Smazat

Vztah s chlapy z fitka

Ahoj,
chtěla bych vědět, co si myslíte o chlapech z posiloven, jsou spíše dobrý materiál nebo ne? Já sama mám zatím jen povrchní zkušenosti by se dalo říct..
 

Tak já jsem měla dva chlapy, co chodili často a pravidelně do posilovny pár let. V čem byli oba stejní, tak že byli k ženě pozorní, citliví, hodní, ale docela zahledění do sebe, do svého těla, dost sebevědomí, a to mi lezlo na nervy. Oba taky hodně pokukovali po cizích holkách.
Takže tenhle "materiál" není pro mě, nebo jsem jen měla "štěstí" na tenhle typ.

Cituji aksile2aksile: Prostě jako všude jinde-kavárna, škola, bar, práce, mhd, disko,bazén, knihovna

Nevím no, přijde mi, že ve fitku a v knihovně potkávám trochu jiné typy lidí. Všeobecně. Tím nechci nějak diskriminovat, je jasné, že se všude najdou jak sympaťáci, tak blbečci..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si jdu do fitka primárně zacvičit, ale když vidím hezkýho chlapa, tak proč bych se nekoukla, že ano. To máš těžký s tím "dobrým materiálem". V hospodě jsou třeba taky totální vypatlanci nebo skvělí kluci tak jako ostatně všude jinde.
Já jsem chodila s klukem, co byl v posilce denodenně a byl to strašnej magor, který si furt sledoval svaly a sestavoval jídelníčky. Ale pokud by to byl kluk, co se snaží jen shodit a je OK, tak bych se vztahu nebránila.

Reaguji na Lady Claire: Super, díky za odpověď, něco takového jsem původně chtěla slyšet.

Cituji lib.sona: spíše dobrý materiál


Cituji The Criminalist: Pozor, mají většinou rádi pevná těla a tvarované zadky tak šup šup jen neočumovat a cvičit


Cituji aksile2aksile: Prostě jako všude jinde-kavárna, škola, bar, práce, mhd, disko,bazén, knihovna......Nevím, v čem by měli být Ti, kteří chodí do fitka jiní.

Taky nevím.

Mám pár kamarádů, kteří mají VŠ, v knihovně je potkávám velmi často a přesto chodí cca 2-3 týdně do fitka. A jsou to úplně normální chlapi. Nesmíš to hnát do extrému-ne každej chlap, co chodí do knihovny je zakřiknutej, ušlápnutej typ s brejličkama na nose, kteýho porazí i silnější vítr Stejně tak, ne každej, kdo chodí do fitka je namistrovanej b.lbeček, kterýho zajímají jen svaly a jestli už přišly nové potravinové doplňky.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ne, do fitka chodí jen blbci. Krom pěkné postavy nemají nic, co by mohlo zaujmout

Tak samozřejmě je to různý materiál

arrow
profile_image
Natthalka
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda znám v pohodě kluky i naopak... Ale prostě se nedá soudit vše na jednu hromadu snad... Nerozděluji IQ lidí podle jejich činnosti...Jak se říká, neházej všechny do jednoho pytle, nebo ho neuzvedneš... A musím taktéž říct..., že je to povrchní téma.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj přítel je přesně ten "Fitness man" vypadá skoro jako kulturista, i když zatim nesoutěží, je tam každý den hoďku a myslí to fakt vážně, bere různé doplňky stravy (vitamíny, proteiny, BCA atd) ale není ten typ, co se tam chodí předvádět, naopak od takové typy nesnáší, co hekaj a pořád tam tlachaj, kdo sbalil jakou "buchtu" na svoje svaly s nikym se tam nebaví, jen pozdraví u recepce a celou dobu cvičí. Takoví ti "plážovi baliči" co si tam jsou zahekat a zamachrovat mi přijdou děsně trapný, stejně jako holky, co tam jsou jen předvést nový značkový trikot Takže vůbec nejde o to, jestli chodí do fitka nebo ne, ale jestli je kre.tén nebo ne

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Navíc takhle to nikdy nemůžes brát, znam i tlustý chlapy, co choděj do fitka už 2 roky ob den a nemají výsledky a pak máš nějakého profi hasiče, co si chodí sem tam zaběhat a má pekáč buchet na břiše a krásné tělo

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bernie: Nevím, v čem by měli být Ti, kteří chodí do fitka jiní.

Taky nevím.

Já si pod tím teda hned představila takové ty typy co mají ruku silnou asi jako běžný člověk stehno, vysolárkovaní, sedící tam tak nějak stále. Byť je to možná povrchní tak toto mi ihned naskočilo při přečtení nadpisu a ten "materiál" tomu jen dodal.

Cituji Scoooby: Mezi nima bych si třeba partnera nehledala

No vzhledem ke zvoleným výrazům si myslím, že zakladatelka nehledá nijak dlouhodobého partnera, ani asi ne vysloveně vztah byť je tak téma nazváno

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Minette: No vzhledem ke zvoleným výrazům si myslím, že zakladatelka nehledá nijak dlouhodobého partnera, ani asi ne vysloveně vztah byť je tak téma nazváno

No jo, jsem naivka

Tak pokud jsou oni povrchní, tak ty asi taky, když tam chodíš

Jinak nechápu, proč tady řešítě furt metrosexuály? Dříve o sebe chlap dbal třeba o oblečení, holení, vlasy a teď, když to někdo dělá, tak je metrosexuál a gay? Také nemám ráda ty vymazlené typy solárko, buchty, přeslazenost, ale co je na tom špatného, že na sebe chlap dbá. Lepší než mít doma chlapa, který je zarostlý, kulatý a líný.

arrow
profile_image
sheldonovka
od 12. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak přesně kvůli takovým jako ty, bych toho mého radši do posilovny nepouštěla ....

Mám přítele, který chodí denně do fitka, je to jeho koníček, v kterém ho podporuji. Je to normální chlap....
Rozhodně někoukej na svaly, o tom ten člověk rozhodně není...ženský také chlapi nehodnotí jen kvůli tomu jaký mají prsa....

 

Téma Vztah s chlapy z fitka je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené