Smazat

Vzít "horší" práci pro společný život?

Můj partner po 2 letech vztahu dostal první nabídku práce, kterou dlouho hledá, aby jsme mohli začít bydlet spolu, ale za cenu horšího platového ohodnocení a vůbec pracovních podmínek... co s tím? Co když by horší práce zničila náš vztah?

Mám přes 2 roky vztah na dálku a teď před sebou máme takový problém, jsme od sebe 100km a od rozhodnutí, že budeme bydlet spolu přišla konečně první nabídka práce, kterou chce dělat.
ALE - je to čtyřšměnný provoz, což znamená, že by přítel musel dělat 12ctky, noční a někdy i víkendy, což do teď nemusel a ani by si nepřišel na větší mzdu, naopak by možná bral ještě o něco méně. Rozhodnout se musí do čtvrtka, já mu do toho nekecám, nechci ho citelně ovlivňovat, ale i tak mi to vrtá hlavou, protože jestliže pozici odmítne, tak za cenu toho, že se dál uvidíme jen o víkendech, třeba i další dva roky než se naskytne další příležitost, která by odpovídala tomu, co chce dělat (bohužel takových moc není).
Samozřejmě rozhodnutí budu respektovat, jestli se rozhodne, že pozice pro něj není dost dobrá, budiž. Sama bych nedopustila, aby se kvůli mně musel trápit v práci, ikdyž je to v rozporu s touhou, být konečně spolu... ikdyž je tu i strach, že po společném bydlení, bysme si mohli přestat rozumět, ale věříme tomu, že se máme natolik rádi, že to zvládneme.
 
arrow
profile_image
Kaira25
od 23. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak to máš ty? Nemohla by ses přestěhovat do města kde pracuje on a najít si tam práci ty? Nebo ještě studuješ?

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kaira25: Já studuji a ještě pár let studovat (snad) budu. Sice jsem o tom přemýšlela, že bych na další skolu šla tam, ale v ČB nejsou tak rozmanité možnosti v oborech na VŠ jako v Plzni. A co se studování týče mám toho hodně v plánu a chci studovat dokud to půjde a přítel to ví, samotného ho štve, že hned po škole šel makat a teď když je mu 26 už by mohl jen dálkově... Víš on by se sem chtěl přestěhovat, nemám pochyby o tom, že by se mu do toho nechtělo, že bych na něj tlačila, nic.. Jen jsme zatím neměli štěstí na nabídku, kde by ho dostatečně odměnili. Je programátorem zameřený na konkrétní stroje a takových lidí s více letou praxí je málo, jelikož ten obor ze škol zmizel. A ikdyž to ta konkrétní společnost, kterou právě řešíme, moc dobře ví, stejně nabídne méně než má doposud... ikdyž jde o nástupní plat, ale kdo ví :/

Spokojenost v práci je moc důležitá, a pokud ještě tak moc nespěchte, tak bych ještě hledala dále. Ono přece jen jestli je to v oblasti IT, tak tam bude trávit hodně času a jesti celu dobu nerad, tak se vám to stejně projeví ve vztahu.

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na elvo: Přesně toho se bojím, že se to pak odrazí na nás.. ale na druhou stranu bych tenhle problem chtěla mít už z krku, abysme co nejdříve byli spolu, protože budu klidnější když bude co nejdříve co nejdál od potencionální tchýně kvůli jejím vlivům na něj... ovšem to už by bylo jiné téma

 

Váš příspěvek

Vzít "horší" práci pro společný život?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené