arrow
profile_image
Evička3
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU:
Nemusí to být o smůle, já měla prvních cca 5 doplnění taky vždycky po pár dnech ty řasy do všech stran řasařka mi vysvětlovala, že ty řasy si prostě musí zvyknout, když se ty, které nerostou úplně přesně, snaží lepidlem a umělou řasou rovnat do pravidelného obloučku a zatočení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Evička3: já měla prvních cca 5 doplnění taky vždycky po pár dnech ty řasy do všech stran řasařka mi vysvětlovala, že ty řasy si prostě musí zvyknout,

No,já nevim,ale jelikož jsou umělé a pokud je máš dlouhé,tak nikdy není krásně oddělená řasa od řasy,aspoň já teda nikdy nikoho tak neviděla a jsem jak úchyl a čumím po holkách i v metru
Může to být i o smůle,mám své řasy dost slabé,to je asi taky jedna z věcí,která tomu nepomohla.
Pokud máš řasu přece křivě rostlou a nebo spadá dolů,tak Ti to ničím nikdo nesrovná,to je snad nemožné.

Byla bych ráda,kdybych byla spokojená a je fajn,že Vy jste,já opravdu ne.Nehledě na to,ve vodě zezačátku pěkně pálí oči-což přikládám lepidlu.

Je pravda,že jsem měla často jednu umělou na dvě své,jelikož ta má jedna by to prostě nepobrala a co vím,holky to tak mají často taky,přeci jen ta umělá je celkem silná a neumím si představit,že by to nezatížilo tu řasu moc.

arrow
profile_image
Evička3
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU:
Věř mi, že možné to je mám vlastní zkušenost, levé oko jsem měla pořád takové "horší" a časem bylo naprosto dokonalé, jediná řasa nebyla křivě. Když to začalo po cca 14 dnech odrůstat, už to taková hitparáda nebyla, to je fakt, ale vzhledem k tomu, že jsem v podstatě blázen a neskutečný detailista tak jsem se piplala s kulmickou a behem max. pár dnů běžela k řasařce. Aby to vypadalo hezky, odděleně, záleží na správně zvolené každé jedné řase. Je fakt, že to co poslední dobou potkávám, to je někdy vážně síla Hlavně mi přijde, že už to má snad úplně každá

Cituji SOLU: A prosím tě,jsou Ti pohodlné ve spánku,při plavání atd..?To teda i holky přiznávají,že tak není,ale že už si na to vše zvykly.

Když si obličej namočím (v bazénu, v moři, ve sprše), tak si oči nemnu, abych o řasy nepřišla. Prstama si otřu oči zhora, zdola a ještě si jakoby zatlačím ukazováčk do vnitřních koutků oka... přijde mi, jako bych vyždímala přebytečnou vodu nebo opatrně přiložím ručník k očím, aby se přebytečná voda vysála. Jinak mi nic nepálí a při takhle šetrným způsobu odstranění vody mi nepadají ani řasy... nebo jen trošku (nějaká řasa spadne), ale efekt je pořád stejný.

Pamatuju si, že ze začátku jsem spala tak, abych si neležela na očích, tedy i třeba jen na zádech ale postupem času jsem zjistila, že je to úplně fuk, takže po pár týdnech jsem už spala i tak, že jsem se očima dotýkala polštáře nebo i spala na obličeji!

Cituji SOLU: Je pravda,že jsem měla často jednu umělou na dvě své,jelikož ta má jedna by to prostě nepobrala a co vím,holky to tak mají často taky,přeci jen ta umělá je celkem silná a neumím si představit,že by to nezatížilo tu řasu moc.

Když mi vypadne řasa s mou řasou, vždycky je výhradně jedna na jedné. A vidím to u sebe, že opravdu řasu na řase mám a nikde žádné olepeniny nemám, ani jednu řasu na dvou svých. A mělo by to tak být, měly by to kosmetičky takhle dělat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Evička3: Věř mi, že možné to je mám vlastní zkušenost, levé oko jsem měla pořád takové "horší" a časem bylo naprosto dokonalé, jediná řasa nebyla křivě.

hele,my to zkoušely a mě prostě mé řasy rostou tak blbě,že se to věčně sundavalo atd...taky jsem šílenec a byla jsem tam i x krát do týdne

Cituji Luvej: Když si obličej namočím (v bazénu, v moři, ve sprše), tak si oči nemnu, abych o řasy nepřišla

Tak to je jasný,by mě ani nenapadlo oko promnout

Cituji Luvej: Když mi vypadne řasa s mou řasou, vždycky je výhradně jedna na jedné. A vidím to u sebe, že opravdu řasu na řase mám a nikde žádné olepeniny nemám,

Tak to mě často jedna umělá se dvěma mýma řasama,to je pravda,ale nějaké olepeniny jsem nikde nikdy neměla.Všichni mě i řasy chválili,ale prostě časem dělaly neplechu a nechápu,že tak padaly.Jelikož jak říkám,ten problém tam mám jen já a ostatní holky jsou spokojené.

arrow
profile_image
Evička3
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU:
Možná to zrovna bylo v době, kdy se ti jich obměňovalo více naráz...nevím, já to taky tak někdy měla

nedělá Vám problém aplikace očníh okrému? Já jsem zvyklá oční krém ropatlat dokolečka po celém očním ďolíku a to bych tady určitě nemohla. Navíc jistě bude zase třeba dávat pozor na to, aby krém neobsahoval oleje, že?

Strašně mě to pořád láká, ale fakt nechi o své myslím dost dobré řasy přijít, tak si říkám, že to zkusím jen jednou a pak to nechám vypadat, ale.....nebudu vypadat jak dežo, když to nechám všechno postupně odpadat - neumím si moc představit jak vypadá oko s šesti megadlouhými tlustými řasami a zbytek světlejší tenčí a kratší

Cituji Fashion victim: nedělá Vám problém aplikace očníh okrému?

Jde to v pohodě Spodní část oka si namažu tak, že mám oči otevřené a koukám jakoby hodně nahoru - prstem si pak rozmažu krém krásně pod okem. A horní víčko - to zase zavřu oči, ale hodně zvednu obočí, kůže se mi vypne a namažu si tak horní víčko. Takže úplně bez problémů

Co oční krém obsahuje, je mi jedno, protože přes řasy nepřejíždím a pokud se nějaký kousek krému na řasy dostane... nikdy mi nevypadaly, takže to neřeším.

Cituji Fashion victim: neumím si moc představit jak vypadá oko s šesti megadlouhými tlustými řasami a zbytek světlejší tenčí a kratší

To se mi stalo teď v době dovolených, kdy jsem se nemohla zavčasu sejít se svou kosmetičkou... po 6 týdnech jsem měla na jednom oku 6 řas, na druhém o něco víc. Ale kupodivu mi to přišlo v pohodě, ani jsem to vlastně moc neregistrovala A že by mi někdo řekl, co to mám s očima nebo s řasama? To vůbec!

arrow
Neprodává v Bazaru

úplně nesouhlasím s tím, že by nezáleželo na tom jaké lepidlo se používá. Když použiješ podobný produkt jako je blink lashes tak můžeš i zákaznicím oči vypálit. To lepidlo je příšerné, prostě nebezpečné k práci. Měla jsem tolik zákaznic, které mi za den přišly úplně z červenými řasami. Dobré lepidla mají diamond, ale taky mě nebaví 1 kupovat za 4 tisíce, prostě je to moc, na to, že je už tolik konkurence v tomto oboru, nemůžu si pak dovolit dát řasy za 1000Kč jako to dělají jinde. Teď nakupuji lepidlo za necelý tisíc korun, řasy vydrží minimálně měsíc než se musí jít na doplnění, což je super, to jsem jindy ani u diamond nezažila. Prostě největší spokojenost. Rozhodně to není jen o aplikaci, je to převážně na materiálu se kterým se pracuje!!

Tak jsem vyzkoušela novou řasařku. To je jedno, jak k tomu došlo, byla to znouzectnost. Protože řasy jsem tady vychvalovala a se svojí řasařkou jsem byla vždy moc spokojená. Nová řasařka se kasala, jak to poctivě lepí řasu na řasu, že nedělá žádné slepeniny ani nelepí 2 řasy na jednu nebo 1 řasu na dvě. Ještě jsem jí povídala, jak to mám ráda a jak to má vypadat, a že existuje dnes hodně břídilů. A můžete si typnout, jak jsem nakonec sama dopadla

Já jen nechápu, jak může řasařka tvrdit, jak to dělá poctivě, jak lepí řasu na řasu a pak doma na to koukám a mám to celé slepené dohromady a ještě i přítel (chlap, který si takových věcí vůbec ani nevšimne) mi říká, co to mam za smetí na řasách... bylo to zaschlé lepidlo, byl ho tam fakt nános a protože bylo transparentní, udělalo mi tam takové světle béžové hrudky jako špínu Takže holky vybírejte dobře a pokud se Vám cokoli nezdá, jděte raději jinam, zkuste někoho jiného. A když na někoho šikovného narazíte, važte si toho.

Reaguji na Luvej: no doufám, žes ji za to nedala ani korunu a máš předělání zdarma! A pěkně tady ještě prásnkni která to byla!

Cituji Fashion victim: no doufám, žes ji za to nedala ani korunu a máš předělání zdarma!

Hm, tak na to jsem teda srab, přiznávám. Hlavně těch špinavých kousků jsem se ani nevšimla hned, toho se všiml až přítel, když mě uviděl doma. Až doma, když jsem se v klidu podívala do zrcadla, jsem se toho všeho všimla. Jednalo se o doplnění za 350 Kč, takže kvůli tomu se hádat nebudu, nejsem taková povaha. Jasně, ty peníze si doma nevytisknu, ale za hádky mi to nestojí. Já tu slečnu i zhruba za pár dní uvidím a určitě se zeptá a bude mě chtít objednat, ale jen ji slušně omítnu.

jde spíš o to, že tohle by si neměla dovolit, a pokud je ona tak troufálá, že si za takhle zpackanou práci řekne peníze, tak bych teda rozhodně nešetřila nechválou, kterou bych ji mile ráda předvedla před ostatními zakáznicemi...jasně tak třeba mohla mít nový lepidlo, se kterým nebyla zvyklá a třeba až úplně doschlo tak šlo vidět žmolky, ale mohla to třeba férově sdělit abys mohla cuknout z toho být testovacím králíčkem nebo dopředu přislíbit zdarma nápravu pro případ, že nebude vše okay...je úplně jedno kolik za to chtěla, tohle by měla být otázka jejího dobrého jména jako odbornice

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené