Smazat

Výhružky stěhováním - už jsem k smíchu

chtěla bych probrat i toto téma... když se s partnerem pohádáme a už je to vyhrocené. Nedělám nic jiného než že se chci odstěhovat. Vlastně spíš nevím jakou jinou zbraň použít, neumím se naštvat, neumím být bez sexu a strašně se tím schazuju. Myslím že už se tím partner baví jak věčně balím, ale já vlastně čekám že řekne nechoď, on ale vždy řekne klidně běž, vypadni. Horší že spolu máme dítě :(

Výhružky stěhováním - už jsem k smíchu

Výhružky stěhováním - už jsem k smíchu
 
arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bydlíš jako v jeho bytě/domě?

arrow
profile_image
Kristin4
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ano a 150km od všech

arrow
profile_image
Kristin4
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jsme manželé ale nejsem ten tip co si dělá nároky když mu něco nepatří

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kristin4: tak proč se ta strašně ponižuješ a děláš ze sebe onuci? Buď se dítětem seber a odjed, aspoň na měsíc-dva. Nebo to už víckrát neříkej!

méně než
10 příspěvků

Pročetla jsem si všechny Tvoje deníčky a nemyslím to zle, ale vážně obdivuji Tvého chlapa, že s tebou ještě je.. V jednom z příspěvků jsi psala, že jsi vyhledalaq odbornou pomoc. Trvá to stále? Nejsem zastánce toho, aby se s každou maličkostí chodilo k psycholožce, ale myslím, že u Tebe je to opravdu na místě.. Neber můj komentář špatné, je vidět že se trápíš, ale Tvé chování je vážně extrém...

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Young Classy Lady: Pročetla jsem si všechny Tvoje deníčky a nemyslím to zle, ale vážně obdivuji Tvého chlapa, že s tebou ještě je..

Souhlasím, také jsem si tvé deníčky pročetla a divím se, že od tebe partner už dávno neodešel. Takovou stíhačku bych asi nevydejchala. Dej mu také prostor nebo Váš vztah půjde brzy, ale jistě do hájem. Tohle není normální telefonovat mu tolikrát za den
Zkus se porozhlédnout i nad odbornou pomocí typu psycholog

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Kristin,
Nejsi stihačka, ani špatný člověk, tvůj partner ti nedává to, co ty jako osobnost, jako žena vyžaduješ.
Momentálně jsi v situaci, kdy dělaš věci, o kterých velice dobře víš, jak jsou iracionální.
Někde je chyba.
Zastav svou sebedestrukci.
Najdi posledni zbytky své pýchy a začni jinak.
Jestli ti partner nedavá pozornost, jakou vyžaduješ, najdi si partnera, který ti dá, co potřebuješ.
Jinak se tímto způsobem zničíš
Hodně štěstí...

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chápu tě, já s bývalým přítelem měla to samé, my spolu sice ze začátku nebydleli, jen na víkendy jsem u něj bývala a každý den asi do 9 do večera a když jsme se pohádali, tak jsem taky říkala, že jdu dom a tak a řekla jsem to jenom proto aby mi říkal nechoď ... a nikdy mě vážně nepustil ... pak jsme spolu bydleli u Prahy a to jsme vážně něříkali že se stěhuju, protože nebylo kam a těžko pojedu na druhý konec ČR když vím, že se zase vrítám ... když se hádáte seš pod velkým tlakem a v tu chvíli by ses vážně chtěla octnout někde pryč, ale pak jak pomali vyhasínáš tak se to vrací do normálu .... Zkus se víc ovládat a nevypusť to slovo z pusy, že se stěhuješ, nezačínej si balit kufry .. moc dobře víš, že to za chvíli bude okey a tohle divadlo si přece můžeš odpustit ... ale pokud to tak vážně chceš a myslíš to vážně, opravdu se zbal a jdi pryč a uvidíš, jestli tě to bude táhnout spátky nebo ne .... každopádně by ste si měli s přítelem promluvit, jak holky psali podle tvých deníčků to nevypadá na šťastný spokojený vztah ..

 

Váš příspěvek

Výhružky stěhováním - už jsem k smíchu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené