Smazat

Větší prsa - využívat ve svůj prospěch?

Využíváte svůj větší hrudník k manipulaci s chlapy? Jejich získání? Získání něčeho, po čem toužíte? Dáváte svá prsa na odiv? Nebo ho raději schováváte a děláte, že tam nejsou? :)

Prosím zaprvé, berte téma odlehčeně. Opravdu je odlehčené a nechci získat návod k tomu, jak použít svůj výstřih a pod.

Jsme ženy - můžeme tedy využít svoji krásu, dlouhé štíhlé nohy, velká prsa ve svůj prospěch. Aspoň z toho, co se říká, mám podobný pocit.

Problém je, že jsem obdařenější a vždy jsem byla. Prsa jsem měla vždy největší ze všech, přestože objektivně nemám žádný gigantický rozměr, jen jsou větší. No a co se vlastně stalo? Kvůli nim jsem v pubertě ztratila podstatnou část sebevědomí, každý se do mě kvůli tomu strefoval a všichni si toho neúměrně všímali. Tak jsem se začala zahalovat.

S léty jsem sebevědomí nabyla zpět, ale ten pocit, že jsou má prsa nepatřičná, mi jaksi zůstal. Stále si jich lidé všímají, kolují vtípky, jakože nejdřív vejdou do místnosti prsa a pak až já a podobně.. Ne, neuráží mě to. Jen si říkám, kde se stala chyba. Proč na ně nejsem pyšná a proč je třeba občas nevyužiji ve svůj prospěch, když už budí tolik pozornosti.

Mě by tedy zajímalo, jak to máte s prsy vy, i holky po plastice, s přírodními.. Předpokládám, že takovými pocity jako já se tu většina asi netrápí, nebo..? Zda prsa zahalujete, nebo je vystavujete, jestli občas svůj výstřih využíváte? Snažím se svá prsa příliš nevystavovat, když už po chlapech něco chci, nasadím spíš úsměv, prohrábnutí ve vlasech a podobné prkotinky.

Pro orientaci, mám velikost 60G, košíčky odpovídají standardně prodejné 75DD-E, jen mám útlá záda.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nicolkaa22: Podprsenku mám perfektní a prsa ne až tak velká, že by si úplně žila svým životem I když pohybu se vyhnout nelze Prsa mám pěkná, jen se ostýchám je "používat"

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na darig: Já mám pocit, že chlapi čumí na jakýkoliv prsa a zároveň ženský jsou zase často nespokojený, ať mají malý nebo velký prsa
Na mě si taky v pubertě všímali prsou a ještě vlasů. Nějak extra je využívat mi přijde blbý, ale občas si vzít výstřih klidně, když na to mám náladu. Kdybys měla třeba zrzavý vlasy, byla moc vysoká nebo malá, tak si toho lidi taky budou všímat, je v podstatě jedno, co to je Nemusíš je využívat, třeba v práci mi přijde, že se to ani nehodí, ale zkus se za ně nestydět

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji darig: Využíváte svůj větší hrudník k manipulaci s chlapy? Jejich získání? Získání něčeho, po čem toužíte?

Každá přednost je od toho , aby se využila ve vlastní prospěch, je jedno jestli jsou to velká prsa, štíhlé dlouhé nohy či nadprůměrná inteligence .

Cituji littleL: Třeba zpěvačka Adele má větší prsa a připadá mi, že to umí tak elegantně a nenuceně podat.

Adele umí nenuceně prodat akorát svůj zpěv , jinak je to bečka sádla takže u ní se rozhodně nedá říct, že by prsa nějak vyčnívala , protože těch kopců má na těle víc

Cituji blackberry: Já mám pocit, že chlapi čumí na jakýkoliv prsa

Asi tak

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Výstřih je široký pojem.
Pro srovnání přikládám 2 fotky.
Heidi Klum má výstřih hodně přehnaný, podobně typové šaty nosí hodně celebrit a nechápu, jak se můžou vydržet stále nekontrolovat.
Na druhé fotce si myslím, že se to v rámci vhodné příležitosti dá, tím myslím třeba na večer do baru, do práce bych si takový výstřih asi nevzala.

Rozhodně se ale za svá prsa nestyď, je škoda je schovávat.

arrow
profile_image
Mindnights
od 24. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám velká prsa a občas to i využiji. Výstřih moc nehrotím, ale přiléhavé oblečení klidně. A proč ne, každá máme své tvary a je škoda se za ně stydět. Až mi bude osmdesát, bylo by mi líto, že jsem se schovávala, když jsem byla mladší a vypadala lépe.

Cituji BellaEJ: Na druhé fotce si myslím, že se to v rámci vhodné příležitosti dá

Souhlas, třeba při putování s cirkusem.

Tohle jsou přesně ty výstřihy, které nosí mnohé ženy s umělými prsy - opálit dekolt, vzít si tílko a la prodloužená podprsenka a k tomu výrazný náhrdelník, aby se náhodou někdo nepodíval někam jinam - třeba do očí. Ještě nejlíp nechat vykukovat krajku.
Protože tohle je dnes "ženskost" a přitažlivost

Tím na nikoho nechci útočit, jak jsem psala, když se v tom někdo cítí dobře, tak ať si tak chodí, ale pak ať se zas nediví některým následkům, které to s sebou nese.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji littleL: Souhlas, třeba při putování s cirkusem.

Tohle jsou přesně ty výstřihy, které nosí mnohé ženy s umělými prsy - opálit dekolt, vzít si tílko a la prodloužená podprsenka a k tomu výrazný náhrdelník

Vystihla jsi to dokonale V těhle případech ze sebe sama žena udělá jen "zboží", takový kus masa bez duše.

arrow
profile_image
Amandaxy
od 21. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám taky vvětší prsa a výstřih bych si nevzala, snažím se to maskovat co to jde,přijde mi,že velká prsa opticky rozšiřují,takže s tebou úplně soucítím....

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji littleL: Souhlas, třeba při putování s cirkusem.

To je ale drama kvůli tomu,že někdo má prsa a nestydí se za to
Celkem bych chápala,že holčička v patnácti letech se bude trošku stydět,ale dospělá žena?
Pokud jsou prsa hezká a je jedno jestli silikon nebo vlastní,tak klidně výstřih do pasu a pánové co mají doma ženy s hrudníkem po tátovi se alespoň můžou podívat
Někdy je fajn,když muži přestanou myslet a padají do výstřihu - třeba při jednání s policií o přestupku v autě.Tam se vyplatí i mini.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji littleL: Souhlas, třeba při putování s cirkusem.

Nechápu, proč cirkus. Někam na večeři, či diskotéku, mi ta druhá fotka přijde úplně normální. Rozhodně lepší, než když si nějaká holka vezme top a leze jí celá podprsenka - hlavně zapínání na zádech, to je vždycky super pohled.

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BellaEJ: Na druhé fotce si myslím, že se to v rámci vhodné příležitosti dá

Jo, do ložnice třeba. Ven bych s tím nevylezla. Už jenom pro různé rádobyvtipné deb.lní poznámky ze strany chlapů.
Ale ať si každý nosí co uzná za vhodné.

Já teda větší prsa mám, ale nevím, jak bych je mohla využít ve svůj dlouhodobý prospěch. Naopak potřebuju, aby si lidi všímali jiných mých předností .

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Vanity: Jo, do ložnice třeba. Ven bych s tím nevylezla. Už jenom pro různé rádobyvtipné deb.lní poznámky ze strany chlapů.

Já bych si tedy také toto nevzala, možná s polovičními prsy, ale na mých by to bylo opravdu už moc. Protože:

Cituji Vanity: Naopak potřebuju, aby si lidi všímali jiných mých předností

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak vystrkovat účelně prsa...nevím, přijde mi to dost laciné a když má holka fakt velká prsa a velký výstřih, tak se pak nesmí divit, že jí koukají všichni jen do výstřihu, i mě jako holce tak sklouznou oči, aniž bych chtěla, protože to prostě nejvíc vyčnívá ) ale některým babám to možná vyhovuje, když pak chlap ani neví, jak vypadá a kouká jen na prsa ..))

já nemám nějak velká prsa a i tak si přijdu blbě s velkým výstřihem, když mi z toho lezou prsa...lepí se na vás prasáci, úchylné narážky a slintání...mě to zrovna není teda příjemné...navíc si ti chlapi pak většinou myslí, že jste povolnější, můžou si sáhnout atd, i když to tak není....
ale chápu, že holka se chce občas cítit sexy a když má hezká prsa, tak to chce ukázat...ale asi to chce s rozmyslem, kdy a kam si vzít něco odvážnějšího...
ale nejvíc se mi líbí, když umí být holka sexy i bez toho, aby musela ukazovat půlku zadku nebo prsa, když nepůsobí vulgárně...
takže tak, ale ať každý nosí, v čem se cítí sám dobře...

Nemám ráda cokoli prvoplánovitého, takže abych ukazovala prsa nebo dlouhý nohy proto, abych něco nebo někoho využila, k něčemu si pomohla.., to ne.
Hezký prsa bych ukázala proto, že se mi líbí nebo že se líbí partnerovi.
Rozhodně už bych ale volila střízlivý "spodek" a zvažovala bych okolnosti.
Ač sama velký prsa nemám, na druhých mě nijak nepohoršují a pokud je žena umí nosit, pak rozhodně nemá co schovávat.

arrow
profile_image
katycl1510
od 17. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám 85GG a ačkoliv se snažím hubnout, tak objem pomalu jde dolů, ale košíčky vůbec... přijde mi, že ta velikost je víc na obtíž a kolikrát jsem si už říkala, že bych šla na zmenšení....

 

Váš příspěvek

Větší prsa - využívat ve svůj prospěch?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené