arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mam taky ne zrovna pěknou zkušenost Ted jsem řasy sundala, aby si odpočinuly a moje vypadaj děsně, nejdou ani namalovat, přitom moje jsem měla zdravé a hezké (bohužel fakt blondaté). Nemohla jsem nosit sluneční brýle furt jsem s nima škrtala o sklíčka a když byl větší vítr, tak mi to úplně rozráželo ty řasy a bylo to fakt nepříjemný. Za aplikaci jsem dala 2500 a již druhý den mi vypadlo asi 5 řas a vždycky jse se ten první den hlídala než si "sedlo" lepidlo. Vypadají opravdu krásně, ale nevím jestli bych do toho šla znova..

arrow
profile_image
Weronyc
od 11. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ziralka : Máčet to samozřejmě můžeš, jen prvních 24 hodin ne, aby lepidlo dostatečně proschlo Naopak na léto jsou úplně super, právě do bazénu a k moři. Mě je teda kosmetička doporučuje vždy po pobytu v moři opláchnout sladkou vodou, aby se tou solí tak neslepovaly

Koupat v bazéně se s tím můžeš,ale nedoporučuje se moře. Pokud si při potápění v bazéně po vynoření protřeš oči, tak s tím nebudeš moct.

arrow
profile_image
juicy
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja mám predĺžene riasy metódou Luxus Lashes a som spokojná. Na dopĺňanie chodím každých 6 týždňov - nie je to také, že by som "nutne musela", tie mihálnice vyzerajú stále dobre. Veľmi záleží, aký typ rias Ti dajú a tiež ako to robia. Mnoho mojich kamarátiek skončilo tak, že po 2 týždňoch im väčšina vypadla, alebo im to vytrhalo vlastné mihálnice...
Luxus Lashes sú síce drahšie, ale podľa mňa to stojí za to
Majú špeciálne sérum k moru, aby riasi nevypadli, takže i na dovolenku sa dá ísť v pohode

Cituji gabulka: pokud jsi u moře, tak by jsi si neměla namočit obličej

To jsou mi dneska ale novinky! Opět nikoho takového neznám, spíš naopak, že se holky s prodlouženými řasami potápěly v Thajsku a no stress.. Já sama mám za sebou také pobyt u moře a nemohu říct, že by mi tam řasy padaly víc, natož abych se vrátila bez nich.
Řasy by se neměly dostat do kontaktu s vodou pouze prvních 24 hodin po aplikaci (tedy i po doplnění), jinak samozřejmě ano, jediné, na co musíš dávat pozor, je mastnota, případně pára nebo horká voda. Logicky - vše co bude rozpouštět lepidlo na spojích.

Reaguji na leopardice:
každý má nějakou svou zkušenost, proto je taky o tom tohle téma. řasy jsem měla takže vím jak to je. a co vím tak kamarádka si na to stěžovala a říkala nám to i kosmetička, že je lepší se nepotápět, že těch řas může víc vypadat a hlavně si po vynoření netřít oči. A popravdě věří víc kosmetičce, která je profesionál než někomu kdo tu tvrdí, že se po tom neníčí řasy

já mám pravě hrozný strach, že díky tomu přijdu o svoje celkem kvalitní a i hezky delší řasy, ale strašně se mi to líbí, nejvíc ty hodně natočené různě dlouhé (ty fakt vypadají faktasticky přirozeně), přijde mi že to z ženské udělá víc ženskou než umělá prsa ...takové ty stejně dlouhé megatlusné a megadlouhé, které budí dojem kartáče už jsou moc umělé...

jeden den bych se při spaní snad uhlídala, aby teda doschly (to jste mi fakt vytrhly trn z paty, že to pravda není), ale musela bych si fakt odpustit promnutí očí , sice je můj neoblíbenější odličovač očí s olejem, ale tak co bych pro tu krásu neudělala

můžu se ještě zeptat, jestli všechny víte jaký konkrétní typ řas máte, hlavně třeba vy, které ty řasy máte už fakt dlouho a už jste viděli své řasy i po sundání (ať už to dopadlo dobře nebo špatně)...padlo tu jen Luxus Lashes (na ty už jsem v nabídkách narazila, ale viděla jsem i min. další dva názvy)

Cituji gabulka: říkala nám to i kosmetička

Cituji gabulka: popravdě věří víc kosmetičce, která je profesionál než někomu kdo tu tvrdí, že se po tom neníčí řasy

Ale já přece nikomu jeho názor neberu, jen podotýkám, že je kosmetička a kosmetička.
Pokud to měla být narážka na mě, tak já tu píši jen zkušenosti své vlastní či lidí, které znám, netvrdím, že prodlužování nemůže nikomu řasy zničit, pozor!

arrow
profile_image
Evička3
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla skoro 4 roky nandané Extreme Lashes, z toho poslední cca rok Diamondy a jednu z nejlepších řasařek v Praze. Sundávala jsem je kvůli tomu, že už se mi malinko vytrácel PM na víčku. Byl to neskutečný šok, když jsem to viděla prvně. Nedalo se s tím absolutně nic udělat, opelichané, do všech stran trčící, namalované to vypadalo ještě hůř. Krotila jsem to aspoň kleštičkama, nebo kulmou, koupila Taliku a po cca měsíci už ve mě pohled do zrcadla nevyvolával záchvat teď je to 5 měsíců a řasy mám jako dřív, před prodlužkem. Když poctivě používám Taliku, tak vypadají samozřejmě o dost líp.

arrow
profile_image
juicy
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja si myslím, že určite je dobré dať si oddych a nenosiť ich stále. predsalen, sú nalepené na tvojej mihálnici a je to záťaž. Napr. ja sa chystám po lete ich dať dole a na zimu si nechať svoje.
Práve sa chytám na dorábku, mám ich už 5 týždňov, no mojich mihálnic tam je stále požehnane
Ja by som určite investovala do mihálnic viac a oblúkom sa vyhla takým typu: slevomat a 80 % zľava a podobne.

arrow
profile_image
D-ája
od 22. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikississ:
Mám řasy už rok a půl, nosím čočky a před aplikací si je nesundávám. Když je kvalitní lepidlo, které nedráždí oči, tak ty oči ani neslzí. A s čočkama se mi zatím nic nestalo.
Jo, ještě tomu vypadávání vlastních řas: když si je nesundávám sama (třeba z nudy u televize), tak mi ani moc nevypadávají. Jednou jsem si už dala pauzu a připadala jsem si jako bez řas, ale ony tam byly, jenom hrozně krátké. Možná je to taky nezvyk, když máte dlouhé a pak to sundáte a jsou tam "jenom" ty vaše.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Fashion victim: Proto chci tímto poprosit Vás, které řasy prodloužené již mají, aby se z praktického hlediska podělily o své zkušenosti s prodloužením. Převažují pro Vás výhody či nevýhody? A jaké to pro Vás jsou?

Tak já je měla,ze začátku jsem byla spokojená,ale netrvalo to dlouho.
řasy bych musela snad denně česat kartáčkem,prostě se různě kroutí(tomu nezabráníš-spánek,koupání atd..)na můj vkus docela vypadávaly.
Ve vodě mě byly řasy doslova nepříjemné.
Pak přišla dovolená a nevím čím to bylo,ale řasy začaly padat moc a pak jen stačilo vzít tamponek a micerální vodou je přejet a byly dole-komplet a i s řasama,takže opravdu výborné a řasy mám dost zničené.

Cituji Fashion victim: tj. že musíte spát jen na zádech, aby se řasy nepolámaly, že nemuže použít řasenku, že se nemůžete odličovat běžným odličovadlem. Je to pravda? Kolik třeba stojí speciální odličovadlo a kolik speciální řasenky? A jak jste si zvyklaly na spaní pouze na zádech? Neničí Vám to Vaše řasy?

Spala jsem tak jen první den,pak už jsem se prostě nějak probudila--to nejde spát jako figurka.
Ano,nesmíš na to nic mastného,doporučena mě byla voda,jarisch. voda a micerální voda(určitě jsou nějaká spešl odličovače,ale budou drahé a zbytečně).Měla jsem fixátor(jakoby řasenka co ještě fixuje to lepidlo-360.-kč-je hodně výrobků)
Řasy to ničí a jelikož jsem to sama vyzkoušela,už nevěřím nikomu,kdo říká,že má řasy v pohoděje to blbost.

Řasy nosím už skoro dva roky a mezitím jsem měla cca 2 měsíce pauzu, tak jsem aspoň viděla, jak to vypadá! Řasy jsem si nenechávala sundavat, jen jsem je nechala být. Bylo to pozvolné, tak to nebyl takový šok. Samozřejmě člověku přišlo, že jsou ty řasy kraťoučké, jemňoučké, takové chmýří, ale podle fotek z dob, kdy jsem řasy nenosila, jsem vypadala stejně. Ale po těch cca 2 měsících bych řekla, že se mi mé řasy ještě víc vzpamatovaly a vypadaly lépe. Pak jsem si je ale stejně nechala znovu prodloužit a je paráda, že si nemusím oči vůbec líčit a vypadají krásně. Je to pohodlné a jsem s tím prostě spokojená!

Cituji SOLU: Tak já je měla,ze začátku jsem byla spokojená,ale netrvalo to dlouho.
řasy bych musela snad denně česat kartáčkem,prostě se různě kroutí(tomu nezabráníš-spánek,koupání atd..)na můj vkus docela vypadávaly.
Ve vodě mě byly řasy doslova nepříjemné.
Pak přišla dovolená a nevím čím to bylo,ale řasy začaly padat moc a pak jen stačilo vzít tamponek a micerální vodou je přejet a byly dole-komplet a i s řasama,takže opravdu výborné a řasy mám dost zničené.

Jednoznačně byly řasy udělané špatně. Ono ani tolik nejde o nějaké značky (Diamondy apod.), ale prostě aby to někdo dělal dobře a poctivě lepil řasu na řasu (ne 2 na jednu, jednu na 2 a podobné "flákání").

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Luvej: Jednoznačně byly řasy udělané špatně.

Tak to bych se dohadovala,k této slečně chodí x lidí co znám,asi jsem měla smůlu.Ještě mě napadlo,zda nemá nové lepidlo,holky tam jsou spokojené,ale řasy nosí už dlouho,sem tam nějaká vypadne,což je přirozené a oni tvrdí,že jim to řasy neničí-ovšem nevim,jak to můžou vědět,když je ještě nesundaly.
Vlastně díky holkám,jsem a ně šla-a já říkám,nikdy více.

Cituji Luvej: Je to pohodlné a jsem s tím prostě spokojená!

To Ti a i všem kolem závidím,já je chtěla,kvůli tomu,abych se nemusela líčit
A prosím tě,jsou Ti pohodlné ve spánku,při plavání atd..?To teda i holky přiznávají,že tak není,ale že už si na to vše zvykly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené