Smazat

Všude jen vidina sexu

Ahojky chci se s vámi podělit o tom co se mi kdy v životě stalo a jak to ovlivnilo můj život a jak si s některými věcmi nevím rady.Takže za njaké rady budu jedině ráda :)

Začnu tím když mi bylo let. Byla jsem mladá naivní holčička která si myslela že když se bude chovat dobře k lidem tak oni k ní se budou chovat taky dobře ale jak sami znáte určitě tak to tak bohužel nechodí.
Byla jsem důvěřivá mladá holka která si myslela že přítel její ségry je super kluk jak bráška kterýho vždy chtěla on sám mi říkaval že jsem jak jeho mladší ségra kterou vždycky chtěl fakt jsme si rozuměli až do doby než to na mě zkusil když jsme byli sami bez mojí sestry.Říkala jsem mu at mě nechá ale nenechal pokusil se mě znásilnit ale pak se díky bohu probral a nechal mě být v tý dobe jsem byla eětě panna a byla jsem v hrozným šoku sestra se to dozvěděla a vynadala ještě mě že tohle by on nikdy neudělal. No nějak jsem se vzchopila a nechala to být řrekla jsem že nic tak hroznýho se nestalo a odpustila jsem mu.

Když mi bylo nějakých 15let tak jsem měla uplně užasnýho nevlastního tátu byl s námi v podstatě od malička a brala jsem ho jak vlastního ale problém nastal v těch 15letech když jsem začala jak se říka dospívat. Najednou mě neviděl jako malou holku ale jako ženu a jednou když se opil to na mě zkusil řekla jsem si byl opilí takže za to může alkohol ale když to pak zkusil po druhý tak už jsem to alkoholem neomlouvala (to mi bylo asi 16 a půl) a pak to na mě zkusil znovu když mi bylo 19 let psal mi nechutný sms že se mi z toho zvedal žaludek.

Omlouvám se že se vracím do dřívějsí doby ale když mi bylo nějakých 17 let tak jsem byla na discotece (neoblíkala jsem se nikdy jako nějaká lehka holka) tak jsem chtěla domu dorazit bezpečně aby se mi nic nestalo tak jsem si vzala taxi akorád že pan taxikář zajel uplně nekam jinam než měl a zamkl auto a po tom všem co se mi kdy už stalo sem dokázala zachovat klidnou hlavu a zavolala troj místný číslo vytočila jsem záchnou službu a né policii prostě první číslo co mě napadlo tak po tom mě pustil a já utíkala domu jak o závod.

V 19 jsem měla super chlapa kterej se ke mě choval užasně fakt jsem ho milovala byla jsem sním skoro rok než jsem se dozvěděla že má celou tu dobu doma super přítelkyni ktera mu pere,vaří a uklízí takže dalši haj** kterýmu nešlo o moje srdce ale jen o mojí ,,vagínu,, ale můžu říct že sex s ním byl ten nejlepší co jsem kdy zažila spousta experimentováni.

A ted mam super přítele kterej vím že miluje mě a né to co mam mezi nohama.Konečně chlap kterej mě nechce jen na to jedno. Dlouho dobu sem měla za to že chlapům jde prostě jen o to jedno a já nedokážu svímu přitelovi ani říct že se mi něco třebas nelíbí že je až moc drsnej a že me to bolí. Radši to prostě přetrpim a nedokážu se ani uvolnit přemýšlím nad věcma typu co když to bude zase bolet , co když nezvlhnu, co když nebudu dost dobrá atd. Ale psychologa vyhledávat nechci nikdy mi žádný nepomohl.
 
arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to je teda síla!! To jsi si fakt dost zkusila. Ale já myslím, že všichni chlapi takoví nejsou, že by jim šlo jen o to "jedno." Manžel má sice sex rád a často to chce a nikdy mne neuspokojí, myslí jen na sebe, ale jinak je dobrý táta, pracuje a stará se o rodinu. Měla jsi asi fakt od mládí na chlapy smůlu!

arrow
Neprodává v Bazaru

Prošla sis svým,ale přítelovi určitě řekni co se ti líbí a nelíbí,už kvůli sobě.

V dětství jsi byla obkopena fakt úchylama, zažila sis, nezávidím ...
K tomu příteli: Říkáš, že je skvělý, miluje tě takovou jaká jsi, A to, že nemáš odvahu mu říct, že má při milování zpomalit ... co se může stát, myslím, že se v tu chvíli nezvedne a neřekne ti, tak to ne, to by nešlo, už tě nechci nikdy vidět . Nejspíš to ani nebude vnímat, prostě to udělá.

Tak osudy lidí sou opravdu různé, nemělas to lehké...
Ale příteli to řekni. Já vždycky tomu svému řeknu když to zabolí nebo si mě "hodí" do nějaké polohy, která je nepohodlná nebo bolí. Vždycky buď zpomalil nebo přestal a pak se hrozně diví, že chci pokračovat Podle mě sou chlapi i rádi, když jim ženská řekne co se jí líbí a co ne. A jak to jednou řekneš a on ti vyhoví a např. přestane, tak už ti to pak v hlavě nebude šrotovat, uvolníš se a bude to super

arrow
profile_image
Alishka85
od 19. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jasne že mu rekni co se ti libi a co uz ne, Sex by mel byt prijemny pro oba. Sehrat se v posteli musi kazdy par, aby ten vztah fungoval.

Mám podobné zkušenosti jako ty ze svých náct a vím jaké to je a jak to člověka ovlivní. Teď jen lituji, že jsem to tenkrát nenahlásila, ale měla jsem hrozný strach. Svým partnerům jsem to také nikdy neřekla. Asi se bojím, že by to nějak narušilo vztah a nechci, aby se na mě díval jako na oběť. Neumím o tom s chlapem mluvit a neřekla bych, že je to zajímá a pokud jo, tak nechci dělat starosti.
V 18-ti jsem docházela k jednomu uznávanému psychologovi. Účtoval si fakt hodně a nikam to nevedlo. Na třetím setkání mi chtěl předepsat antidepresiva, tak to jsem si fakt nevzala a nějak jsem se s tím sama vyrovnala, ale na to musí být asi povaha. Znám na netu jeden deníček, kde se holka asi 3 roky rozepisuje na toto téma a jsou to samé myšlenky na sebevraždu a má vlastně hodně smutný život, nenavazuje vztahy s lidmi a jenom sedí doma a píše, což je hrůza, když pak člověk nemůže normálně žít.
Každopádně pokud se ti to v sexu nelíbí drsněji, tak to nedělej, ať se ti přítel třeba nezhnusí. Nejsi jeho oběť, ale přítelkyně, kterou má rád. U mě to má zase na sex úplně opačný efekt
Neřekla bych, že je každý chlap zaměřený pouze na sex, ale hodně z nich má pocit, že se může i cizí ženy dotýkat, jak je mu libo a není to vůbec dobře. Ať má ta dotyčná na sobě cokoli, nemá na to právo. Jenže některé holky na sebe příliš opatrné nejsou. Vezmou si na diskotéku hodně sexy oblečení, pijí jako duhy, otírají se zadkem o chlapy a pak se diví, že se jim něco stane. V jednom klubu jsem viděla jak na záchodě chlap zneužívá totálně namol holku, tak jsem zavolala ochranku. Holka se téměř nehýbala. No hnus. A jednu holku s kterou jsem chodila do školky unesli do ciziny do bordelu a asi dva roky tam byla zavřená ve sklepě, až jí jeden chlap, co tam chodil pomohl a odvezl jí domů rodičům. Bohužel holku nakazili pohlavní nemocí. Pak se to nějak řešilo a slyšela jsem, že se odstěhovali někam mimo ČR. A potom mi jeden taxíkář říkal o zákaznici, co dělá bojový sport a šla z práce domů od autobusu a vždycky jí chodila naproti dcera a normálně za bílého dne tu dceru přepadl nějaký chlap a chtěl jí znásilnit. Ta máma šla zrovna kolem a chlapovi dala nakládačku a hrozilo jí za to víc, než tomu pachateli, protože pachatel skončil na pár měsíců v nemocnici ))
A jak to na tebe zkoušel ten taxikář, tak s tím mám také zkušenost. Chybělo mi asi 50 Kč a frajer, že nikam nepůjdu, dokud mu ho nevykouřím, tak jsem si hezky vyndala pepřák. Asi takové případy přitahuji Co můžu čekat, stopla jsem si ho na ulici a byl to fakt křupan. Člověk na sebe musí být opatrný a trošku předcházet, ale když je to od okolí, tak tomu se jen tak neubráníš a hlavně, ne vždy to lidé kolem tebe chtějí slyšet a věřit tomu. Jestli budu mít někdy dceru, tak jí asi zavřu doma) Nafackovala bych klukům, kteří nedoprovodí večer holku domů, i když i z kamaráda se může stát násilník..Já jsem hrozný posera. Jak je noc, tak všude taxíkem (prověřenou společností) nebo autem. Noční autobusy apod. NIKDY! Někdy tágo stojí stejně jako jeden drink..Nikomu takové zážitky nepřeji, ale udělala jsem si v hlavě trošku delete a je to zvláštní, ale už mi přijde, jako kdyby se to nikdy nestalo. Určité věci jsem se naučila potlačit. Na chlapy jsem hodně vybíravá a hodně prověřuji a musím říct, že jsem si většinou vybrala správně, co se charakteru týče.

arrow
profile_image
Mindnights
od 24. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je zvláštní, co si některé holky či ženy nechají líbit. V sexu jsou oba rovnocenní partneři a tak by se i měli chovat! Vyjít si navzájem vstříc, aby byli oba se sexem spokojení. Raději žádný sex než něco, u čeho neřeknu partnerovi, co by se mi líbilo, či co mi vadí. Chlapi si často myslí o ženách, že jsou tak tvárné, že si s námi můžou dělat cokoliv a myslet jen na sebe. A víte proč asi? Když se tu dočítám věci typu, že manžel je v posteli sobec, ale je to dobrý táta... Tak se pak jaksi není čemu divit. Já jsem ke svému partnerovi otevřená, on ke mně taky a není problém najít společnou cestu k tomu, abychom byli oba v posteli šťastní a uspokojení. Správného chlapa navíc těší, že se mu ženská svěřila, co má ráda a že ji umí plně uspokojit.

arrow
profile_image
Mindnights
od 24. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: naprostý souhlas

 

Váš příspěvek

Všude jen vidina sexu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené