arrow
profile_image
Apolenka
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LenkaJ11:

Teda Leni, mě se tvý řasy líběj vypadá to, že je dlouhé máš ale sama s nimi zkušenost stále nemám, když už, tak abych se už také nemusela líčit... Beztak mi nejvíc sluší přirozenější jemné líčení. Snad si zvykneš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

možná je to jenom o zvyku no. Mě to připadá jako že až moc, protože jsem celý život zvyklá, že skoro žádné řasy nemám, jiným to možná nepřijde, manžel mi teda řekl, že jsem jak filmová hvězda, uvidíme na reakce okolí. Ale přes léto to asi nechám, přece jenom člověk je pořád u vody na dovči atak.

arrow
profile_image
Jennsell
od 2. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, na prodloužení řas metodou řasa na řasu jsem chodila čtvrt roku. Vypadalo to krásně, co se týče spaní na zádech tak ja osobně jsem spala normálně jak jsem byla zvyklá Odličovač jsem používala Nivea ( olejovity s chrpou ). S řasami jsem byla naprosto spokojená dokud mi po asi 6tém doplnění neotekly brutálně oči.. Musela jsem jit hned po té řasy sundat. Bolelo to jak čert a nikomu bych takovou bolest nepřála. když vynechám totálně opuchlé oči a týdenní trápení, svoje řasy mám kompletně odrovnané! ( je to čerstvé,, ještě teď mám oči jemně napuchlé ) Řasy sice vypadnou a narostou nové, ale už nikdy nebudou jako předtím. Četla jsem hodně diskuzí a recenzí na prodlužování řas a nestačila jsem se divit, kolika slečnám to udělalo stejně. Já mám teď na ty oči antibiotika. Po nějaké době si každá vypěstuje alergii na nějakou látku v tom lepidle co používají, jen je to individuální věc, na každého to působí jinak. Upřímně doufám, že od toho odradím co nejvíce žen, protože to utrpení ať už dříve nebo později za to vážně nestojí! Když potřebujete viditelné krásné řasy, tak není nic jednoduššího než koupit umělé a lepidýlko ( v DM drogerii prodavaji kvalitní) a máte oči jako panenka. Je to milionkrát lepší volba než si odrovnat svoje řasy prodlužováním metodou řasa na řasu.

arrow
profile_image
werunka14
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky dneska jsem byla porvé na řasy, můžete mi prosím vy zkušenější napsat, co říkáte výsledku? děkujiiiii

kol

Tak holky, samozřejmě mě to nedalo a vyzkoušela jsem to.....aplikace byla zpočátku přijemná, ale po hodinovém ležení na postrovaném ale tvrdším kosmetickém lehátku mě rozbolela hlava v zátylku (v tom místě, kde jsem byla hlavou opřená), bylo to hodně nepříjemné mravenčení kombinované z bolestí, které mě přecházelo až v pociti nevolnosti. Ale to je jistě věc kosmetičky, aby vám dala pod hlavu měkkou podložku, která Vám umožní to vydržet nebo udělala po jednom oku krátkou pauzu. Bylo vidět, že aplikace zmáhala i kosmetičku - první okno rychle, snadno jedna báseň, druhé už nemohla a dost tam "opravoala" asi se ji to neopatrností lepilo k sobě a snažila se to opravit. Což způsobovalo tahání a to taky nebylo zrovna příjemné. Jinak standartní lehké polechtávání na řasách bylo naopak moc příjemné

Na první pohled byly řasy krásné, volila jsem přirozenější variantu zatočených kratších řas, abych nebyla jak ty nevzhledné mrkací pany, co se hodí spíš už do pornofilmu .

Ale - opět chyba kosmetičky - protože díky tomu, že mám své řasy rovné, není umělá hodně zatočená řasa zcela ideální - protože spoj pak není tak kvalitní (je kratší). Dobrá kosmetičky jak jsem později zjistila měla pro rovné přírodní řasy volit jiný typ zatočení (zatočený jen konec - ne celá řasa). Protože jsem byla nezkušená, věřila jsem ji. Proč je důležité vybrat zcela správný tvar řasy jsem pochopila až později.

zde téma, kde jsou vidět moje vypadané řasy
https://www.omlazeni.cz/index.php?action=vthread&fo rum=22&topic=427649&page=0

další chyba kosmetičky - řada řas byla splepeno k sobě (buď dvě přírodní ja jedné umělé nebo dvě umělé na jedno přírodní nebo se slepila jedna dvojice přírodní a umělé k sobě, plus mě dokonce slepila jednu krajní spodní řasu k horní a to bylo panečku nepříjemné - při více rozevřeném oku to tahalo)

Život s řasama má své plusy a mínusy:

plusy: nemusíte se líčit = spousta ušetřeného času, a vypadáte skvěle i u vody a po ránu, vizuálně to dodá opravdu neuvěřitelný kus ženskosti

mínusy: odličování vatovým tamponkem nepřichází v úvahu (vatová vlákna se na řasách zachytávají) a jste dost omezená v možném výběru odličovadel (nesmí obsahovat oleje, ty narušují lepidlo), krom toho je problém i nanášení očního krému (rozhodně nezakroužíte napříč celým očním okolím přes oko jako jste byla zvyklá), pokud se rozhodnete nalíčit oči(ušpiníte si řasy a fakt to nevypadá dobře, např. podkladová báze pod oční stíny je utrpení - musíte být velmi opatrní, abyste si řasy vůbec neušpinily; jediná možnost snadného líčení je tak spíš tekutá oční linka , řasy překážejí ve slunečních brýlých, při spaní na boku taky (máte tendence je chránit a tak se instinkyvně častěji budíte)

řasy jsem nedoplňovala, protože jsem byla zvědavá na stav svých řas.....poslední řása mě vypadla přesně po 2měsících (myslím si proto, že tvrzení, že každá přírodní řasa má životnost 30dní je je alibismus kosmetiček jak vás donutit přijit co nejdřív znova).....mnohem víc se mi líbily, protože to vypadalo přirozeněji, řasy po 3týdnech, kdy jich už pár vypadalo (ale to asi proto, že já mám své dost husté a tak i umělých jsem tam měla opravdu požehnaně) a nebylo to tak "uměle" přehuštěné.

Bohužel další mínusem je, že přirozením odrůstáním přírodní řasy se umělé řasa posunuje dál od víčka a občas se "položí" (protože už ji přirozená řasa neunese-přirozená řasa je silná u kořene a čím víc ke konečku slábne) - pak to vypadá, že máte mezi řasami jednu zachycenou vypadlou a prostě to nespravíte (přeci si nebudu vytrhávat násilým tu svoji přirozenou řasu, abych se téhle položené zbavila). Bohužel jsem si taky zažila jaké je to zachytit omylem kořen umělé řasy (je o dost silnější než přirozená řasa a tak vyčnívá) a zachycení o vatový tamponek nebo ručník Vám vytrhne násilým vaši přirozenou řasu a na citlivém oknu to dost bolí.

Jinak i já jsem měla pocit, že mám svoje řasy poničené, hlavně kratší a neforemné (ještě víc rovné než předtím), ale je to jen pocit vytvořený tím, že jsem si zvykla na délku a natožení umělých řas - ve srovnání s nimi jsou totiž moje přírodní řasy ošklivé a krátké samozřejmě - těžko se pak srovnáváte s tím jaké svoje skutečné řasy máte, když jste si zvykla na krásné dlouhé černé a natočené a na vzhled těch svých skutečných jste mezitím zapomněla

Obecně tak za sebe můžu uzavřít, že bych každé doporučila to vyzkoušet, ale pečlivně vybírat kvalitní kosmetičku, která nedělá chyby jako ta u které jsem byla já - hlídejte si únavu kosmetičky a třeba po prvním oku ji řekněte, že potřebujete na záchod - tím ji dáte si odpočinout (asi je jim hloupé přiznat se, že je to náročné v jednom kuse zvládnout) ....pečlivě si po aplikaci řasy zkontrolujte ještě v salonu a najdete-li chybu, upozorněte na ni kosmetičku a řešte s ní opravu nebo třeba slevu (určitě na ně nebuďte zlý, jsou to taky jenom lidi, ale na druhou stranu profesionálové, které si za to berou peníze, proto bysmě měli chtít odpovídající službu) nenechte se ukolébat slovy "to je normální"....já budu pokukovat po aplikaci živých (neumělých) řas k prodloužení, jsou prý o dost dražší, ale lehčí a déle díky tomu vydrží a vypadají o poznání přirozeněji (prý jde o nějaké štětiny ze zvířat - zní to sice odporně, ale proč ne, když to bude stát za to)

já jsem chodila na řasy skoro rok, ze začátku se mi to strašně líbilo, ale postupem času (i přesto, že jsem měla řasy přirozeně udělané) mi to začalo trochu vadit, že si nemůžu pořádně promnout oko a přestalo se mi to i líbit, najednou jsem viděla jak je to umělé a že hezky to vypadá akorát první týden.. najednou když jsem viděla někoho s řasy, nějak jsem viděla, že už to pro mě není.. a potom přišel ten strach co bude až je sundám, ale šla jsem do toho. Řasy mi sundala kosmetička a moje jsem v podstatě neměla, jen takové malé smetáčky, každopádně po 14 dnech jsem řasy měla zpátky. Teď používám různá séra a řasy mám delší, ale hlavně svoje. Já už bych na prodloužení rozhodně nešla

arrow
profile_image
Apolenka
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na makkyt: Makkyt, jaká séra např. prosím ? a v jaké jsou cenové relaci ? děkuji..

arrow
profile_image
AnettkaS
od 30. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám prodloužené řasy už více jak 3 roky. Ano, řasy jsou pak poničené a krátké ale rychle dorostou. Během dovolené mi jich hodě vypadalo a než jsem si došla na doplnění bylo krásně vidět jak se dávají dopořádku. Já osobně se nerada maluju, takže pro mě je to ideální řešení jak ráno ušetřit čas a přispat si.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 20:23:24 - Připojeno během spojování:
Prodloužené řasy - zničení

Zajímalo by mě,kdo jste měly prodloužené řasy Vaše pro a proti.Hodně nad tím uvažuji,ale nechci přijít o řasy když je pak sundám

arrow
profile_image
zuska-bluzka
od 21. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

výhoda bola tá, že boli dlhšie a výraznejšie ako so špirálou (ale to závisí podľa toho aké si dáš) no pekné vydržali krátko, postupne začnú vypadávať a už to nevyzerá veľmi pekne. 2 týždne už ich nemám a svoje riasy mám veľmi kratučké a slabé čiže suma sumárum už by som si ich druhýkrát nedala. málo parády za dosť peňazí

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsem uvažovala,ale sestra mě odradila.Nechává si je lepit a chce s tím přestat,ale bojí se co ji zbyde,tak zatím chodí na doplnění.Pozoruji ji a líbí se mě to jen čerstvě doplněné,po týdnu už nic moc a říkám si,toto nechcu.A hlavně není nad pocit se odlíčit a ulevit řasám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené