Smazat

Vztahy - lež, klam, nevěra opuštění.

Tak nějak přemýšlím o tom, proč lidé zachraňují vztahy, pomožte mi na tu otázku odpovědět...ráda bych poznala i vaše názory ať v tom mám jasno. Moc děkuji..

Včera jsem se tak nějak nudila tak jsem pročítala nějaké diskuze, dost mne zaujalo co jsou ženské si nechat snést na hlavu, od nevěry až po fyzické ubližování. No nevím, dle mého názoru nic se neděje jen tak pro nic za nic. Např. když už je tam nevěra z jakékoli strany, tak asi někdo nemiluje, když by miloval, tak logicky nepodvede. Často jsem narazila na to jak ženská prosila a dolézala k takovému chlapoj. Jasně budete mi oponovat dětma, ale co jim dáváme, další klam, jak se má v budoucnu chovat. To podle mne není moc správné. O fyzickém násilí ani nemluvě, jasně je to těžký odejít, když někdy není kam složit hlava, nebo je hypotéka, ale copak jsem nějaký hadr abych se sebou nechala takhle zacházet? Kde se to v těch lidech bere a nemluvě o tom, že ten vztah už je nějakým stylem narušený, důvěra podle mne už moc fungovat nebude. Jednou jsem četla hezký přirovnání, že pokud se jednou hrneček rozbije už nikdy nebude jako dříve. Není lepší jej vyhodit a začít znovu, nejsou to promarněné roky života? Já to nějak moc nechápu, každý hájí pravdu, ale přitom nejvíce klame sám sebe.
 

Reaguji na dadabus: Jj, uleví svému svědomí a pak se bije v prsa a všude rozhlašuje, že mají báječný vztah bez tajností.A důsledky přehodí na druhého..

Cituji Maládama: vždyť nějaký pátek či rok být sama, přece nic neznamená a vůbec podle mne pro maminy, ta se může o to více věnovat tomu dítěti..

Osobně mi přijde, že kolikrát i ta matka s dětmi a bez peněz má více hrdosti než většina dnešních mladých holek.Některé slečny si nechávají s.rát na hlavu a žerou partnerovi trapné výmluvy jen ze strachu, že budou samy nebo z pohodlnosti a nechuti nic řešit.Proč to proboha ta mladá ženská bez závazků snáší?Na rozdíl od té maminy má větší prostor potkat partnera, vydělat peníze, sehnat třeba i spolubydlení, nic ji totiž neomezuje.

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud jsem zamilovaná, lépe se mi věří trapné lži než si přiznat ošklivou pravdu. Prostě někdo si to přiznat nechce, že ten jeho partner lže a že je to jinak než tvrdí. Také jsem si tím prošla. raději jsem věřila hloupým lžím (i když jsem tušila že jsou to bláboly), než abych si trápila hlavu. Musela jsem k tomu dozrát, po 6ti letech to přišlo a byl konec. Ale tehdy bych to nedala.

Ženská se dokáže obětovat a nemůže uvěřit, že se ten její tak změnil. Čeká na den, kdy se to vrátí do normálu než jí dojde, že je to spíše horší a horší. Jenže ne každá žena má tu sílu a sebevědomí odejít. Hlavně já si myslím, že některé ženské jsou masochistky a některé neodejdou i kdyby se stalo cokoliv. Takový smutný konec má můj kamarád, který se s tátou pral, když mlátil jeho a mámu. Dnes je z toho psychicky mimo a nejhorší je, že se začíná chovat úplně stejně agresivně jako jeho táta, kterého nenávidí. To je to nejhorší potom ten dopad na to dítě a jeho vztahy. Hlavně kolik lidí je spolu z lásky. Z velké většiny jde také hlavně o peníze a o střechu nad hlavou

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: Proč to proboha ta mladá ženská bez závazků snáší?

Protože nemají žádný vzor, zdravé sebevědomí, nic .... A bulvární články se předhání v titulcích, jak chlapa sbalit / ohromit / ukecat a vtloukají jim do hlavy, že když se mu na první schůzce naservírují v krajkách a udělají ze sebe pouzdro na ču ... , na druhé mu udělají tříchodové menu a na třetí mu složí hlavu na rameno a vyznají mu lásku, tak to je to pravé ořechové. A pak se té své vysnívané reality nechtějí vzdát a doufají, že "on se změní" a že ty kočičky a zlatíčka v telefonu jsou jeho kamarádi ... a nebo už nevím

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Průšvih je v tom, že když je holka opravdu zamilovaná, tak nevidí, neslyší, má růžové brýle a nechce si přiznat, že je něco špatně. Pro toho chlapa by udělala cokoli, chce být s ním za každou cenu. A pořád věří, že se to změní a pořád doufá a čeká a čeká a ztrácí postupně veškeré sebevědomí... Zamilovanost dělá s lidma divy. Je to vidět právě jak tady na Omlázku, tak to vidím i ve svém okolí v některých vztazích. Většina žen si toho chlapa chce udržet za každou cenu...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že jediný skutečný důvod proč všeobecně nedokážeme rychle utnout vztahy i když ubližují je ze strachu udělat krok do neznáma, ze strachu z budoucnosti, ze zvyku , závislosti, kvůli existenčním důvodům, kvůli bydlení ,dětem, hypotekám , kvůli pocitu, že už nic lepšího člověk nenajde , většinou kvůli společným závazkům u kterých mají nejistotu . A pak je tu jeden zásadní p.r.ů.s.e.r a to je zamilovanost . I já znám ženský který chlapy mlátí o sto šest a jsou s nimi pořád , protože i přesto všechno je milují a nikdy by neodešli .Je to zvrácený, ale komu není radno tomu není pomoci.Je to prostě takový sebeklam jak tu již někdo psal , že rodina musí být pohromadě za každou cenu

Tvoje úvaha kdo miluje nepodvede není bohužel pravdivá, podvadí i ten kdo miluje s tím se smiř a důvodů je spousta ,který vůbec nesouvisí s tím co k druhému cítíš.

Cituji Rotoped: Přesně tak to vidím, jakýkoli projev nevěry znamená problém.

Ne neznamená to vůbec nic nenalhávej si něco ..

Cituji Lusinda2: Ale ***, spousta lidí nepodvede z lásky

Cituji Lusinda2: Stačí si přečíst zde v deníčcích a vidíš, že ženská věří tomu, čemu věřit chce

přesně tak

A pokud někdo promrhá část svého života žitím v sebeklamu a neplodných vztazích tak to asi potřebuje , protože se tím učí a získává zkušenosti. Až dojde do fáze poznání. a to si myslím , že dojde každý jednoho dne, tak to utne .

arrow
profile_image
Maládama
od 7. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Ne neznamená to vůbec nic nenalhávej si něco .

Já si myslím že ano, výčitky svědomí to nedovolí...

Reaguji na mikkýsek:

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Maládama:
je spousta lidí , kteří nemají výčitky vůbec žádné navíc bylo to myšleno v tom kontextu, že nevěra neznamená automaticky problém ve vztahu jak si myslí Rotoped , to si jen každý nalhává ,že něvěrný je jen ten komu neklape vztah a tak to hledá jinde .

arrow
profile_image
Maládama
od 7. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikkýsek:
Upřímně, já sama jsem to tak měla, ale hned jsem to pak ukončila v tom vztahu. Četla jsem i spoustu knih o tom všem a všichni se tak nějak bohužel schodli že to tak je....

arrow
profile_image
Veronika8888
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods: O čem tady píšeš jsem už slyšela na přednášce o dom. násilí. Není to nic neobvyklého Přednášející nám říkala, že syn v puběrtě přesvědčil matku, aby odešli od otce, který je bil a psychicky týral. Udělala to, šli do nějakého azylového domu, pak si sehnali byt. Syn tak nějak přebral tu mužskou roli a pak najednou tu matku bil stejně jako ten otec, kterého tak odsuzoval...

arrow
profile_image
Maládama
od 7. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veronika8888:
proč jsou ty ženy tak hloupé, vždyť jsme chtěly kalhoty... ach jo z toho je mi smutno. A to je furt jak se má udržet rodina za každou cenu, to ale není rodina, to i ta zvířata žijí lépe.

Cituji Maládama: Já si myslím že ano, výčitky svědomí to nedovolí...

Chlap zahne i když miluje a můžeš se snažit jak chceš, můžeš být klidně i miss world a stejně to udělá. Z čistého důvodu. Nechce spát jen s jednou ženou Stejně tak ženská která miluje svého manžela, tak stejně jde a najde si nějakého milence třeba z nedostatku uspokojení. Pak jde také o to, kdo co bere jako konec vztahu. Někteří lidé *tajenou* nevěru tolerují, protože je pro ně ve vztahu důležitější něco jiného. Pokud žena, která přijde na nevěru a svého manžela stále chce, tak většinou mlčí, protože jak by začalo peklo, tak chlap přeskočí jinam k té, která ho nebuzeruje Věrnost na celý život je hezká představa, ale není to realita, tak nebuď naivní. Jsme sice lidi, ale lidi se nikdy k sobě nechovali poctivě ani v minulosti ani teď a ani v budoucnosti. Všichni děláme chyby. Momentálně bych nevěru netolerovala, protože mám ještě dost před sebou, nejsem vdaná, nemám děti, ale až budu mít tu rodinu, tak už budu také uvažovat trošku jinak a bohužel žádný vztah není pohádka.

Největší znamení kdy odejít je podle mě tehdy, kdy si tě chlap úplně přestane vážit. Tj. jsi hadr s kterým vymetá jak psychicky, tak fyzicky. Absolutně se nezajímá o rodinu, chlastá, fetuje atd atd. Můžeš si vzít člověka o kterém si myslíš, že sis vybrala jak nejlépe jsi mohla a klidně už za rok zjistíš jeho novou tvář. Všechno je to risk. Nemůžeš se bát a některým věcem nemůžeš utéct a nemůžeš je ani předvídat. Když si strachem budeš přemítat různé scénáře, tak si to nakonec přivoláš. Mé samotné se v mládí přihodila taková nepěkná zkušenost a na čas jsem se stáhla do sebe a nechtěla jsem s nikým nic mít jenže když se zavřeš , tak nic nezažiješ, nic nemáš a nenajdeš si to, co ti vyhovuje. A všechno špatné je pro něco dobré i když tě to vnitřně poznamená na celý život, ale dá ti to zkušenost do života. Kolik žen odmítá vedle sebe chlapa, který by se pro ně rozkrájel, nosil by je na rukou a ony ho odmítnou s tím, že je na ně moc hodný a je to otravuje. Pak si najdou toho drsňáka a díví se, že se k nim najednou chová hnusně. Jak jsem psala některé jsou masochistky a prostě ani odejít nechtějí a líbí se jim, když je lituje okolí ( např. rodina)

Cituji Veronika8888: O čem tady píšeš jsem už slyšela na přednášce o dom. násilí. Není to nic neobvyklého Přednášející nám říkala, že syn v puběrtě přesvědčil matku, aby odešli od otce, který je bil a psychicky týral. Udělala to, šli do nějakého azylového domu, pak si sehnali byt. Syn tak nějak přebral tu mužskou roli a pak najednou tu matku bil stejně jako ten otec, kterého tak odsuzoval...

On má tedy s matkou pěkný vztah, ale od té doby, co začal žít sám, tak začal hodně pít a absolutně nedokáže navázat normální vztah s holkou. On třeba nějakou má, ale má takové stavy, že s ní třeba spí v posteli a drží jí a pak ráno vstane a řve na ní ať vypadne a najednou mu ta její společnost vadí. Pak má zase nálady v klidu pusinky, kytičky a za čas mu zase rupne v hlavě a třeba se dotyčné neozve týden. Takhle to s ním vydržela nejdéle jedna a to jeden rok a to jí tedy obdivuji. Sám to říkal, že se bojí, že se to bude stupňovat a stane se z něj někdo jako táta. Zkoušela jsem mu to vymluvit ať nepije tolik, ale má svou hlavu. Už s ním nejsem moc často v kontaktu, ale jednou mi poslal takovou krátkou povídku o domácím násilí a popisoval tam i svoje zážitky z domova a bylo mi z toho hodně do breku, protože ten kluk neměl vůbec žádné dětství. Vánoce nenávidí, protože přišel táta na mol a oba je seřezal. To je asi to nejhorší no, když v tom násilí vyrůstají děti

arrow
profile_image
terezkaa02
od 14. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky potřebovala bych poradit. Máme s přítelem vztah už dva roky, máme se rádi, vše celkem klape a já včera zjistila, že si před týdnem zakládal asi dva profily na seznamkách.. Když jsem se ho ptala proč, tak mi odpověděl, že ze srandy.. koukala jsem na to jak spadlá z větve, moje důvěra v něj byla v tu ránu pryč. Navíc jsem se tam dočetla, že tam vyplnil skoro všechny údaje o sobě - znamení, věk, barvu očí, vlasů, postavu.. na tu jednu přidal i foto. Jak mu mám tohle odpustit, jde to vůbec? On se přitom chová skoro uraženě, že se na něj zlobím kvůli podle něj "blbosti". Mně to teda jako blbost nepřijde, když jsem tam četla, že hledá ženu hetero- nebo bi- na mazlivý sex.. Byly to nějaké seznamky c-date a sexyKmen

 

Váš příspěvek

Vztahy - lež, klam, nevěra opuštění.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené