Smazat

Začátky točení na YouTube

Toto je můj 1. článek..:D Takže a vlastně by jsem chtěla psát o tom, jak to začalo když jsem tačla točit na YouTube :) Točím teprve asi skoro měsíc a víc se dozvíte :)

Takže, jako skoro každá holka mám své oblíbené youtuberky . Jednou se objevila na facebooku stránka, a byla fans mých 4 nejoblíbenějších youtuberek...Tak jsem stránku okamžitě lajkla ! ;D Nabíralo se hodně adminka a já jsem byla jedna z nich ... Už dlouho jsem si říkala, jaké by to asi bylo točit videa o kosmetice atd. na YouTube . Vždycky jsem chtěla začít, ale já jsem chtěla aby to nikdo nevěděl. Ale protože internet je plný lidí, tak mi bylo jasné že jednou mě tam třeba někdo z mích známých nebo kamarádů pozná, tak jsem si řekla že ne..A takhle to šlo celkem dlouho.. a navíc bych to vůbec nestíhala. No a jednou na té facebookové stránce se objevil článek vlastně o tom, že jedna holka co už na YT točila, si vybere 6 dalších holek co se přihlásí, a všechny budou točit videa na jeden channel a vlastně každá bude mít video jeden den takže každý den bylo video když nás bylo celkem 7 ;D . A vylosovala mě V tu chvíli jsem si řekla že teď opravdu budu muset natáčet V podstatě už mi bylo jedno jestli mě tam někdo uvidí... Protože třičtvrtě holek normálně samostatně točilo na YT, tak mě a ještě jednu holku přemluvily aby sme si taky kanál založily..Mě spíše po delší době ;D Já sem si teda kanál založila ale zatím na něm videa nemám nahrané , ale videa mám natočené;D Kanál jsem přeci jenom založila jenom včera a chci chvilinku počkat . Jinak na společném kanále většina holek má strašně blbé osvětlení -___- takže tohle mě na tom kanále štve nejvíc ! a já ted v podstatě taky protože mi foťák spadnul na zem a rozbil se -__- A většinou točím večer protože domů přicházím večer A zatím tohleto byl můj příběh o tom, jak jsem si zatím založila kanál na YT,kam hodlám dávat 2 videa týdně, a doufám že mě budete odebírát ! a jak jsem točila na společnej kanál
 
arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kolik Ti je?
Ne, že by to bylo tak důležité, ale asi by to mnohé vysvětlilo.

arrow
profile_image
Kockavlocka
od 29. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli je tvůj mluvený projev jako ten psaný, tak bych s tím ani nezaćínala..

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krasny přiběh :D

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemám co dodat ke komentářům výše

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kockavlocka: Jestli je tvůj mluvený projev jako ten psaný, tak bych s tím ani nezaćínala..

néé

 

Váš příspěvek

Začátky točení na YouTube

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené