V poslední době se mi začíná přítel hnusit.
Je dost možné, že se tohle stává hodně párům resp. jedné z poloviček. Se svým přítelem(24let) jsem přes 2 a půl roku. Mám ho fakt ráda, nedokážu si představit, že by v mém životě nebyl. Ale v poslední době mě vadí, že se mě dotýká. V posteli to skřípe dlouho. Prostě mi nesedí, ale je mi s ním dobře. Bohužel mi teď už začalo vadit, že se me jen dotkne. Trpím když vím,že bude sex. Jednak mě s ním nebaví ale občas to i bolí pac jsem stažená. On se snaží aby to nebolelo, ale zbytečně.
Problém je ten, že mě děsí představa, že bych se s ním rozešla. Páč bych to hodně těžce nesla. Je první chlap se kterým si tak dobře rozumím. Je na mě hodnej a miluje mě.
Připadám si jak *****, ale nemůžu si pomoct. Když mu to řeknu, zkroutí se jak štěně a hlavně je to zlý, něco takového říct.
Co si o tom myslíte? Jak by jste to třeba řešili? Potřebuju cizí názor. Sama to mám v hlavě trochu pomíchané.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji RonieC: zkroutí se jak štěně

No a co na to teda říká?

Cituji RonieC: V poslední době se mi začíná přítel hnusit.

Tohle myslím mluvi za vše.

Cituji RonieC: nedokážu si představit, že by v mém životě nebyl.

Z jakého důvodu? Když říkáš na druhou stranu, že se ti hnusí.

Cituji RonieC: hlavně je to zlý, něco takového říct.

Je ale takový je život. Je na tobě jak dlouho to chceš snášet, či jestli čekáš, že se to zlepší? Nevím, nevím. Každopádně pokud to chceš nějak zachránit, měla by sis s ním promluvit.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V tý postely už to lepší nebude když se ti hnusý...Tohle jsem měla taky řiká se tomu odpor, prostě už tě nepřitahuje a jakmile se ti vyloženě hnusý pomůže už jenom rozchod, protože chemie mezi váma teda spíš s tvojí strany je pryč a to už se nevrátí, protoež u tebe už to neni jen o tom, že by tě to nebavilo, ale o tom, že je ti odpornej a tomu žádný oživování nepomůže. Jestli s nim budeš dál budeš se akorát trápit a časem mu budeš nejspíš nevěrná, protože se objeví někdo kdo tě bude zase přitahovat. Takže by sis to měla rozmyslet jestli neni lepší to skončit rovnou než to oddalovat.

arrow
profile_image
SlecnaNebezpecna
od 19. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, no můj názor je, že tě už prostě nepřitahuje jako chlap...máš ho ráda jako člověka, atd. ale tím to končí...někde jsem četla, že si do určitého věku člověk jakoby hledá "milence" a od určitého věku "partnera pro život", možná, že jej sice vidíš podle jeho super vlastností jako partnera pro život, ale bohužel ne jako milence... Možná je to jen takové přechodné období, které přejde...Možná bych na Tvém místě zkusila být chvíli bez něj a popřemýšlela o tom, co opravdu chceš...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

přesně vím jak se cítíš, měla jsem to stejné, bývalý přítel mě přestal úplně přitahovat a jakýkoliv dotyk se mi hnusil..
jak píšeš i ta představa sexu byla děsná..
nepomůže dle mé zkušenosti nic.. jen rozchod..
já to udělala a rozhodně se mi ulevilo.. Byl pro mě víc kamarád a jedno mě mrzí a to že to nikdy nepochopil a ani za ty roky se mnou nemluví..
a věř mi že za čas se najde někdo kdo tě přitahovat bude a ty tento vztah stejně ukončíš..

Reaguji na Elienka:
Prý se to pokusí změnit. A už mě aji řekl, ať se snažím aby mě přitahoval. takhle přesně to neřekl, ale něco v tom smyslu, už si to nepamatuju.
Nedokážu si to bez něj představit, protože mi je oporou. Velkou. Jak říkaj holky. Je mi spíš dobrej kamarád se kterým mi je srašně fajn.
Reaguji na redmary:
Je strašně žárlivej. Páč ví, že je něco špatně, ale ja mu nezahnu. Nemám na to povahu a hlavně není tu žádný objev. Ale máš recht, chemie z mé strany je fuč.Reaguji na SlecnaNebezpecna:
Jj souhlasím s tebou. Jenže když řeknu, že chci chvíli klid bude to 100% drama. Bude prosit, možná i brečet ať takový věci neříkám. Prý jsem láska jeho života. Je to kus chlapa (žádná trasořitka), ale v tomhle je prostě slabší.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji RonieC: Nemám na to povahu a hlavně není tu žádný objev.

Tohle si říká každej, ale uvidíš až se někdo objeví povahu mít budeš nebo spíš ti to bude jedno, protože chemie zase zafunguje.

špatný příspěvek.. opraveno v dalším.. nevím jak se to maže.

Reaguji na XJiťa:
Právě. Jako většina slečen mě děsí, že budu sama. Ale kvůli tomu udržovat vztah je špatný. Já nevím jestli se s ním chci rozejít. Jen vím, že s ním nechci spát. Ale když spolu nebudem spát, on bude jak Othelo.. žárlivej ještě víc, než je teď a to bude děs. Už teď mi to dává kapky jak se furt ptá s kým jdu ven a jestli s tou kámoškou FAKT jdu a nekecám mu. Problém je, že já mu fakt nezahejbám.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji RonieC: Už teď mi to dává kapky jak se furt ptá s kým jdu ven a jestli s tou kámoškou FAKT jdu a nekecám mu.

No tak to už je další pádnej důvod proč ho poslat k vodě.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji RonieC: Nedokážu si to bez něj představit, protože mi je oporou. Velkou. Jak říkaj holky. Je mi spíš dobrej kamarád se kterým mi je srašně fajn.

To je důležité ale bez sexu to taky nejde. To je půl na půl. Jedině že bys byla typem člověka, který dokáže žít bez sexu, což předpokládám, že asi nejsi. A tvůj přítel zřejmě asi taky ne.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji RonieC: Jako většina slečen mě děsí, že budu sama. Ale kvůli tomu udržovat vztah je špatný.

To víš že ne a jsi jistě mladá. Nemusíš se bát, že by sis nikoho nenašla.

Reaguji na Elienka:
Bohužel ani jeden z nás .. je to smutný. Je mi jasný, že to dobře nedopadne. Budu se trápit do té doby než me dojde trpělivost a pak budou padat hlavy.
Reaguji na redmary:
Je no. Ale ja to nějak ignoruju a snažím se vidět ty plusy vztahu. Spíš jde o to, že jsem mu neřekla, ze ho miluju. Nemiluju. On mě jo a mu to vadí, že jsem mu to neřekla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji RonieC: Bude prosit, možná i brečet ať takový věci neříkám. Prý jsem láska jeho života.

tak tohle mi bývalý řekl taky, horší bylo to že on u nás bydlel což bylo o to horší ho vystěhovat.. seděl a brečel snad dvě hodiny, a já s ním.. stála jsem si ovšem za svým takže odjel se vším co u mě měl.. první týdny byly hrozný, ale můžu ti říct že mnohem horší bylo to jak se mi hnusil a já mu musela lhát že mi nic není jen aby nic nepoznal..

Reaguji na Elienka:
Je mi 20 let. Takže neumřu jako stará "panna" s 20ti kočkama Ale bojím se, že už nenajdu nikoho jako je on s kým si budu rozumět. Jo já vím, tohle říká každá a pak si někoho najde a je spokojená. Já v to nějak nevěřím. :-/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené