Smazat

Vztah se starším mužem

Zdravím vás holky.. Co si myslíte o vztahu se starším mužem, který věkově odpovídá vašemu otci?? Má to smysl nebo si tím člověk akorát zkazí život???

Poznala jsem jednoho muže, chová se ke mně galantně jako žádný z mých vrstevníků. Jeví o mě silně zájem. Avšak nastává otázka, jestli má vůbec smysl se do vztahu s takovýmto mužem vůbec pouštět. Imponuje mi, rozumím si s ním, když jsme spolu, věkový rozdíl ani nevnímám. Ale nezkazím si tím život? Je mi 26 a jemu 50..
Díky za názory
 
arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

URL tady máš názorů mnoho stran.

arrow
profile_image
Běloška
od 7. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tiakia: jop

Tiakia: On je rozvedený, já jsem též bez závazků, přítele nemám.

Pořád si říkám: kéž bych byla o pár let starší nebo on o pár let mladší..

arrow
profile_image
Bajca111
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud ti nevadí narážky a kritika od ostatních, tak do toho jdi, za zkoušku nic nedáš a třeba budeš šťastná.

arrow
profile_image
AAleka
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bajca111: Přesně tak, když to nezkusíš, neuvidíš a pak bys třeba litovala.

Život si můžeš zkazit i s dvacetiletým nebo třicetiletým
Dokud to sama nezkusíš, tak nebudeš vědět-já měla většinou vztahy s muži, kteří byli starší než já-největší věkový rozdíl byl dvacet let. Teď mám partnera, který je o čtrnáct let starší a už několik let nám to bezvadně klape.

Já spíš uvažuji nad tím, že kdyby to všechno klapalo, založili jsme rodinu, nevydrží tu věčně, když je mu už tolik. a abych pak v 50 byla vdova a začínala od začátku, jestli si to tím nezkomplikuji. Ano, předbíhám hodně, ale je třeba myslet asi na vše.

No, tady je spíš otázkou to, jestli vůbec bude chtít ještě nějakou rodinu víš. Já v tomhle měla jasno a vždycky jsem to všem na rovinu řekla, hned na začátku vztahu-ono málokterý chlap, chce v padesáti znovu zakládat rodinu, ne všichni, že jo, i vyjímky se najdou. Ale to trochu předbíhám, pána neznám. Jen si myslím, že pokud je ta náklonost vzájemná, tak proč to nezkusit, třeba za pár týdnů opadne zamilovanost a rozejdete se, třeba to bude vztah na hodně dlouho, těžko říct. Každopádně, třeba o té rodině, mluvte brzo-myslím tím o názorech na ni, aby jsi za pět, šest let nezjistila, že on už žádnou rodinu nechce.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jojo, rodinu si ujasněte dopředu a když ti řekne, že děti už nechce, tak rozhodně nespoléhat na to, že ho časem ukecáš...

jinak někde jsem četla příběh slečny, která si takto našla partnera, všechno klapalo, i děti myslím měli, jenže jenom co odrostly děti, jí bylo sotva 40 a chtěla ještě žít a užívat si, tak nejenom že ten její už na to prostě fyzicky neměl, ale taky se o něj musela začít starat jako o další dítě a stejně si pak našla mladšího milence, kterého tajila, protože ji bylo hloupé opustit starého manžela

My zatím nemluvili ani o možném vztahu. Ale jsem přesvědčená o tom, že on by chtěl. Nejradši by se mnou trávil veškerý svůj čas, je pořád samá poklona. Snad by se tak nechoval jen tak. I když člověk nikdy neví..

K tomu starání-samozřejmě, že můj partner stárne rychleji, ale jsem s tím smířená-do jakéhokoliv dlouhodobého vztahu by měl člověk jít s tím, že se tomu druhému může něco stát, kdy bude nutné se o toho druhého postarat. Takže třeba pro mě tohle není důvod k tomu, abych s partnerem nebyla nebo nebudovala vztah, stejně tak máme jasno v otázce dětí.
Tyhle vztahy mají svá pro i proti.Stejně jako všechny jiné-vždy záleží na těch dvou, jaké si to udělají

arrow
profile_image
Tereza Terezie
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ....
na úvod bych měla začít tímto : JÁ 23 , ON 48
Když jsme se potkali bylo mi pouhých 19, z toho vyplívá, že s tímto mužem žiji už 4 roky.
Když jsem byla o dost mladší nikdy jsem si neplánovala, že si najdu o 25 let staršího muže a že s ním budu plánovat nějakou budoucnost, představa byla úplně jiná, ale osud tomu chtěl takto. V době, kdy jsem řešila stejnou otázku jako ty jsem byla hodně mladá.... ale postupem času zjistíš, že pokud je ti s tím dotyčným dobře, že na věku nezáleží..... nejde o věk, život si můžeš zkazit i s chlapem, kterej je od tebe jen o pár let ne-li stejně starý. jde o to zda jste na stejné vlně, jde o povahu vás obou a zda si sedíte .... ale jako všude i zde jsou různá ALE .
My jsme spolu 4 roky, on je sportovně založený ( ne že já bych nebyla, ale on se i sportem živí), když jsme se poznali byla jsem čerstvě po maturitě, člověk se dívá na svět trochu jinak .... dá se říct, že díky němu jsem svou životní cestu, která měla vést do nemocnice a starat se o nemocné jako zdravotní sestra vedla úplně jiným směrem- jsem instruktorka lyžování, stejně tak jako on, první roky byly strašné, já doma v ČR on stále v zahraničí za prací, když i přes několika měsíční pauzy ,kdy jsme byly v kontaktu pouze přes mobil a pc náš vztah obstál ... věděla jsem, že tak to má asi být a postupně jsme směřovali naše cíle k tomu,abychom mohli být spolu .... je to hrozně diskutabilní téma, píši ti z vlastní zkušenosti .... po těch několika letech co jsme měli možnost se dost poznat jsou i věci, které mi dost vadí .... a vím, že jsou to věci způsobené věkovým rozdílem ..... už jsem několikrát slyšela narážky typu ,, tobě je jen 23, ve smyslu, že on je zkušenější,, i přes to, že vím, že mám pravdu já.... ne každej chlap ustojí mladou holku , další věc jsou děti, chceš je ? chce je i on? ..... je toho tolik a tolik ....
ale jak říkám stejně tak joko ti to nemusí vyjít s mladym, ti to může vyjít se starym .
Chápu,že hledáš rady a názory.... i já jsem o dělala,ale postupně zjistíš, že nejlíp si stejně poradíš ty sama .... připrav se na to, že i lidé okolo budou mít poznámky, u mě to třeba bylo v pohodě, vypadá dost mladě a je neskutečně společenskej ...moji přátelé i rodin ho maj rádi ,ale pokaždé když byl nějaký problém odpovědí na mé trápení bylo ,, no to je ten věkovej rozdíl,,
zas druhá věc je, že díky němu získáš jienj pohled na život,jinej postoj k němu, zkušenosti ....hodně ti to dá, to určitě....
Rozmysli se dobře, protože jednou příjde něco co budeš chtít víc než jeho, napříkld ty děti a by to nebyl právě on kterej ti bude stát v cestě, protože je chtít nebude.
Jedna taková malá úsměvná rada na závěr ....a to berte s nadhledem .... Pokaždé ,když mě naštve, tak si řeknu, však i kdyby jsme se rozešli teď za rok, za dva , za 5 let tak já pořád budu ta mladá .... hlavu vzhůru , kdyby někdo chtěl pokecat na tohle téma třeba přes mail tak určitě napište do zpráv a já vám dám email

Jo, máš ve všem pravdu, to každopádně.
Říkám si, že nikdo nikdy neví, jak dlouho tu bude a jak dopadne, ale být s o tolik starším chlapem zvyšuje pravděpodobnost, že budu třeba v 50ti sama. Samozřejmě se to může stát i s klukem mého věku, kdyby mě třeba opustil, ale já tu mluvím o tom, že tu do 100 let vydrží málo lidí. Sice si rozumíme, ale má cenu si takhle "rozkouskovat" život? Najít si partnera v 50ti není tak snadné jako si ho najít ve 26ti letech. Už teď mi přijde, že je to v mém věku problém, natož když mi bude jednou tolik a možnosti se snižují. Nevím, co dělat. Nejradši bych do toho šla, ale je tu tolik věcí proti.
Navíc ani netuším, co by mi na to řekli doma. Ano, je mi sice 26, možná by mi to mělo být jedno, protože je to můj život, ale na názor rodičů stále dávám a dávat chci. Přece jen jsou to moji nejbližší, kterým na mě záleží.
Je to všechno jen hypotetické, ani nevím, jestli by nám to tak dlouho vydrželo, ale má cenu takhle riskovat? Ano, jsem mladá, ale "zahodit" pár roků života zbytečně, když si můžu najít rovnou někoho, s kým tento problém nebude a mohu s ním založit rodinu?

 

Téma Vztah se starším mužem je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené