arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Odepsala jsem ti do SZ Tam máš částečnou odpověď.

Rozhodně bych nedoporučovala kartářku ani nějaké další věci podobného charakteru. Jedna z možných variant je ta, že jsi provozovala něco okultního nebo Tvůj přítel nebo máte doma nějaký předmět s tím spojený a pak si se začala třeba jen trošičku zajímat o Boha a víru a démoni se takto začali projevovat, proto Tě vlastně všude provází. Ani si nedokážu něco takového představit a ani nechci musí to být hrozné. Doporučuji se obrátit na Boha a až se to zase stane tak se modlit i na hlas.

arrow
profile_image
desire88
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lidus.1988: ahojky,mému bratranci se dělo něco podobného a pomocí jedné paní,která se tímto zabývá, ducha odvedli a mají klid,pokud by jsi měla zájem,napiš mi do SZ.

Já žádné duchy ani nic podobného nevidím,ale dost často se mi zdá o mrtvých,sama nevím jak si to vyložit,já mám strašný,až panický strach kdybych nějakého ducha viděla,ale na druhou stranu bych třeba ráda viděla babičku kterou jsem měla strašně ráda.Tak si myslím,že když se tak bojím toho fyzického zjevení,že se mi zjevují pomocí toho snu,myslíte,že je to možné?Nebo je to pouze sen a nic tím ti mrtví nenaznačují?

Reaguji na desire88:
mrtví jsou mrtví a tak ani nemůžou naznačovat.....

arrow
profile_image
desire88
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anna-Ada: měla jsem hodně snů,které mi něco napověděly,naznačily,nemyslím si,že je to hloupost!

Takové vidění duchů či zemřelých, ve snu, je docela zajimavá schopnost.
Dá se i dobře využít ke kontaktu s "oním světem". Také to zkouším. Záleží na posledních myšlenách před usnutím. To je velice účinné.
Jen místo na duchy zemřelých, nebo zemřelé se zaměřuji v myšlekách s nějakými přáními na vytosti vyšší. A velice to pomáhá. Navíc, když se zaměřím na vyyší bytost, třeba anděl, pohanského bůžka a podobně, tak nižší či škodliví duchové musejí odejít. V takové společnosti nemohou přetrvávat. Odzkoušeno.

arrow
profile_image
Jitis
od 3. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na lidus.1988: Ahoj, no tak já tomu věřím! Co vím, tak mi někdo kdysi řekl, že duchové, samozřejmě né všichni, chodí k oslabeným jedincům, aby z nich sáli energii, ale to v tom horším případě, v tom lepším, můžeš mít prostě dar se kterým se třeba naučíš žít a třeba i pracovat. Hodně štěstí!

arrow
profile_image
desire88
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anička52: myslíš,že je to schopnost?o těch myšlenkách před usnutím jsem také slyšela,člověk by měl usínat s čistou hlavou,třeba před spánkem chvíli meditovat aby nešel spát po nějakém hororu o kterém ještě pak půl hodiny v posteli přemýšlí,určitě se něco do snu promítá,ale jednou se mi třeba zdálo,že sedí někdo na okraji mé postele když já spím,volá na mě jménem a v tom jsem se probudila a sama nevím jestli to bylo doopravdy nebo se mi to zdálo,bylo to tak strašně živé.Reaguji na Jitis: o tom jsem také slyšela,člověk si může prý ducha přinést např. ze hřbitova.Jsou to často schizofrenici,ti mají na sobě nějakého špatného ducha který jim napovídá co mají dělat,jak se mají chovat a proto vypadají jako blázni.
Já s anděly zkouším mluvit a myslím,že se mi to docela daří a moc jim za to děkuji!

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji desire88: o tom jsem také slyšela,člověk si může prý ducha přinést např. ze hřbitova.Jsou to často schizofrenici

To by ses divila kolik lidí má na sobě přivtělené bytosti. Každý druhý. Dušičky na nás lepí pže jsou nešťastné a slabé. Takže nechat odvést.

arrow
profile_image
desire88
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elienka: já věřím,že jich má na sobě hodně lidí,jen jsem tím chtěla říct,že se člověk z toho může ,,zbláznit,, a nemůže zato!

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji desire88: já věřím,že jich má na sobě hodně lidí,jen jsem tím chtěla říct,že se člověk z toho může ,,zbláznit,, a nemůže zato!

Jo vždyť já souhlasím. Já to nemyslela zle.

arrow
profile_image
Denise93
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, na duchy věřím. Když mi bylo asi 12 viděla jsem za slunného dne ducha se svým kamarádem.. Byl k nám otočen čelem, byla to černá postava, které se jakoby ztrácely ruce a nohy. Moje spolužačka má stejný problém jako ty. Občas nám ve škole vypráví jaké to je, když jí duch navštíví, popisuje strašnou zimu, negativní energii a říká že se vždycky musí přikrýt a zavřít oči, že se duchovi nesmí oddat. Když jí takto navštíví, nechává na jejím těle modřinky, které ale nebolí.

S tím že chodí k tobě i tvému dítěti je to opravdu divné, nemůže být tvé dítě třeba nemocné?

arrow
profile_image
lucuskaP
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, vůbec by mě nenapadlo, že má někdo stejný problémy jako já. Ba i horší, podle toho co tady čtu. Nechtěla jsem se s tím nikomu svěřovat, aby si nemyslel, že jsem blázen.
Asi když mi bylo 20let (před 10lety), to jsem bydlela ještě u našich a měla společný pokojík s bráchou, zjevil se mi po 3 noci Ježíš. V noci jsem se vzbudila a před mojí postelí stojí postava. Viděla jsem ho jasně, každej stín v jeho tváři, celou postavu. Byl oblečený v bílých šatech až k zemi, ale nestál na zemi, ale vznášel se. Jakoby svítil. Teď když to píšu, tak to zní fakt absurdně. Já jsem se na něho dívala a on šel pomalu ke mně. Nemohla jsem se ani hnout, jen jsem mlčky sledovala co se bude dít. Až byl u mě, najednou se ztratil ve tmě, jakoby šel k bratrový posteli. Rozsvítila jsem a šla jsem se tam podívat (spával za rohem skříně). Nikdo tam samozřejmě nebyl a brácha v klidu pospával. Tu noc jsem si nechala svítit až do rána. Další noc se to opakovalo. Tentokrát jsem viděla jen vznášející se postavu od hlavy po trup. Ale znovu naprosto dokonalé detajly obličeje. Zase na stejném místě a vznesla se do stropu a zmizela. Trvalo to asi 5 vteřin. 3.noc jen obrys, který za chvíli zmizel. Další noc jsem cítila, jak mi někdo sedí na posteli. Myslela jsem, že se zblázním. Věděla jsem, že tam někdo sedí, ale byla tma tmoucí a co by tam mamka nebo taťka dělali? Bála jsem se hrozně pohnout. Cítila jsem tu tíhu tý postavy. Bylo to fakt hrozný. Slyšela jsem jak mi buší srdce. Ale snažila jsem se přesvědčit sama sebe, že to není možný, že se mi to jen zdá. Od tý doby pak dlouho nic. Asi tak 4 roky byla pauza, až znovu v novým domě, kam jsem se už s manželem přistěhovala. Tady asi tak 5 dní v měsíci vídám duchy. Vždy tak tři, dva dny za sebou a pak měsíc nic. Černé fleky, které mi lítají nad postelí, sleduju je dokud nezmizí. Nebo černé postavy stojící u mé postele. Kolikrát jsem myslela, že je to manžel a vynadala jsem mu, co mě straší. Rozsvítím a nikdo. Nebo vidím postavu jak odchází z ložnice, jednou mi i zamávala. Teď už je mi 30 a už jsem toho měla opravdu dost. Ono to na psychice moc nepřidá, když u vás v noci někdo stojí u postele. Mám dva syny, které jsem chtěla nechat pokřtít a při tý příležitosti jsem o tom chtěla říct farářovi, co si o tom myslí, ale nenašla jsem odvahu. Za to jsem chodila do kostela se pokřižovat svěcenou vodou. A huráááá! Už je to půl roku a žádnej duch se mi od té doby nezjevil!

arrow
profile_image
Khaooo
od 14. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Kulinda:

To co popisuješ se mi přesně děje taky!! Kolem 2. hodiny ráno z ničeho nic otevřu oči, cítím že v pokoji někdo je, jakoby i vidím něco ve vzduchu. Nemůžu se hnout, nemůžu křičet, ta "věc" mi většinou přejde po těle a tlačí na hrudník. Celé to trvá asi jen 5 vteřin, poté vše povolí a já konečně mohu vykřiknout. Je mi sice 20 let, ale mám vždy strach jak malé děcko a bojím se znovu usnout. Vím že to není jen sen, protože vidím detailně pokoj, vnímám své tělo, vše je jako bych byla vzhůru. Až na tu paralizaci a hrozný pocit. Dřív jsem si myslela že je to jen výplod mé fantazie, stalo se mi to asi třikrát po shlédnutí filmu Paranormal activity a tak jsem si myslela že jsem jen vyděšená z toho filmu. Včera, asi po 5 měsících se mi to ale zničeho nic stalo znovu! Proto jsem začala hledat na internetu. Nevím co mám dělat, nikdo mi nevěří. Prosím poraďte mi! =(

arrow
profile_image
lucuskaP
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Khaooo: Zkuš zajít do kostela a pokřižovat se svěcenou vodou. Mně to pomohlo. Viděla jsem je 10let a skončilo to ze dne na den. Hodně štěstí! Lucie

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené