arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elluska:
ano, máš pravdu. bojíme se. ale já osobně bych veřejný odhalení svého těla po nepovedené plastice nedala. za to mi ty peníze nestojí. pokud to člověk nemusí podstoupit sám, snadno řekne druhému :udělej to. každý nemá sílu na to, být první vlaštovkou v podobných případech. máš ty osobně nějakou finanční hranici, kdybys do toho šla? u mě snad neexistuje nebo by mi muselo jít o holý živobytí nebo fakt nevím...

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Elluska: efundace veškerých nákladů a nějaké bolestné.

K nákladům na operaci:
nelze se tu bavit o 70tis, implantáty žádná klinika, pokud nejsou vadné, neuhradí. Bára je chtěla, šla na augmentaci.

takže je řeč o max.30tis? + pokud by se povedlo, náhrada psych.újmy nebo něco v podobném stylu - když bude šikovný právník, ale to je taky ve hvězdách v případě čistě estetického zákroku.

arrow
Neprodává v Bazaru

On ji navrhne opravu,rizika sme podepsaly všechny majitelky a s tím sme do toho šly.Já bych zašla za jiným a doufala že mě to zdarma opraví skrz reklamu.

Já bych nikdy nešla na reoperaci stejnému lékaři, ať by se jednalo o plastickou operaci či operaci jinou. Doporučuji Ti Dr. Prose, opravdu lidský i profesionální přístup z jeho strany. Řešila jsem znaménko na krku, pro někoho banalitou, já jsem musela absolvovat dvě konzultace a podrobné vyšetření.

arrow
profile_image
juliska
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Toto mě za tebe velice mrzí a doufám, že se dočkáš zadostiučinění a případné nápravy, tady přece nejde o reakci těla a myslím, že by bylo správné všechny před dotyčným plastickým chirurgem varovat.

To je jasný, jediný řešení je poradit se s právníkem, jak postupovat dál. Vyhledala bych i psychologa, kvůli podkladu o psychické újmě pro případný soud. Sama bych se do žádného jednání s klinikou rozhodně nepouštěla.

arrow
profile_image
juicy
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, u nás na SR jedna baba tiež riešila nepodarenú opku - dávala to i do médií, pozrieť si to môžeš tu: http://vas.cas.sk/clanok/7721/takto-vyzeraju-prsia -za-4-000-eur-lekar-nepochybil-tvrdia-z-uradu.html

na úrade pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou sa vyjadrili, že lekár nepochybil a všetko je v poriadku ide sa súdiť.
Každopádne je to strašné, keď vás niekto takto "domrví", o bolesti nehovoriac, a potom sa ešte naťahovať...

arrow
profile_image
helusiky
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, podívala jsem se na fotky a temeř jsem se rozbrecela. Samam mám operaci už X let ale naštěstí vše dpadlo na výbornou. Tvého doktora bych dala k soudu a do tv a jeho případ pěkně rozmázla...!! Todle je fakt strašná úráce a ještě si za to vezme takovén peníze.

Promiň že nepomáhám radou,ale jsem absolutně vytočená a naštvaná za tebe.

arrow
profile_image
MiBa82
od 9. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky,jak někdo radil,tak přes právníky. Držím palečky,ať to dopadne dobře pro tebe. Je vidět,že pochybil plastický chirurg. Přeji pevné nervy,jestli se pustíš do boje,já osobně bych to nenechala být.

Reaguji na Durová kovbojka: nezlob se, ale proboha, kdo tohle dělal??
tady snad nemůže nikdo ani náznakem říct, že to je ok a peníze musí vrátit a ještě se omlouvat horem dolem.

arrow
Neprodává v Bazaru

toto jsem ještě neviděla a vyrazilo mi to dech pokud má ten plastický chirurg oči v pořádku musí ti peníze vrátit, protože je to vysloveně nepovedené, držím palce a bud statečná

arrow
profile_image
Verka1
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prohlídla jsem si tvoje fotky a nemůžu z toho dech popadnout. Určitě bych chtěla zpět peníze a šla bych na reoperaci k jinému doktorovi. Bojuj a stůj si za svým.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Durová kovbojka: Nicméně nechci přijít o 70 tisíc!

Kontaktovala bych TV NOVA a další média.Pokud se s tebou nikdo z kliniky nechce bavit,tak tohle by ti možná pomohlo.

V této republice se asi ničeho pravděpodobně nedovoláš, jen se budeš zbytečně stresovat a ještě zaplatíš nemalé výlohy.Já bych svou energii a finance raději směřovala k jinému dr., kterého bych si pečlivě vybrala.Imploše máš, je to po finanční stránce půl částky za operaci. Media z toho udělají akorát senzaci. Nejsme v Americe a když si vzpomenu v loni,jak cauza PIP vyvolala akorát rozruch v mediích, ale neznám nikoho,kdo by byl nějak odškodněn, všichni jsme si to museli zacvakat sami. A veřejné mínění bylo......dobře nám tak, když jsme chtěly prsa z rozmaru. Vždyť i jiní lékaři z jiných oborů, co poškodili trvale zdraví nebo způsobili smrt, tak většinou jsou osvobozeni......... u kosmetické operace je ta pravděpodobnost, mnohem větší.

Cituji daniele1: jedině znalec v oboru

posudek od soudniho znalce stojí cca 20 tisíc jak jsem zjistila na jiné klinice kde jsem byla loni v létě, potřebovala bych k soudu 2 posudky. Nějaká holčina tu někde psala, že byla u znalce tady v Praze, a ten jí řekl že na svý známý doktory posudky psát nebude, ať si zajede někam třeba do Ostravy..prostě doktoři proti sobě nepůjdou to už jsem zjistila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené