Smazat

Vztah s kamarádem?

Dostala jsem se do situace, která pro mě začíná být pomalu, ale jistě citově zamotaná a tak budu ráda, když někdo přispěje svým názorem či radou na situaci :)

Mám kamaráda, docela dobrého, se kterým si rozumíme a dost si píšem o všem možném. Taky jsou tam určité vzájemné sympatie, alespoň si to myslím-mně se líbí a od něj to taky cítím, že mu nepřijdu k zahození někdy mi píše lichotky stylem, že jsem krásná nebo že mi to sluší atp. Občas spolu i flirtujeme, píšeme si různé narážky, ale ne nijak dlouho a smeteme to vždy jakože Haha sranda. Problém totiž je, že chodil s mou dobrou kamarádkou a já jí nechci ublížit-rozešli se nedávno, ona už má nový vztah, ale v podstatě mi zakázala s ním cokoliv mít. Já to respektuji a snažím se na to myslet, jenže ten kamarád mě prostě přitahuje a jsme naladěni na stejnou vlnu, takže se bojím, že se do něj prostě zamiluju a bude to háji . Nevím co s tím, samozřejmě netuším, jak mě vnímá on-párkrát mě napadlo, jestli by mě třeba nechtěl jen dostat do postele, což pro mě nepřipadá v úvahu-já bych chtěla plnohodnotný vztah, ať už tedy s ním nebo s někým jiným, žádní kamarádi s výhodami. Taky bych jen kvůli nějakému dobrodružství neriskovala narušení vztahu s jednou z mých blízkých přítelkyň, navíc jsem ještě mladá-pod 25-a říkám si, že těch chlapů přeci jen běhá po světě plno. Jenže je on je prostě až moc fajn ). Budu ráda za jakékoliv názory na situaci, případně rady, jestli se někomu někdy stalo něco podobného.
 
arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kočulka: Nelíbilo by se mi kdyby si moje kamarádka začala s mým ex. Nové vztahy jim přeji, ale s cizíma holkama . A zároveň je pro mě důležitější partner než kamarádka

Docela dost si protiřečíš. Nelíbilo by se ti, kdyby ti tvoje kamarádka začala chodit s ex, ale své kamarádce bys to zároveň klidně udělala... A ještě by pro tebe byl důležitější ten kluk (nazývat jej partnerem je trochu mimo, v době nějakého randění by pro tebe byl ještě téměř cizí a ani bys nevěděla, jestli to s ním vůbec vyjde a není ztráta kamarádky zbytečná) Víš co se říká, nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na petulajz: neprotiřečím. Jasně píšu, že blízkým kamarádkám bych to neudělala. Když uz chceš kopírovat text tak příště celý . To samé očekávám od nich. Pokud by se jednalo o vzdálenější kamarádku, tak dám přednost vztahu s tím, že o ni můžu přijít, ale nemusím, protože každý jsme jiný a někomu to vadí a někomu ne. A pokud by si vzdálenější kamarádka začala s mým ex, tak se mi to líbit nebude, ale vždy mám možnost se s nimi nestýkat.
Mezi svými přáteli mam takové, kteří prostřídali partnery a nevadí jim se vzájemně přátelit. Já taková nejsem, tak jsem jen reagovala na názory, že je od té její kamarádky sobecké jí zakazovat vztah s ex . Mě to sobecké nepřijde a její názor bych respektovala pokud se s ní chci dál přátelit. Jak píšu, každý to má jinak. Někomu to vadí, někomu ne, je to prostě individuální.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně by to vadilo. Já sama bych si nezačala nic s ex svojí kamarádky.nějak by mi to nešlo a necítila bych se.

arrow
Neprodává v Bazaru

Chlapec je volný a ty taky,žiješ jenom jednou,jestli je to dobrá kamarádka pochopí,ona přeci už zadaná je.............Nikdo ti nemůže upírat s někým chodit ,kor když je dotyčný volný!Může to vyjít a nemusí,to ukáže čas

Já ti nevím. Holka nemá problém přejít do jiného vztahu, pokud je někde zajímavý objekt, ale co znám chlapy, tak je v tom většinou jen úlet a nebo pomsta. Dostanou volná křídla a chtějí létat. Já to mám tedy stejně jako oni. Rozejdu se s někým, tak na další vztah hned nepomýšlím, potřebuji delší dobu a trošku se vyřádit. Ono je to docela výzva ojet kámošku ex. Často to tak někteří jedinci dělají.

Podle mě to ze strany kamarádky nějak vyšumělo, když ta rychle skočila do náruče někomu jinému a on by jí to rád natřel a nejlépe přes kámošku. Oni takto uvažují docela často a pak jsou kamarádky nekamarádky, které do toho jdou.

Jinak jsem nedávno dostala nabídku k sexu od ex mé kamarádky a za 1. mě nepřitahuje a za 2. i tak je mi to blbé, protože jsme kamarádi a oni spolu chodili asi 5 let.

Pak jsem měla pár let zpátky takovou zápletku. Trojúhelník bez toho, aniž bych já jevila nějaký zájem. Byl to přítel mé nej kamarádky a nějak jim to neklapalo. Spolu jsme si hrozně rozuměli. Pro mě to byl něco jako brácha a pak po mě vyjel. Skončilo to tím, že jsem byla za špatnou já. Ne on, že po mě vyjížděl a psal mi zprávy.

Na tvém místě bych se hodně rozmýšlela nad tím, zda ti ten člověk stojí za to.

Cituji eM.X: to nejsou zrovna nejlepší předpoklady. Kdyby měl zájem, nevykládá ti o jiných slečnách (teda možná chce navodit žárlivost, ale tohle je dost puberťácký způsob).
Z čeho jsi vlastně vydedukovala, že se mu líbíš?

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si teda ani omylem nedokážu představit, že moje kamarádka se dá dohromady s někým, s kým jsem měla dlouhodobý vztah. A to i v případě, že svoje bývalé vztahy mám několik let vyřešené A samozřejmě bych to neudělala ani naopak já kamarádce.

Mě se stalo něco podobného, nakonec jsem si ale s tím klukem začala, kamarádka se mnou nemluvila, ale čas všechno zahojí. Dneska už s ním dávno nechodím, ale byl to můj nejhezčí vztah (samozřejmě kromě toho současného) a stále jsme přátelé a s kamarádkou se to nakonec taky urovnala, když zjistila, že ho mám fakt ráda ... jestli to tak cítíš, běž do toho!

 

Váš příspěvek

Vztah s kamarádem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené