1. . .4567

Cituji Nina: Nechce se mi věřit, že jste všechny věrné a zároveň věříte i svým partnerům. Nebo to neumíte přiznat?

Kdyby to tak nebylo tak už v tom svazku určitě nejsem, protože pokrytectví fakt nemám ráda.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nina:
Já osobně vnímám jako rozdíl nárazový úlet a dlouhodobé podvádění. Za nárazový úlet nedám za partnera ruku do ohně, může se stát cokoli - resp. věřím mu, ale připouštím tuto možnost. Ale v případě, že by pro partnera tento úlet nic neznamenal a neopakovalo by se to, pak bych byla opravdu raději, abych o tomto úletu nevěděla.
Ale pokud by partner dlouhodobě a opakovaně hledal "něco" u druhé ženy a stýkal se s ní za mými zády, brala bych to opravdu jako podraz a partnerovi bych to neodpustila.
S partnerem, tedy budoucím manželem, jsme spolu deset let. Bude mi 30 let.

arrow
profile_image
Nina
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak, radši o tom nevědět.
Podezření jsem měla už mockrát. A myslím si, že ženy mají v tomto směru šestý smysl a něco vycítí. Také jsem se nikdy přímo nic nedozvěděla a často řeším, jestli to vědět chci.
Spíše asi ne. Neustála bych to.
Jenže pracuji v mužském kolektivu a vidím jejich reakce a chování.I takový, do kterého by jste to neřekly, úlety vyhledává.Oni jsou zvířátka. A výčitky snad nemají.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nina: Asi se teď budu bránit, ale jeho manželka si nepřipadá jako blbka. Ona je šťastná, protože nic ani netuší.A to jsem měla na mysli. Podvádět s grácií, atˇ to nikoho nebolí. Je to přesně tak , jak tu někdo napsal, tento vztah pomine. A vím, že kdybych to nebyla já , bude to jiná.

Já tě v tomto chápu. Znám tady v okolí pár, který to má podobně. Manžel miluje manželku, děti, rodinu, ale manželka za 20 let manželství přibrala desítky kil, přestala o sebe úplně dbát a jediné pro co žije jsou děti, barák a rodina. On taky, ale potřebuje sex a jelikož ten jeho manželku nebaví, má milenku. Taky vdanou, schází se jen kvůli sexu a oba dva "nevěrníci" chtějí zestárnou se svým "zákonným" partnerem a rodinou. Myslím, že je to něco jiného než když by manžel brousil 20tku, která by se do něj "zamilovala" a ve jménu "lásky" si dala za cíl rozbít mu rodinu a založit "novou".

Cituji laala: A poslední věc: opravdu nemám ráda věty typu "zahnul jednou, zahne znovu", "rozvedl se jednou, rozvede se znovu", atd. Vždyť to vůbec nemusí být pravda.

Nemusí, ale podle statistik většinou je. Neříká se to jen tak, jsou to fakta. Lidé, které se už jednou rozvedli, mají mnohem větší pravděpodobnost udělat to podruhé. A stejně to je i s nevěrou. At se to někomu líbí či ne, čísla mluví dost jasně. Tím přeci nikdo neříká, že se to týká zrovna tvého vztahu. Jsou to jen fakta a člověk by je neměl přehlížet, ale ani přeceňovat.

Cituji Nina: Napište mi prosím, jak dlouho jste přibližně vdané a jak je to u vás s nevěrou.
Nechce se mi věřit, že jste všechny věrné a zároveň věříte i svým partnerům. Nebo to neumíte přiznat?
Když se dostanete do společnosti, popijete, nikdy vám nějaký flirt neujede?

Jsem zatím "jen" zadaná, ale již několik let. Flirtuju ráda, ale nevěrná nejsem, jen se ráda bavím. Partnerovi věřím, ale je mi jasné, že rozpadnout se může každý vztah a nevěrný může být každý chlap, takže po ničem nepátrám a dokud nemám důvod nevěřit, tak věřím. Nehodlám se trápit nejistou nebo žárlivostí, partner mi ani nedává záminky ho podezřívat a upřímně si myslím, že by byl fakt blbej, kdyby mě podváděl a riskoval, že mě kvůli tomu ztratí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené