arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mimuška: Mě to přišlo jako hlava malého dítěte .. se zavřenýma očima ..

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj,znám pár lidí co něco takového viděli-kamarádka,moje mamka a jiné kamarádky mamka popisují to samé.viděli chlapskou postavu v kápi,jak se ně dívá.prostě tam stál a díval se.druhý den se to kamarádce zjevilo znova.šla za paní co se okultismu a takovým věcem zjevuje a ta ji řekla,že tmavá postava znamená strach nebo velké změny v životě(což by asi i vzhledem k tvému těhu odpovídalo) a čím víc ty jim dáváš najevo strach,tím oni sílí a budou se ti zjevovat častěji.poradila jí,že až se ji zjeví znovu,má mu říct že se ho nebojí.hlavně nesmí dát najevo strach,i když se to lehko řekne.neublíží ti,jen tě straší.ti duchové které nevidíš jen třeba slyšíš jsou prý zbloudilé duše.pak jsou duchové tzv Poltergeist,kteří ti mohou fyzicky ublížit,ty ale nevidíš a na které já osobně ani nevěřím.

arrow
profile_image
moniq69
od 15. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na sexy_woman: Psala jsem zde už hodně dříbě příběh, co se mně stávala v noci poměrně dlouhou dobu. Musím to pořádně zaklepat, ale už je to hodně dlouho, co jsem nic podobného nezažila. Občas chodím do kostela a hlavně hodně pálím doma vonné tyčinky a svíčky, někde jsem četla, že by je to mělo "vypuzovat"..no možná je to jen placebo, ale na mě to pomohlo.
Jinak já osobně jsem nikdy nic "neviděla" na vlastní oči, ale mám kamaráda, který je prý vídá..nevím, co si o tom myslet..přesně jak píše sexy_woman, některé nevidíš, protože to jsou zbloudilé duše, některé vidíš...každopádně ten kamarád mi řekl, že v žádném případě by se neměl člověk pokoušet s nima komunikovat. Pokud bys natrefila na nějakou zbloudilou duši, která by po tobě něco chtěla, je možné, že by ses ji hodně těžko potom zbavovala...no píšu to, jak mi to sám říkal. Já sama s tím zkušenosti nemám, ale nemůžu 100% popřít, že by nic takového nebylo možné.

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

to znám

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahoj tak Já se také svěřim od mala jsem opravdu velký strašpitel a do toho se ještě ráda dívá na horory. Smrtelná kombinace! Vždycky jsem byla citlivá na duchy a věřila v ně horší už bylo přežít situaci setkání s nimi. Jako malá jsem žila na vesnici v opravdu typicky strašidelném rodinném domku. Pak jsem se přestěhovala s přítelem do brna do bytu asi 3 noc rano jsem se jak dyby probudila ale pořád spala a cítila jak mně něco studeného pohladilo po tváři a dalo pusu na čelo at to bylo cokoliv nic příjemného to od něj nebylo vic mně to vystrašilo než potěšilo jak si asi dana bytost myslela, vyletěla jsem z postele přítel vedle mně spal jak dřevo nic prý neviděl ani necítil po chvíli pobíhání po bytě jsem si šla zase lehnout bohužel při každém pokusu o usnutí mnou projel mrazivý pocit po celem těle spaní jsem tedy vzdala . Večer jsem před spaním prosila ducha ať odejde že ho tu nechci! Od te doby byl klid až do nedávna zase pocit kdy vidíte očima ložnici ale přitom spíte divný mrazivy pocit. Je to příšerný bojim se toho k smrti

arrow
profile_image
LeontinaR
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, taky mám jednu zvláštní zkušenost..
Nejsem psychicky nemocná, neberu léky a ani se s ničim neléčim
Ale kdybych to nezažila neuvěřim.
Stalo se mi, že jsem se v noci probudila..a nade mnou stála holčička tak 15 let..nejdřív jsem si myslela, že se mi to zdá. Jenže když jsem se rozespalá probrala a sedla si..koukám koukám a ta holka tam furt stála a já už byla plně při smyslech Strašně mě to vyděsilo..dívala se na mě a stála u mý postele...vyděsilo mě to tak k smrti, že jsem začla křičet (s pocitem už si pro mě jdou) a utíkala jsem rozsvítit. Už se mi stalo dřív, že nějakej muž seděl u mý postele a díval se na mě, ale to jsem si myslela, že se mi to zdá.. a spala dál..Radila jsem se s kartářkama a prý se jim to stává také..a čim víc se jich budeme bát tím větší moc nad náma mají..prý se jich máme zeptat co chtěj a oni bud ukážou nebo odpoví....
no je to fakt brrr, ale ted věřim že něco existuje!! a to opakuji, že nejsem nemocná a snad netrpim žádnými psycho problémy

arrow
profile_image
lucuskaP
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LeontinaR: fuj, až mě mrazí. To se zas dneska budu bát jít spát. Vždycky se raději před spaním pomodlím, aby byl klid. Chtěla bych nějaký vysvětlení. Tak nějak mě uklidnil článek od MIMUŠKY http://www.carovani.cz/spankova-paralyza-ke-sa-po- zobudeni-nemo-eme-hyba-t3100.html. Tím bych si vysvětlila spoustu věcí - ty představy, co se odehrávají kolem mě, když spím-bdím. Ale proč bych si představovala jak vedle mě někdo sedí a dívá se na mě?! Příjde mi to až moc reálný, za hranicích myšlení.
Já mám teď ale jinej problém. Poslední dobou vídám různý předměty, co se vznáší nade mnou, chvíli stojí na místě a pak jakoby odletí. Nejsou to lidé, ale vždy to vypadá jako létající věc, která mě pozoruje. Já si to vždy dlouho ještě prohlížím, ono se to pak pohne a odletí. Nechápu. Já už snad věřím i na mimozemšťany, kteří nás ve spánku pozorují a zkoumají. Máte někdo podobnou zkušennost? Nebo jsem jediná takovej blázen?

arrow
profile_image
MarketH
od 7. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě se to stáva od doby kdy nám umřela babča. Momentalne řesime podobny problém a vidím nekoho tak co 2/3 dny :/ moc přijemné to zrovna není, ale vždycky po chvilce zmizi. Občas vidím jen obličeje a ne clou postavu. Moc nevím co stím dělat

arrow
profile_image
lucuskaP
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MarketH: viděla jsem takhle duchy asi 10 let. Pomohlo mi se pokřižovat 3x svěcenou vodou v kostele a od tý doby mám klid

arrow
profile_image
Nina
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Škoda, že jsem se na vaši diskuzi dostala až dnes. Popisujete přesně věci, které se mi stávaly ještě když jsem bydlela u rodičů v podkroví.V noci se na mě dívala silueta, celkem pravidelně a když byl syn malý, seděla mi na posteli a dívala se na něj.Také to viděl a plakal. Již 17 let bydlím v bytě a nic podobného se mi nestalo.
Až tento víkend, když rodiče nebyli doma a já jsem s rodinou u nich grilovala.Šla jsem večer sama z venku do kuchyně. Ze shora z podkroví se ozvalo bušení na dveře. Myslela jsem, že se tam honí kocouři. Šla jsem se podívat jen na schody a nikdo tam nebyl.
Vylítla jsem jako střela z baráku, neskutečně vyděšená.Takže je to spojené s tím podkrovím a bohužel reaguje jen na mě.Strašně se toho bojím. Mám ten barák jednou zdědit, ale už dopředu vím, že já tam určitě bydlet nechci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené