Smazat

Začiatky vzťahov

ahojte, potrebujem poradiť... Po piatich rokoch som sa v januari rozišla s priatelom kvoli jeho nevere, v marci som si začala intenzívnejšie telefonovať s chlapcom mojej byvalej kamaratky. Aj oni mali dost burlivy vzťah, chodili spolu sedem rokov, neskor sa dozvedel, že ho podvádzala a tak sa tiez zhruba pred rokom rozišli. Začali sme si teda volavat, písať, boli sme parkrat vonku, rozumieme si, spojilo nás , že sme zažili podobnú zlú situáciu, ťažky rozchod ... Cítim že v tom je niečo viac, no on je citovo rezervvovany, hoci viem že ma ma rad, nepovie mi to, zrejme sa bojí dalšieho sklamania. Stretávame sa raz za týžden, vždy až vecer, pretože ma dosť narocnu prácu.Povedala som mu, že sex nebude aj ked nás to oboch k sebe ťahá, pretože ja už nemam zaujem o krátke romaniky, ale o vazny vzťah a sama neviem ako tomedzi nami je, keďže sme síce v dennodennom kontakte ale aspon "mam ta rad" som od neho nepočula... Aké mate vy skusenosti zo začiatkami vzťahov ? Išlo to prirozdene alebo ste si povedali " tak teraz spolu chodíme" ?
 
arrow
profile_image
Zoukalka
od 3. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nel1112: Já jsem s partnerem už pár let takže si ani ten začátek tak uplně nepamatuji ale tohle šlo přirozenou cestou. Schůzky, večeře, nějaké procházky a pak přišlo na sex, každodenní smskování, volání a pak to bylo jasné Myslím si že to vždycky vyplyne ze situace a nebo si to stačí nenápadně naznačit at víte i vy na čem jste

arrow
profile_image
VivianeB
od 17. 11. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
já teď zažívám s přítelem začátek vztahu. Jsme spolu něco málo přes měsíc a asi po prvních třech schůzkách jsme si vzájemně řekli, že spolu chodíme.
Nicméně ne všechno jde jako po drátkách. Přítel mě přemluvil k sexu dříve, než bych si přála a já z toho nemám teď dobrý pocit. Asi je to souhra více věcí. Přítel sám nenavrhuje žádné jiné aktivity než pozvání k němu, abychom se spolu mohli vyspat. Když jsem mu vysvětlila, že je to na mě moc rychle, tak sice na chvíli přišla změna. Ale pak jsem byla nemocná a chtěla jsem se s ním vidět a zajít třeba na kafe, nicméně mi řekl, že mám přijít k němu, že určitě nejsem příliš nemocná, abych se s ním nevyspala. Tak to už jsem vyletěla. Omluvil se, ale za chvíli to bylo to samé znovu do kola.
Nemůžeme se shodnout i v dalších maličkostech. On mi vyčítá, že mu málo píšu a nedávám najevo, že mi na něm záleží. Já bych si přála, aby mi nepodepisoval jednoslovně a aby se snažil vymyslet i nějaký hezký nápad na rande. Brala bych i jen setkání s jeho kamarády, protože zatím se jen vždy přidal k mým kamarádkám a to mi nevyhovuje.
Už jsme to několikrát řešili, snažím se mu vyhovět, ale nemám pocit, že by se on snažil něco napravit. Chtěli bychom oba dlouhodobý vztah, ale přijde mi, že se k sobě úplně nechodíme.
Jinak je to fajn kluk, se kterým mě seznámili kamarádi.

Omlouvám se, asi tohle není moc nápomocné.

 

Váš příspěvek

Začiatky vzťahov

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené