Smazat

Vsugerovaný problém ve vztahu

Náš vztah je skvělý, ovšem kvůli strachu z toho, že náš vztah jednou skončí kvůli tomu, že mne to nebude bavit, jsem si do hlavy vsugerovala vlastní problém. Mám pocit, že mne to nebaví a že se netěším, i když si chvíle s ním neskutečně užívám. Toto přišlo po strachu z konce kvůli rozpadajícím se vztahům ostatních ze stereotypu a toho, že je to nebaví...

Ahoj holky, mám takový problém ohledně vztahu. S přítelem jsem přes tři roky, všechno klape, skvěle si rozumíme, šíleně mě baví s ním trávit čas, rozumíme si, stále si povídáme a ani bych moc nedokázala určit o čem, prostě o všem. Jsme ve vztahu otevření, říkáme si vše, komunikujeme, podporujeme si, věříme si o sex je dobrý, zkrátka všechno dobré. Akorát časem mizí motýlci v břiše a takové to těšení, že odpočítáváte hodiny. A když koukám na to, jak se lidé rozcházejí, protože je to už nebavilo, zajímám se o to, jak dlouho spolu byli, protože se bojím, že se nám to stane také. A jak se toho bojím, tak jsem si do hlavy začala natloukat, co když mne to už také nebaví, co když se netěším a co když mne to přestává bavit. Přitom vím, že to není pravda, tyto myšlenky na mne přišly až po té, co jsem se začala bát, že nám to jednou skončí. Jakmile si na toto vzpomenu, hned si pokládám otázku "baví mne to?", přitom dokud si na to nevzpomenu, šíleně mě to baví. Když jsem s ním, je mi vážně super, ale jakmile jsem sama, zase na to myslím. Je to můj vsugerovaný problém a nevím, jak ho z hlavy vymazat. Nemáte některá z vás užitečnou radu, jak se přestat zabývat zbytečnostmi? Je opravdu zbytečné se trápit, protože vím, že máme super vztah a tato otevřenost je podle mne lepší než to začáteční motýlkování v břiše a stydlivost. Ale nevím, jak se toho zvláštního pocitu zbavit.... Snad můj problém chápete, mnohokrát děkuji.
 
arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neohlížej se na jiné páry. Každý pár je jiný a nesrovnávej vás s ostatními. Řiď se vlastními pocity. To, že se rozešli oni neznamená, že vy to uděláte také. A pokud se rozešli, že je to nudilo, tak asi o ten vztah tolik nebojovali a nechtěli ho. Pokud chceš být s přítelem a víš to sama uvnitř sebe a máš tam ty city k němu a baví tě s ním být, tak se soustřeď na to pozitivní. Vždy, když na tebe budou dotírat myšlenky na rozcházející se páry, tak prostě si vzpomeň na to, jak to máte s partnerem pěkné a že vy jste na dobré cestě.

arrow
profile_image
mala.alenka
od 10. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay:
Moc děkuji za odpověď a podporu. Právě svými pocity se moc řídit nedokáži, jelikož jsem si do hlavy vsugerovala tento ošklivý pocit. S přítelem se cítím skvěle, jen když nejsme u sebe, mám pochybnosti. Každopádně ho moc miluji a opustit ho nehodlám, takže si ten falešný pocit musím vytlouct z hlavy ven.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neřeš ostatní ... ostatní ti nikdy až tak do detailu nepovykládají, proč se vlastně rozešli - a i kdyby, tak nejspíš jen jeden z partnerů, ne oba. Za takovým tím důvodem " už nás to spolu nebavilo " se může skrývat všechno možné, od lenosti a lakomosti partnera, přes hezkou novou kolegyni až po odlišné představy o volném čase nebo o budoucnosti a neschopnost kompromisů : to vše (a mnoho dalších věcí ) může způsobit, že člověka už vztah nebaví. Ale rozhodně to není tak, že je všechno v nejlepším pořádku ( jako u vás ) a jednoho dne se ti dva vzbudí a řeknou si : sakra, už mne to s tebou nebaví
A to, že už nemáš "motýle" ? Tak pokud před ním neběháš v natáčkách a zaprané podprdě, nepřibrala jsi dvacet kilo a nerezignovala jsi na vše, co dělá ženu ženou, tak není důvod panikařit, možná jsou i lepší věci, než počátečné poblouznění - třeba právě to, jak si povídáte o všem, to je ve vztahu vyloženě k nezaplacení

arrow
profile_image
mala.alenka
od 10. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:

Mnohokrát děkuji! Toto mne velice povzbudilo. Jak píšeš na konci o tom povídání o všem, tak tím jsem se uklidňovala tak dlouho, až jsem o tom taky začala přemýšlet. Dnes jsem o tom přemýšlela celou dobu s ním a tím pádem jsem skutečně neměla co říkat. Je to totiž to stejné jako když někomu řekneš "povídej mi něco" , to v tu chvíli také neví. vím, že to mám vsugerované, jen momentálně nevím, jak se toho zbavit a mám strach, že to samé se bude dít i další dny

 

Váš příspěvek

Vsugerovaný problém ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené