arrow
profile_image
modrá víla
od 6. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě moc pomáhají tyhle stránky, hodně lidí se na tu paní obrací o pomoc, nebo radu. Jak přes internet, tak osobně.http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud se to bude stále opakovat, evenuálně zhoršovat, doporučuji postup který se obecně nazývá "Vyhánět čerta ďáblem". Například ve starém řecku umisťovali třeba nad dveře domů aby zabránili vstupu zlých sil obraz Gorgony (Medusy). Proto se jich tolik dochovalo.
http://www.goethezeitportal.de/fileadmin/Images/wd /projekte-
Chce jej to třeba vytisknout, zasvěsit na vhodné místo a v případě "ohrožení" se na něj soustředit s příním pomoci.
Měla jsem vlastní vinou problém s duchy, tohle velmi rychle zabralo.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na PepinaK:
Nejde stránku zobrazit.

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teda brrrrr, mám úplně husí kůži, když to čtu. Mě se to třeba v našem bytě nestává, nebo nestalo ani jednou, ale na chalupě je to hrůza.
Kolikrát mě v noci vzbudí to, že cítím, jak na mě někdo kouká, párkrát jsem už viděla i jakýsi obrys, ale v noci je tam opravdu tma tmoucí, protože v mém pokoj je jen 1 velux, jinak žádné okno.
A přítel jednou zařval ze spaní tak, že mě vzbudil a tvrdil mi, že stála nějaká postava vedle postele (přímo vedle mě) a koukala na něj - bylo rozsvíceno a přítel není strašpytel, tohle mu věřím a od té doby tam musím usínat s rozsvícenou lampičkou

arrow
profile_image
Lia83
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no ty blaho..kamaradka taky měla špatne zkušenosti..jakysi obrys v černé kápi stal každou noc nad postylkou jejího ročního syna..pak ji i ta postava budila i tím, že si na ni lehala,zdvihala se jí peřina a pak si na ni lehla..pak už to psychicky nevydržela a nechali zavolat vymitače..ale to bylo hrozny..jakmile začal,tak se začaly ozyvat děsny rany z pudy.. poté se objevili všude na zdi lebky..velke,male i nožičky detí..pak vyfotili tu největší lebku a nechali ji zvětšit a zjistli,že v te jedne lepce je spoustu malych lebek a z dalky tvoří jednu velkou lebku..fuj když si na to vzpomenu tak mam husí kuži..viděla jsem to na vlastní kuži,protože jsem jí to nevěřila od te doby věřím...no ale vymitani pomohlo na chvíli a pak to začalo znova,,tak se přestěhovali a mají klid.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jeden čas taky viděla obrysy a slyšela divný zvuky, jednou dokonce moje máma viděla ža nade mnou něco stojí. Pak jsem dostala od neznámýho člověka křišťál na krk, který mi řekl že ho potřebuju Po letech mi došlo že to mohlo mít nějakou souvislost, a teď jsem ho začala znova nosit. Nevim jestli je to opravdu tím, ale od té doby mám klid..

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lidus.1988:
Možná jen, že jsi určena k tomu abys těmto duším pomohla odejít na onen svět. Tohle není jen tak. Měla by ses asi o tom s někým poradit. Všechno má svůj důvod. Pokud máš velký strach naistaluj si do oken zrcádka směrem ven, dej si domu kříšťály, zapaluj svíčky a vonné tyčinky a dělej si energetické štíty na celý dům. Ale ještě bych asi hledala hlubší smysl.

arrow
profile_image
Osmicka
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na sapca: Tak to je hezké

arrow
profile_image
Goddy
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je možné, že během těhotenství se ti jen "otevřely" nějaké schopnosti. Někteří lidé jsou holt citlivější a "vidí". Dobrá knížka je třeba Umění psychické ochrany - Hall Judy, jsou tam poměrně jednoduché techniky, jak se ochránit.

AHoj, je to týden co se mi stalo, že jsem spala na zádech a někdo do mě bouchnul tak, že jsem se vzbudila. ale jak jsem se budila tak jsem cítila jak mě někdo odkrejvá, úplně jsem se lekla, a vedle mě ležel přítel a myslela, jsem si že to byl on, ale on byl na boku a zády ke mě. když jsem se podívala před sebe tak jsem viděla hustou mlhu, jako když máte mžitky, a přes tu mlhu se nedalo podívat, jenže v tý mlze se mi tvořili obrysy, přesně nevím jaký, nevěřila jsem tomu a radši zavřela oči. Nevím co to znamená?umřel mi táta v dětství tak k němu promlouvám, tak nevím jestli to má s nim nějakou spojitost?

arrow
profile_image
Barbari
od 23. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,V březnu se nám stala v rodině hrozná tragedie..Nevlastní tata se obesil..sebevrazi se prý znovu narodí okamžitě nebo ne okamžitě,ale brzy-jelikož mají co napravovat..pár dní po pohřbu,anihž bych měla na cokoliv naladu jsem vyhověla přítelovi,který se chtěl milovat.Bylo to poprvé,co jsem opravdu neměla náladu a řekla jsem si,že to nějak přežiju,aby se nenaštval.. anihž bych něco tušila,otěhotněla jsem..14 dní po smrti nevlastního taty..Je mi divné,že celou dobu jsem neotěhotněla a najendou to přišlo samo od sebe..Mám takový svůj pocit,že to ,,zařídil,, nevlastní táta a beru to tak,že to tak mělo a má být..někdo umře a někdo se narodí...ale nějak se nemůžu zbavit pocitu,že moje dítě bude mít jeho duši,že se znovu chce dostat do naší rodiny..hrozně ráda bych to nějak zjistila,jenže bohužel asi neni jak..Co si myslíte o reinkarnaci,která by zůstala v rodině? Navíc v den co se obesil i v přibližnou hodinu,jsem za prosklenyma dverma videla se mihnout siluetu člověka.Lekla jsem se toho,ale pak už tomu nevěnovala pozornost,až když jsme se dozvedeli to nestesti-došlo mi to..od te doby se mi o nevlastnim tatovi hrozne casto zda..jeden sen o nem mi ale vrta hlavou,zdalo se mi,že už se mi narodil muj syn ..normalně jsem ho měla v naručí,ale byla jsem s nim na místě,kde tata spachal sebevraždu..z toho mi bylo hodně úzko..Od te doby co mame doma jeho urnu se doma deji zvlastní veci,nejdriv jsme ho dali do skrine,ale docetla jsem ,že to se nemá..byla jsem sama doma a vařila jsem jeho oblibene jidlo,aby mama nemela tolik prace..když jsem to varila vypla se mi plotna-sklokeramicka deska..od te doby se nam obcas vypne sama,prostě pípne a vypne se.zajimavé je,že se to stalo vzdy,kdyz jidlo bylo v podstatě už hotové.pak se nám začal sám zapínat setobox..u sestry(ktera bydlí kousek od nás a také od místa,kde se to stalo) se sama od sebe zapla věž a začala hrát hudba přes televizi,její manžel řekl,že to technicky neni možné,protoze je potřeba tam ručně přehodit kabel..

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Barbari
Na tvé otázky jsem ti odpověděla už vedle v diskuzi. Duše sebevrahů (i těch co rychle zemřou) neví co se děje, třeba i chtějí zase žít ale už nemohou. Potřeboval by pomoc, někoho kdo ho odvede. Můžeš to udělat i ty

arrow
profile_image
Barbari
od 23. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jojo,já vím,že jsi mi odpověděla vedle v diskuzi a když věřil tomu,že po smrti něco je,tak se s tím třeba lépe vyrovnal.. na konci měsíce se stehujeme k mámě-kde spolu žili a je to kousel od toho místa.. jsem zvědavá,jak to na me bude působit... muzu to udělat i já? ráda bych to udělala,ale nějak ted v tom těhotenství nemám odvahu..

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Barbari: muzu to udělat i já? ráda bych to udělala,ale nějak ted v tom těhotenství nemám odvahu..

Můžeš samozřejmě. Popros arch. Michaela aby odvedl jeho duši do světla. Zapal i svíčku, či tyčinku. Řekni si, že mu všichni odpouštíte a že mu přejete jen a jen lásku.

arrow
profile_image
Barbari
od 23. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elienka:
je možné,že by ho z nějakého důvodu nemohl odvést?abych si pak nemyslela,že už je tam,kde má být a on přitom pořád bloudil ikdyž to nejspíš poznám na tom,že se nebudou dít divné věci doma.. že?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené