Smazat

Víc než přátelství?

Říká se kamarád taky rád, ale co když vám už "pouze" kamarádství nestačí? Má cenu riskovat to nebezpečí, že vaše přátelství skončí v troskách na úkor vztahu? Poraďte prosím!

Před pár lety jsem poznala jednoho strašně fajn kluka. Slovo dalo slovo a za těch pár let se z kamarádství stalo hluboké přátelství. Vždy jsme se smáli tomu, jak se tvrdí, že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. Všichni okolo nám říkali, jak bychom se k sobě hodili jako pár. My se jim jenom vysmívali a naivně si mysleli, že to přátelské pouto mezi námi zůstane navždy. Postupně jsme se k sobě doopravdy začali chovat poměrně "přítulně". On se tak ale začal chovat k více slečnám, ale já postupem času pochopila, že on má prostě takovou povahu-rád si hraje s citama holek. V tu dobu jsem už ale do něj byla zblázněná. Sama sobě jsem si to nepřipouštěla ze strachu, že bych mohla ztratit mně nejbližší osobu. Užíralo mě to, ale nechtěla jsem s tím cokoliv dělat. On však ještě víc umocňoval pocit lásky k němu tím, že mi stále opakoval jak jsem nádherná, jak mi to sluší, že pro něj budu vždy na prvním místě....Uvěřila jsem mu. Pár měsíců na to si našel přítelkyni. Skoro o ní přede mnou nemluví a dokonce mi řekl, že nechce, abych ji poznala.
S jejich vztahem samozřejmě omezil náš fyzický kontakt. Po pár týdnech jejich vztahu však vrátil naše přátelsví do starých kolejí-se vším všady. I přesto, že vím, že má přítelkyni mu všechno dovolím a pak si sama sobě nadávám, ale nedokážu mu říct ne. Posledních pár měsíců je plných vnitřního boje, sebezapření a zoufalství. Má takto snad vypadat láska?
 
arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Postupně jsme se k sobě doopravdy začali chovat poměrně "přítulně". On se tak ale začal chovat k více slečnám, ale já postupem času pochopila, že on má prostě takovou povahu-rád si hraje s citama holek.

teď seš jeho milenka ty, podle toho, co popisuješ, se ale bohužel obávám, že kdyby ses stala přítelkyní, milenkou by se stala zase nějaká jiná...tohle bys chtěla? mu to tak vyhovuje, proč by ne...

mimochodem, proč jste spolu nezačali chodit dříve? a jak dlouho už tu novou přítelkyni má?

arrow
profile_image
Malahubata
od 17. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Falcon: právě celou dobu mě od něj odrazovala jeho nestálost. Přijde mi lepší být tu pro něj vždy jako kamarádka, než být tu pro něj jako přítelkyně, ale s nejistým průběhem vztahu. Jsou spolu už několik měsíců.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Má takto snad vypadat láska? Nemá. On si s Tebou jen zahrává a mimo to se teda chová pěkně hnusně k té přítelkyni. S Tebou spí a s ní chodí. Kdyby byl s Tebou, třeba by si taky našel takové rozptýlení v někom jiném, co má s Tebou. Jako o příteli bych o něm rozhodně neuvažovala, jako o kamarádovi..no, nevím. Podle mě totálně podrývá vaši vzájemnou důvěru a ubližuje Ti, takže bych to taky zvážila.

Má takto snad vypadat láska?
Ne, nemá.Jsi pro něj jen kamarádka, kterou občas použije na sex.Nic víc, bohužel.Samo o sobě by to problém být nemusel za předpokladu, že k tomu přistupujete oba stejně, což ale evidentně není pravda-trápíš se a chceš přeci jen trochu víc.
Zvaž, jestli ti do budoucna stačí, dělat mu občasné rozptýlení.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To není láska ale vypočítavost z jeho strany. Být tebou rozloučím se s ním i jako s kamarádem, to totiž taky nejste. Začni si vážit sama sebe

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji moony: To není láska ale vypočítavost z jeho strany. Být tebou rozloučím se s ním i jako s kamarádem, to totiž taky nejste. Začni si vážit sama sebe

 

Váš příspěvek

Víc než přátelství?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené