arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji newgirl: Reaguji na Laky: čo som sa zatial dočítala, tak taký veľký imploš sa nedáva ak sa robí súčastne aj modelácia, kôli jazvam. HM?

Reaguji na newgirl:

Joj, tak tenhle příspěvěk jsem úplně přehlédla ......400ml mi nedají?....benob má 350ml tak třeba bych to nějak ukecala Ale kdybych to chtěla pod sval to by mi 400ml asi doktor nedal tak jako tak, že?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Škatule: ..400ml mi nedají?....benob má 350ml tak třeba bych to nějak ukecala Ale kdybych to chtěla pod sval to by mi 400ml asi doktor nedal tak jako tak, že?

Jestli ses rozhodla i pro modelaci,tak je jen dobře..
Proč by ti nedal i 400ml?Jestli ti tam 400ml vejdou....,záleží na svalu,hrudi atd..to by ti řekl tvůj dr..Navíc máš více možností modelace,a když tak odřízne miň kůže a nebo udělá modelaci jen před dvorce..No to už by ti vysvětlil doktor...Já mám 300 ml a klidně by mi dal i víc,kdybych chtěla (ale já nechtěla)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Škatule: ještě chci dopsat,že když bych měla jenom implantát,tak výsledek by podle dr. nebyl jistý ani se 400ml..A nějaké nepřirozené dvě koule jsem taky nechtěla...Tak záleží na tobě jak se rozhodneš..Prsa jsem měla 70/B-C (tedy podprsenky )
Za sebe jsem ráda,že jsem se rozhodla i pro modelaci..

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči: Ty máš modeláciu a zvätšenie a máš imploš pod svalom?
Mne bolo povedané, že pri modelácii je to vhodnejšie dať pod žlazu, nakoľko je tam dosť hmoty a aby sa predišlo 2temu prsu. Hm? Neviem teda čo je na tom pravdy.
Ak sa to dá, tak za 10r. si dám pod sval a dám si ešte vätšie a budem ešte vätšia hviezda

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji newgirl: Mne bolo povedané, že pri modelácii je to vhodnejšie dať pod žlazu, nakoľko je tam dosť hmoty a aby sa predišlo 2temu prsu. Hm? Neviem teda čo je na tom pravdy.

Mě tohle bylo řečeno opačně Když bych nechtěla modelaci do povadlých prsou,tak by mi dal velký implantát pod žlázu (přichycený fascii)..(tady jsem něco našla o svalé fascii: http://www.esthe-plastika.cz/diskuze/zvetseni-prsu /subfascial-svalova-fascie-i685.htm )JInak by hrozil efekt dvojitého prsu...Protože implantát by byl na místě,ale moje prso by postupně opět klesalo kolem implantátu..
Když mám i modelaci ,tak naopak mi šel dát implantát pod sval,prs je na svém místě...
Chi snad to není moc chaotické...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na newgirl: na dotaz o dvojitém prsu odpovídal dr Tomášek:
Jedná se hlavně o to, že se operater snaží vložit implantít pod sval i ve chvíli, kdy jsou už prsy dost povislé. Někteří lékaři doporučují rovnou provést plastiku prsů jejíž výsledkem jsou jizvy kolem dvorce, svisle dolů a pod prsem.

http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/augmen tace-reklamace/dvojite-prso-a-mozna-reoperace-i500 56

Cituji newgirl: pri modelácii je to vhodnejšie dať pod žlazu

Pod žlázu je u povolených prsou riziko,že budou klesat a za půl roku už budou prověšená tedy jasně podle velikosti implantátu.
Kdybych chtěla silikony,tak jedině pod sval nebo nic.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: tak ste ma baby potešili. Ja ho mam pod žlazou . Snaď vydržia aspoň 10r. Potom budem aj tak potrebovať výmenu.
Pán Dr.Pros, ale ako pozerám dáva často pod žlazu pri modelécií. O ňom sa píše že je ozaj pecka, tak teda neviem.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: zatiaľ ich mám 4 meisiace a držia . Budem sledovať.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: Ty máš modeláciu a zvätšenie a máš imploš pod svalom?

Ty máš modeláciu a zvätšenie a máš imploš pod svalom?

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: Ty máš modeláciu a zvätšenie a máš imploš pod svalom?

Ty máš modeláciu a zvätšenie a máš imploš pod svalom?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: Jestli ses rozhodla i pro modelaci,tak je jen dobře..

Jojo, po zhlédnutí celé řady fotek jsem se od začátku přikláněla k modelaci...protože výsledek je "jistější" a prsa vypadají hned po opce zpavidla mnohem lépe než když se dá jen imploš, nehledě na to že pod žlázou jdou pak stejně zase dolů. Vy jste mě v tom jen utvrdily. Jizev se nebojím, vím že výsledek za to stojí.
Přemýšlela jsem i o "pouze modelaci" ale z toho mě "vyléčila" Laky
Po této diskusi budu ale usilovat o umístění pod sval, což mě dosud, přiznám se, ani nenapadlo, protože u povislých prsou a zpravidla i po modelaci dávají imploš převážně pod žlázu. Někde jsem tu ale "vylovila" že i jen 300 ml imploš je už dost těžký a půjde celkem rychle "k zemi". Což mě trochu znepokojovalo protože já bych ráda určitě víc jak 300ml a taky jsem se dost bála kapsulace, ke které je větší sklon právě pod žlázou .......díky Vám vím že pod sval by to teoreticky neměl být problém...... takže si chci ušetřit zklamání i peníze...a snad to pod ten sval ukecám. Dokonce jsem zjistila že Dr. ke kterému se chystám dával pod sval už i 420 ml. Samozřejmě záleží na postavě a proporcích ale aspoň vím že to jde....otázka je jak je to při té modelaci kvůli jizvám.

arrow
Neprodává v Bazaru

toto jsem smázla - off topic

Ahoj holky,

jsem moc ráda, že tady Škatule založila tohle téma. Já byla dnes na první konzultaci. Samo jsem se tam strašně těšila a věřila, že budu odcházet s naplánovanou operací. Bohužel jsem domů přijela uplakaná jako želva.
Z mých prsou prý nejdou udělat pěkné kulaté plné trojky s bouličkama nahoře.
Mám dvě dětičky, každé jsem kojila kolem 10ti měsíců a moje prsa dopadly katastrofálně. Tak ale doufala jsem, že dnes už je plastická chirurgie tak daleko, že dokáže zázraky. Hm, tak prý ne. A mně se během půl hodiny rozplynul sen o krásných prsou.
Navíc mi doktor řekl, že potřebuji nejdříve modelaci a až po zahojení augmentaci, že je to menší zátěž pro prsa. Takže nějakých 90 tisíc, když jsem počítala s cca 55ti.
Vůbec nevím, co mám teď dělat, ale s věšákama žít nechci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji PrinceznaL: Navíc mi doktor řekl, že potřebuji nejdříve modelaci a až po zahojení augmentaci, že je to menší zátěž pro prsa. Takže nějakých 90 tisíc, když jsem počítala s cca 55ti.

Tak zkus konzultaci ještě jinde, pokud ti řekli 90tis. tak je ta cena značně nadsazená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené