Ahoj holky, strašně dlouho přemýšlím nad tím, že si nechám metodou řasa na řasu svoje celkem hezké řasy prodloužit, ale docela se peru s tím, co jsem slyšela - tj. že musíte spát jen na zádech, aby se řasy nepolámaly, že nemuže použít řasenku, že se nemůžete odličovat běžným odličovadlem. Je to pravda? Kolik třeba stojí speciální odličovadlo a kolik speciální řasenky? A jak jste si zvyklaly na spaní pouze na zádech? Neničí Vám to Vaše řasy?

Proto chci tímto poprosit Vás, které řasy prodloužené již mají, aby se z praktického hlediska podělily o své zkušenosti s prodloužením. Převažují pro Vás výhody či nevýhody? A jaké to pro Vás jsou?

arrow
profile_image
jájaa
od 17. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám touto metodou řasy prodloužené a jsem moc spokojená. Svoje řasy mám kraťounké a nevýrazné,tak mi prodloužení dost usnadnilo a urychlilo práci při líčení Je pravda,že se nemají líčit řasenkou,aby neztěžkly a zbytečně brzy nevypadávaly,ale že by se muselo spát jen na zádech? To jsem nikdy neslyšela. Spím normálně,jak jsem zvyklá. Také ten pocit po probuzení je fajn,když na sebe kouknu do zrcadla a už vypadám nalíčeně
Za sebe mohu jen doporučit!

arrow
profile_image
Weronyc
od 11. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám prodloužené řasy a nemůžu si to vynachválit Co se týče spaní na zádech, jedná se spíše o ten první den po aplikaci, kdy řasy ještě schnou. Já spím i na břiše a řasy se nelámou, nemusíš se bát. Řasenku samozřejmě používat můžeš, ale je to zbytečnost, když máš prodloužené řasy. Já si líčím jen spodní řasy a občas když už mám dost vypadaných řas tak i ty horní. Jinak na odličování bys neměla používat mastná mléka a oleje, protože narušují to lepidlo a řasy by ti padaly. Já se odličuji vlhčenými ubrousky od Baley a úplně v pohodě Pro mne osobně určitě převažují výhody, už jen to, že hned po probuzení člověk vypadá "lépe" ale také teď na léto je ulplně super, kord k bazénu, moři apod, kdy se líčit vůbec nemusím

arrow
profile_image
Weronyc
od 11. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tady pro představu moje prodlužko, nechala jsem si i pár modrých a zelených řas URL

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

je to krásný, člověk vypadá pořád upraveně, nevýhoda je pro mě finanční stránka

Ahoj, zrovna před týdnem jsem potkala sousedku, která je má taky, měla je 2 roky, pravidelně chodila na doplňování. Pak jí nějaká známá řekla, že byla po 3 letech na sundání, všechny řasy měla strašně zničený, vypadaný, byla prostě bez řas a vypadala hrozně. Tak se ta moje sousedka lekla, šla na sundání, aby zjistila, co to s jejíma řasama udělalo a pokud nic, nechá si je zas udělat... no, po sundání to samé - všechny řasy vypadané, polámané, normálně mi brečela, že to je hrůza a že si ani nemůže vlastní řasy namalovat řasenkou, protože tu řasenku nemá na co natřít... Takže si pak jela nechat udělat permanentní jemné linky kolem očí, protože byla fakt zoufalá... Ale nechci odrazovat, byly to dva případy. Já o nich taky uvažovala, ale tohodle jsem se docela lekla a každý lepidlo, dle mýho názoru, musí bejt driják... Je jasné, že ty řasy za nějaký čas dorostou, ale zajímalo by mě, když si to někdo nechá dělat třeba 10 let, co potom... jeslti vůbec ještě narostou ty vlastní řasy... Já se toho celkem bojím, no... Ale vypadá to výborně, hrozně se mi to taky líbí...

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Reaguji na Lucija:
Přesně.Mít na to peníze, tak do toho znova jdu.A taky pokud máš citlivější oči, můžou ti při aplikaci dost slzet.A nebo pokud nosíš kontaktní čočky, musí před aplikací ven z očí.Myslím, že výhody převažují nad nevýhodami.

Reaguji na Ariela:
Taky jsem to slyšela.
Je to asi stejné, jako umělé vlasy ze kterých po dlouhodobém nošení vypadávají ty vlastní a umělé nehty, které ty přírodní úplně zničí... tak nevím.
Reaguji na Weronyc:
Jsou fakt nádherný, to určitě, ale nejsem si jistá, jestli se raději nesmířit s průměrem, než mít dva roky luxusní řasy a potom přinejmenším půl roku chodit v tmavých brýlích...

arrow
profile_image
Pyren
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám řasy touto metodou prodloužené. A naprostá spokojenost. Na zádech jsem spala pouze první den aplikace, jinak spím normálně na břiše, neomezuju se. Speciální řasenku nepoužívám, řasy jsou výrazné i bez ni.
V mém okolí neznám nikoho komu by po aplikaci řasy vypadly. Záleží samozřejmě kde si necháš řasy aplikovat, ne vždy se vyplatí šetřit.
Pokud si chci od řas odpočinou, nechám je samovolně vypadnout.
Nevýhodu bych viděla maximálně v ceně.
Za mě rozhodně doporučuju

Není pravda, že musíš spát jen na zádech... To je celkem úsměvné Já spím všelijak a na prodloužených řasách to není nijak znát...
Za mě to má samé výhody a já bych v žádném případě neměnila...
Ale nechápu, proč chceš používat řasenku? Řasy se prodlužují proto, abys řasenku používat nemusela...

Já si maluji jen spodní řasy a odličuji se klasickými odličovači bez oleje a doporučuji se odličovat vlhčenými ubrousky (ne odličovacími tampony, ty zanechávají na řasách jemné chloupky).

arrow
profile_image
jájaa
od 17. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ariela: Tak já na řasy chodim už asi 10 měsíců,teď jsem už skoro 2 měsíce nebyla na doplnění z nedostatku času,takže mi skoro všechny už vypadaly,ale s mýma řasama to nic neudělalo.také jsem se trochu bála,že bych mohla být bez řas,ale mám je pořád stejné jako předtím..

Cituji Fashion victim: že musíte spát jen na zádech

To bych chtěla vidět, jak si to ženské ve spánku hlídají.
K tématu.. řasy mám prodloužené touto metodou již cca 3 roky, jsem velice spokojená, moje vlastní řasy mi neřídnou ani neslábnou, ba naopak, jsou stále delší. Nemohu si prodlužko vynachválit a nechápu, jak jsem bez něj dřív mohla žít.
Od té doby, co jsem si řasy nechala prodloužit, si už oči prakticky nelíčím, zkrátka necítím potřebu. Odličovadlo nemusí být přímo speciální, ale nesmí obsahovat olej, protože ten rozpouští lepidlo, kterými jsou vlastní a umělé řasy spojeny. Řasenka by měla být speciální, většina řasových stylistek ji prodává, já si ji kupovala jednou, stála asi 500,- Kč, ale používala jsem ji stejně minimálně a potom už jsem si další nepořizovala.
Jinak já neznám nikoho, kdo by měl po sundání zničené řasy, proto se divím, že tu o tom tolik holek píše.
Takže se toho neboj, jen si pozorně vyber, kam na prodlužko půjdeš.

já si řasy prodlužovala rok a už bych do toho nešla. Jediná výhoda, která u řas je, tak to že se nemusíš líčit, takže na léto je to super, ale zase pokud jsi u moře, tak by jsi si neměla namočit obličej, protože by to mohly vypadat. Dál tvé vlastní řasy slábnou a už taky neudrží tu řasu tak jako na začátku, takže se pak musí chodit na doplňování každých 14 dní a když si je pak sundáš je to hrůza, řasy nejdou nalíčit, jsou nehorázně zničené a škaredé. Řasy bych doporučila jen na nějakou kratši dobu, třeba jen na léto, protože po roce a víc to spíš udělá víc škody než užitku Plno kamarádek si nechalo dělat řasy a i jejich známé, tak vím, že je to většinou u všech stejné. Přesně jak už bylo zmíněné je to stejné, jak prodloužené vlasy nebo nehty.

arrow
Neprodává v Bazaru

28

Já jsem světlý tip, takže jsem nadšená. Ale jak psaly holky, nechávám je také odpočinout, moje mi dorostou tak po měsíci. A přes zimu mám jen svoje, i když by se mi hodily kvůli tomu, že mi v zimě oči hodně slzí. Ale také se bojím, abych pak ještě svoje řasy měla. Jinak je to strašně pohodlné a za sebe doporučuji. Ale hodně záleží na tom, kdo ti je dělá. Teď jsem spokojená, ale také jsem měla řasy, které byly udělané hodně nekvalitně.

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Já jsem je touhle metodou měla prodloužený asi před 4 lety, vypadalo to krásně, to jo, ale už po 2 týdnech jsem je měla dost prořídlý, takže to vypadalo blbě a normální řasenku jsem na ně plácnout nemohla, kosmetička mi říkala, že na ně může přijít jen nějaká spešl řasenka a odličovač.. No takže doplňování po 2-3 týdnech bylo náročný jak finančně, tak časově, takže jsem je po půl roce nechala opadat a řasy se mi "hojej" ještě teď..
Takže pokud seš ochotná dávat docela ranec za doplňování a používáš nemastný odličováky, tak určitě běž do toho, vypadá to fakt krásně Ale až to budeš chtít sundat, připrav se na to, že budeš mít řasy v dost bídným stavu..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené