arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se roztřepí až tak po 4 měsících, ale střídám zhruba každé 2-3. Podle mě se ti třepí tak rychle kvůli špatné péči, neříkám, že pečuješ málo, ale určitě se ti vyplatí sérum do konečků nebo klidně i olivový olej. A pečovat preventivně, ne až když se vlasy začnou třepit.

Helec.. Kadeřnice mi před rokem vzala vlasy do takových těch dvou stupňů jeden byl pod ramena, druhý po lopatky. U těch vlasů, které jsem měla po ramena, se začaly třepit po půl roce. Ty druhé, které střihla jen o dva cm se třepily po měsíci.. Takže nevím, asi na tom něco bude, že když se zkrátí víc "ozdraví se" déle vydrží se netřepit..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bejbee:
Právěže dělám pro ně maximum co se dá a bohužel mi nic nepomáhá

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Máš nádherné vlasy

arrow
profile_image
Anesa
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se dříve skoro netřepily, ale od té doby, co je mám pod lopatky se třepí každý měsíc

No já osobně si myslím (a mám zkušenost), že třepení konečků je čistě záležitostí kvalitní kosmetiky. Kdysi jsem na to trpěla, ale od té doby, co jsem si začla kupovat kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku, tak jsem roztřepený koneček nenašla. Zastřihávala jsem pravidelně co dva měsíce, ale teď asi víc jak půl roku jsem si vlasy nechávala narůst a v pohodě, a to je mám vlnité, tedy od podstaty suché.
Doporučila bych určitě oleje (já mám Arganový od Framesi) a třeba masky na poškozené vlasy.

Reaguji na Caisy:

Vlasy máš krásný!!

Mně se dřív taky třepily a hlavně "ztenčovaly" ke koncům... Potom jsem začlala chodit na keratin /Keratin Shot od Salerm, 1x 4měs/, začla jsem používat profi vlasovou kosmetiku ze salonu a vlasy mám pěkný, po celé délce jsou stejně tlustý, žádný ztenčení ani roztřepení.
A dokonce po keratinu /předtím mě ostříhala zničený konce/ jsem nemusela být stříhaná půl roku!
I když jsem tam chodila co 2-3měs. na melír, tak mi kameřnice řekla, že je zbytečný vlasy stříhat, že vůbec nejsou konce zničený.

Před týdnem jsem byla na melíru a vlasy mám lehce zastřižený, ale opravdu jen konečky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na BellaEJ:
Děkuji moc,jen kdyby nebyly tak lámavé

Reaguji na Anesa:
A měla jsi je dříve kratší x dělší?

Reaguji na TinaAn:
Také jsem hodně přemýšlela o keratinu. Bojím se ale za to dát tolik peněz protože co působí holkám tady na mě většinou účinek nemá. Jednou do toho ale půjdu!

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Vážně? Ale máš nádherné vlasy, vůbec poničeně nevypadají... Já se přiznám, že jsem byla u kadeřnice s tím, že to sice nepotřebuju, protože vlasy roztřepené tolik nemám, ale ať mi vezme 10cm a nestačila jsem zírat ten rozdíl, vlasy byly jako vyměněné. Ale pokud se ti lámou i v délkách tak to asi ostříhání nepomůže.

Reaguji na Caisy:

Já jsem nebyla na klasickém brazilském keratinu, ale na Keratin Shotu. Výhodou je, že je 100% přírodní /obsahuje keratin z ovcí nebo koz,teď nevím/, neobsahuje formaldehyd ani formol- povolená norma je 0,2% -to obsahuje brazilský keratin a vím,že relativně hodně žen má problémy s alergickou reakcí na něj.
Ale teda není tak "silný" jako brazilský a vlasy třeba úplně nenarovná.

A je levnější- cena kolem 1000Kč, dle délky vlasů. Ty je máš hodně dlouhý, tak to bude asi o něco víc.
Nejsem dealer značky Salerm, ale spokojená jsem fakt moc, vlasy už se mi netřepí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na TinaAn:
Ta cena je super,po ostříhání popřemýšlím

Já jsem na třepení vlasů začala brát donnu hair. Nemůžu si dovolit žádné procedury za 10 000 kč a podobně. Donna stojí okolo čtyř stovek i se šperky v balení a fakt mi pomohla, i mi vlasy začali růst o dost rychleji. Beru teď druhé balení a určitě si koupím i další, protože jsem nad míru spokojená.

arrow
profile_image
mademoisellem
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky a nemáte problém s tím, že když vlasy máte déle rozpuštěné, tak se vám začnou "pramínkovat"? prostě se do sebe jakože zasekají a i to jde hůř rozčesávat? mám je tedy poničené na koncích dost, ale dělá se mi to i po čerstvém zastřižení

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mademoisellem: Mě se to také dělá ale neřeším

Mně se to hodně dělá. Nejdříve se vytvoří pár pramínků a pak se mi za krkem začnou dělat chuchvalce, které pak vůbec nejdou rozčesat a musím opravdu zabrat a samozřejmě vyškubu spoustu vlasů. Taky se mi vlasy dost lámou, ale máma mi teď dala k narozeninám balení donna hair i s náušnicema, že prý už jí nebaví pořád sbírat ty moje vlasy a že jí poradili v lékárně, že to zabere.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené