Smazat

Začala jsem se stydět před přítelem

Začala jsem se před novým přítelem strašně stydět a vůbec nevím proč. Narušuje nám to celý vztah a já se cítím jako pubertální pako. Tak chci rozebrat, čím by to mohlo být.

Začínám si trochu myslet, že jsem divná. Je mi 23 a za celý život jsem měla 3 dlouhé vztahy. Ten současný je perfektní v tom, že mám chlapa podle svých snů. Jenže já se z ničeho nic začala strašně stydět. Je mi blbé stát před ním jen tak nahá, nebo bez prádla. Samozřejmě to narušuje i sex, kdy se mu snažím vyhýbat co to jde abych nemusela být nahá Přitom nejsem vůbec tlustá, mám 50 kilo a cca 168 cm. Tohle se mi právě nikdy nestávalo, sebevědomí mi nikdy nechybělo, tak nevím, kde je teď problém.
 

no to bude aasi tým ako ty píšeš,že je to kus pekného chlapa tak možno nevedomky tak vnútorne sa bojíš čo povie na tvoju postavu? či sa mu budeš páčiť? aj keď sama píšeš,že maš peknú postavu....nevyhybaj sa sexu s ním,povedz mu v čom je problém a spolu to vyrieśite a uvidíš časom to prejde a budeš sa tešiť na spoločný sex aj ja som to tak mala,ale to bolo dávnejšie asi 2 roky dozadu a to som mala iba 18 teraz mam 20 a úplna hanba opadla

Já si taky myslím, že si třeba myslíš , co by na tvou postavu řekl , nebo tak . Nejlepší je si s ním sednout a promluvit si o tom Myslím si , že žádný chlap neřekne '' fuj , ty máš hnusnou postavu '' ,nebo tak něco a jestli jo , tak je ro kus vola a první co bych udělala , kopla ho do hlavy .

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

168 a 50 kg? Holka máš dokonalou postavu tak trochu sebevědomí. Ja mít tvoje telo tak se produciruji od rana do večera

Reaguji na onsall: ono to bude možná asi i trochu tím, že na sobě kritizuju každý špíček, i když tam žádný není já jsem prostě totiž poblblá a nemám to v hlavě spořádané, pořád držím nějaké hladovky a prohlížím se, blázen no..

 

Téma Začala jsem se stydět před přítelem je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené