Smazat

Začarovaný kruh

Milovali jste někdy dva muže zároveň s tím, že každý z nich měl 50% a kdyby měli být jedním mužem, byl by to naprostý ideal? Už nevím, kudy kam.

Ahoj holky.
Budu se snažit psát hodně stručně a krátce. Jsem mladá, což je podstatná informace, je mi 24. Stojí přede mnou dva muži, oba miluji, každého jinak. S jedním jsem tři roky žila, nejkrásnější vztah mého života, poté jsem ho opustila a chodila 4 měsíce s druhým, se kterým jsem zažívala ten nejbláznivější vztah, nádherný zase úplně jinak.
Berte hodně s nadsázkou: první muž je jako z filmu. Starší, 33 let, schopný, klidnější, vyspělejší, vydělá peníze, zajistí rodinu, neuvěřitelně milující, je to obrovská opora do života, jistota, stálost, pevná skála X naproti tomu z mé strany chybí náboj, vzrušení, dobrodružství.
Druhý: podstatně mladší, 24 let, hodný, věrný, pro mě neuvěřitelně vzrušující a přitahující, fyzicky pro mé oči i nos blaho, znáte to. Neuvěřitelný náboj, bezstarostnost, živelnost, zábava, krásná bláznivost X naproti tomu zatím v podstatě skoro žádný majetek (logicky), v podstatě nulová opora, co se týče finančních jistot (trochu logické vzhledem k věku...), musím vedle něj jednoduše stát opravdu pevně na svých nohách a veškeré problémy například kolem bydlení a auta musím řešit úplně sama (což v dnešní době plno ženských, není to na škodu.) A co se ve mě děje? Abych to vysvětlila úplně jednoduše, nejradši bych oba dva spojila do jednoho a byl by to ideal. Zní to šíleně, já vím, nikdo nemá 100%, ale bohužel je to tak.. jsem už pár měsíců v situaci, kdy absolutně nevím, pro koho z nich se rozhodnout, jak to rozseknout. Trápím strašně sama sebe a zároveň nechci ani jednomu ubližovat. Jsem z toho zoufalá, neumím se ani jednoho vzdát. Jednoho miluji a do druhého jsem zamilovaná. Co s tím ?! Stalo se Vám někomu někdy něco podobného? Jak byste tuto situaci řešili?

Předem mockrát děkuju..
 
arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi jde o to, co od života chceš. Muže, který ti bude oporou, nebo muže se kterým si užiješ víc dobrodružství? Chceš pomaloučku rodinu, nebo si chceš spíš užívat mládí?

Proč to po 4 měsících skončilo s tím druhým?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rebarbora: obojí. Nejradši bych obojí. Mám prostě pocit, že ani jedno bez druhého ve vztahu pořádně nejde a vždy to tam bude chybět. Rodinu zatím určitě nechci. Skončilo to před pár dněmi, už vlastně xkrát, ale vždy jen z důvodu, že jsem mu nechtěla ubližovat, právě proto, že jsem nevěděla, co vlastně chci. Ale ve mě to stejně neskončilo. Jak píšu.. nedokážu v sobě ukončit ani jedno.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Betynka57: .................Jednoho miluji a do druhého jsem zamilovaná - myslím, že sis odpověděla sama. Milovat je o hodně víc než být zamilovaná

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych si vybrala toho druhého, protože peníze se dají vydělat vždycky, ale kde není chemie, tam to je, nebo aspoň časem bude, o ničem. Ovšem taky ber v potaz jestli tě bude chtít zpátky, když jsi ho po 4 měsících odkopla kvůli penězům.
Nebo hledej dál, snad to nejsou poslední dva chlapi na světě. Než ve 24 trávit čas s nějakým nudným patronem, to radši být sama.

arrow
profile_image
LiLii
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Žila jsi s ní tři roky a pak ho opustila ? A myslíš, že by se k tobě ještě chtěl vrátit ? Říká se: Pokud milujete dva lidi najednou, vyberte si toho druhého. Protože kdyby jste doopravdy miloval toho prvního, nikdy se do toho druhého nezamilujete.

arrow
Neprodává v Bazaru

Těžko říct. Podle mě záleží na prioritách ženy. Já osobně bych brala toho staršího, protože pro mě stálost, jistota, opora do života apod. je zkrátka a dobře víc než náboj, živelnost a bláznivost (protože to je mnohdy jen dočasné a způsobené čerstvostí vztahu). Otázkou taky je, jestli tě vlastně ti oba dva vůbec chtějí.
Já byla v podobné situaci. Dřív jsem si to malovala jinak, dneska vím, že jsem měla zkreslené vnímání. Ale tehdy jsem to vnímala takhle: S jedním jsem byla pět let. Byl to přitažlivý chlap, bylo mi s ním fajn, měli jsme podobné zájmy, srdce k němu furt táhlo, ale měli jsme odlišnou vizi do budoucna. S druhým to bylo bláznivé. Zamilovala jsem se do něj, byl inteligentní, sexy, dobrodružný, mozek mi říkal, že bych to s ním měla zkusit. Ale to srdce si tehdy nedalo poručit. A jak to dopadlo? Jsem s absolutně jiným člověkem, který má vše. <3

Počkej si na třetího Pokud jsi toho úžasného zajištěného oporu do života po třech letech opustila, tak to asi nebylo až tak skvělé - peníze jsou prima, ale vše se za ně koupit nedá. Pokud ve vztahu už po třech letech chybí to nejdůležitější ( vše, co jsi vyjmenovala ) , tak to pak není vztah, ale spíš takový kšeft z rozumu. Měla jsem něco takového dva roky - peníze a pohodlíčko, přesto to nestálo za nic, déle jsem to nevydržela, zapletla jsem se s kolegou a ani jsem neměla moc chuť to zapírat. Pán zajištěný mne tudíž pohotově vyhodil a já pár měsíců poté poznala svého současného přítele, který je pro mne naprosto dokonalý. Mělo to tak být.
A ten druhý - nemít peníze ve 24 letech je normální, já v tom věku kolikrát neměla ani na rohlíky ... On ještě studuje, nebo prostě prochlastá výplatu první víkend a po zbytek měsíce jej živí maminka, nebo jak to je ? Pokud za něj nemusíš pokaždé platit, když někam jdete, tak bych to zas až tak tragicky neviděla. Ostatně, je ti teprv 24, víš kolik lidí ještě v životě poznáš ?
Akorát mne trochu zarazilo, že "vše kolem auta musím řešit sama" ... dneska je spousta ženských single, tak je jasné, že si řeší auto samy - ale ve vztahu by se mi to opravdu nelíbilo. Jakože ty si půjdeš třeba prezouvat kola a on bude sedět v obýváku a koukat na Sama doma ? Takové věci se dělají spolu ... no ale možná, že to jen já vidím tak černě, u mne chlap, který nerozumí ( mému ) autu není chlap

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Trochu beru zpět svojí odpověd. Taky myslím, že může chlap mít obojí! Aby to s nim byla zábava a zároveň byl oporou. Takže dost možná sis u těch dvou prostě uvědomila co chceš od třetího. Ale jak říkají holky, prostě ve 24 je normální, že ten chlap ještě zajištěný není. I když myslím, že pomoci s autem by ti měl umět, stejně jako vydělat na to, aby tě mohl pozvat na kafe nebo do kina... Pokud ne, pak bych to brala jako nedostatek snahy. A pokud nejsou oba připraveni do vztahu investovat, nemá to smysl..

 

Váš příspěvek

Začarovaný kruh

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené