo ne.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Moon20: Přesto si trvám na tom, že by měl občas věnovat čas jen jí samotné a ne, když se vidět, tak jen jako parta

Ano takhle to funguje u vyzrálých partnerů, že tráví čas převážně spolu a občas podnikají něco s přáteli bez partnera a nebo s přáteli i s partnerem, ale bavíme se tu o mladém klukovi, který je ve fází, kdy má potřebu trávit čas s kamarády a holka je asi doplňek a pokud ta holka nemá své kamarádky a je pořád s ním, tak je to těžké. Kdyby trávila čas s kamarádkou, tak bude vzácnější a ten kluk se sám bude ptát, kde je a bude mu chybět. Pokud jí má za zády a nemá si s ní pořád co povídat (když je tak samotářská a upnutá), tak je jasné, že vyhledává i jiné lidi, které odstraní ticho. Nevím do jaké míry je zakladatelka závislá. Pokud chce vidět partnera častěji sama pro sebe, tak mu to může říct a nebo si najít vyspělejšího jedince, který preferuje více času s přítelkyni, než s přáteli..

Mně by spíš zajímalo jestli zakladatelka ještě někdy zareaguje
Každopádně by měla udělat dvě věci...
- říct mu, co ji trápí a najít nějakej kompromis
- a najít si nějakou činnost a nebýt na něm tak upnutá

 

Váš příspěvek

Velka potreba pritele byt s kamarady

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené