Zdravím.Tenhle muj velkýproblém snad ani nemám komu říct..
Chodím s přitelem dva a půl roku ale neklape to,hádáme se kvuli kravinám a nemáme už nic společného,zkrátka si ve všem lezeme krkem..
Našla jsem si novou práci a tam jsem poznala jednoho policajta .Je mu 24 a je rok ženatý.to nehorší je že ma 4 měsičního synka Kubíka.Ze záčatku jsme se jen nezávazně bavili o rodině a vypadal i štastně.Později mi začal vyprávět že má ženu,která nedokáže pochopit že už jsou rodina oni tři a ne jeji rodiče,kteří se jim do všeho pletou a jsou i proti němu..Každé rozhodnutí se musí řešit preš ne a pak se to teprve dozví on..Hadají se a spolu jsou už jen z rozumu kvuli tomu malému.ktereho on zbožnuje a vzdát se ho nechce ale zustat se ženou taky ne..Mluvíme o tom hodně a tím jsme se do sebe zamilovali.Píšeme si dlouhé a krásne emaily ale já mam strach že dělám chybu že stejně co si budu nalhávat kradu muže od rodiny..Nejsem jeho milenka k tomu ještě nedošlo.Hrozně si rozumíme a mame hodně společného..Je mi necelých 20 let a jsem zamilovaná až po uši.
Má někdo nejakou radu?.Nejsou totiž bezradné situace ale lidi bez naděje...

Ahoj Delanio .. máš pravdu, jsi v ošemetné situaci a snad ti dokážu nějakým způsobem poradit, protože podobnou situaci mám za sebou teprve nedávno a je mi skoro právě co tobě.
Píšeš, že manželství dotyčného nefunguje, a že miluje svého synka. Pokud tě má rád a je opravdu neštastný, od manželky odejde. Hlavně se nenech opít rohlíkem a být s ním ve vztahu nevztahu - v tomhle případě je to buď anebo - jiná volba není. (navíc bys ty byla nešťastná a ve výsledku by ti to mohlo zlomit srdce)
To že se s manželkou rozejde, nutně neznamená, že o synka přijde - existuje tzv. střídavá péče, návštěvy - vše záleží na kompromisu a domluvě manželů (popř. úřadů). Chlapeček je sice velmi malý a pokud se tvůj přítel rozhodne k rozvodu, musí počítat, že o ty nejdůležitější okamžiky nejspíš přijde - ale pořád to bude jeho syn.
Promluvte si o tom a dej mu na výběr - řekni mu, že je to těžké i pro tebe a že chápeš, že pro něj dvojnásob, ale že ho máš ráda a budeš ho podporovat.

Rozhodně nekradeš muže od rodiny - takových morálních keců se jsem slyšela na svou adresu nepočítaně, ale jak říkám, jsou pouze dvě možnosti.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

kvůli jednomu poblouznění si na sebe upleteš bič, v podobě jeho dítěte skoro každý víkend, jeho bývalky (tak přištích 20 let) a jejích intrik a pomluv, babička a dědeček z tatínkovy strany také nebudou nadšeni a budou s bývalkou dobře vycházet, aby mohli vídat vnuka, dále alimenty a také neustálá snaha mít to dítě opravdu ráda, i když bude zřejmě naočkováno od maminky.... zažila jsem to rovněž ve 20ti, můj tehdy vyvolený byl skoro třicátník a malinkou dcerou. Ze začátku jsem neviděla jediný problém, krom toho bylo jeho rozhodnutí odejít, já to ani nechtěla. Postupem času jsem zjistila, že jsem udělala skok do jámy lvové, protože ve všech rozhodnutích, která jsme chtěli udělat, vždy nutně figurovaly zájmy třetích osob (výše uvedené). Sebrala jsem se a ukončila to, byla jsem prostě ještě moc mladá. Neříkám, že to nejde zvládnout, mně to ale za ty nervy nestálo a nikdy jsem svého odchodu nelitovala.
Z toho co píšeš, to vypadá, že už ses rozhodla být s ním a spíš se jen potřebuješ svěřit. Nemyslím, že děláš něco špatného, ale uvědom si, že ho v podstatě neznáš a už jsi ochotna přijmout do svého života všechny jeho závazky. Hodně štěstí.

Cituji RomanKaS: kvůli jednomu poblouznění si na sebe upleteš bič, v podobě jeho dítěte skoro každý víkend, jeho bývalky (tak přištích 20 let) a jejích intrik a pomluv, babička a dědeček z tatínkovy strany také nebudou nadšeni a budou s bývalkou dobře vycházet, aby mohli vídat vnuka, dále alimenty a také neustálá snaha mít to dítě opravdu ráda, i když bude zřejmě naočkováno od maminky.... zažila jsem to rovněž ve 20ti, můj tehdy vyvolený byl skoro třicátník a malinkou dcerou. Ze začátku jsem neviděla jediný problém, krom toho bylo jeho rozhodnutí odejít, já to ani nechtěla.

Jj .. v tom máš určitě pravdu, ale říkej to zamilovanému člověku

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lauritkalo: ale říkej to zamilovanému člověku

to máš pravdu zase ty

arrow
profile_image
citadella
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Delania
Také by sis přála, aby ti, až budeš vdaná a budete mít dítě, některá z žen odvedla muže od rodiny? Myslím, že Tvou odpověď již znám.
Popřemýšlej ( zavčas! ) o tom, co je fér jednání a co je to svědomí ....

arrow
profile_image
kristusta
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji citadella: Delania
Také by sis přála, aby ti, až budeš vdaná a budete mít dítě, některá z žen odvedla muže od rodiny? Myslím, že Tvou odpověď již znám.
Popřemýšlej ( zavčas! ) o tom, co je fér jednání a co je to svědomí ....

přesně! a navíc mohou mít s manželkou jen krizi, což je po porodu dítěte častá věc, takže i kdyby se s ní rozešel a byl s tebou tak co víš o tom, že nebude hledat jinde když zrovna za pár let vy dva budete mít problémy a krizi..no každopádně já bych do toho nešla, navíc si vzpomeň na to, když jsi začala chodit se svým současným dlouholetým přítelem jak si byla nepochybně šťastná a myslela sis že je to na věky!

Je pravda že svědomí mě uhání už tedka,,Ale to jestli to je nebo není dočasná krize ví jen oni dva..Nechci mu dělat milenku na kterou si najde čas jednou týdně .Ale je možný že tou pravou jeho žena prostě není .Jsou také oba mladí a stalo se narodil se malej a neočekávali to..Zustali spolu u rozumu ale toho malého zbožnuje a tomu nikdo nevezme.Já bych to ani nectěla.Sama vím moc dobře jaké to je z dětství když otec kašle na dítě ale to neni jeho připad...A také mě už napadlo to že jednou muže odejit i o demě až bychom třeba měli své dět.Pořád je čas couvnout ale já ho mám opravdu ráda a vím že se svým současným partnerem se to nespraví..

Delania
Jestlipak je jeho žena také přesvědčená o tom, že jsou spolu jen z rozumu? Ony se ty interpretace skutečnosti mohou hodně lišit...
Jinak myslím, že jsi opravdu hodně mladá na to, abys utáhla všechny ty komplikace, které s jeho situací souvisejí. Kdyby Ti bylo třicet, bylo by to MOŽNÁ jiné, byla bys relativně vybouřená, ale takhle... Zkus si nejdřív pořešit vztah se stávajícícm partnerem, třeba se i rozejděte, ať máš aspoň v něčem klid. Dej čas jemu, aby to zkusili dát doma do pořádku, a Ty se rozhlédni jinde. Co se ti teď zdá jako neskonale přitažlivé se může za pár týdnů jevit úplně jinak. A když to nepřejde, tak to teprve začni brát vážně.

arrow
profile_image
Antoine Clamaran
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Známe chlapy....sami sebe. Jsi tam nová, pro něho to může být něco vzrušujícího, nového, tak ho prostě přitahuješ. To tvrzení, že není ve vztahu spokojený je typická věta v tomhle případě. Co by ti měl jiného tvrdit že, aby to vypadalo verohodně. Neříkám, že to tak nemusí být, ale dávej si bacha.

Jak řekla nahoře Morrigan, tak si napřed vyřeš svůj vztah. Neřeš to s tím novým a pokud má opravdu takový zájem a není to také jeho dočasná krize v jeho vztahu, tak na tebe počka pokuď má opravdu takový zájem.

arrow
profile_image
citadella
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Delania

Cituji Delania: vím že se svým současným partnerem se to nespraví..

... to ovšem neznamená, že vám nic jiného nezbývá než tříštit manželství. Ano, nevyhovuje-li vám současný partner, je to vaše věc, ale rozbíjet proto něčí manželství, to už není jenom vaše věc - ve hře je daleko víc, než jste si schopna ( nebo ochotná ) vůbec připustit.
Zkuste se podívat na věc i z druhé strany, nejen z té své - a "narušené" ( a vůbec jakékoli ) manželství nechť je pro vás tabu - už přinejmenším kvůli tomu dítěti. V neposlední řadě je tu snad i vaše ( mnou již zmiňované ) svědomí.
Pozn.: slušná a citlivá žena neničí manželský svazek ( ať je údajně jakýkoli ).

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Delania

no tak ho zase honem rychle přestaň mít ráda , nestojí to za ten humbuk kolem . lov v jiných vodách

Cituji Delania: Ale je možný že tou pravou jeho žena prostě není .Jsou také oba mladí a stalo se narodil se malej a neočekávali to..

hm.... a to jsi si vydedukovala kde ? Na základě těch báchorek , které ti nakukal? zajímavé

Cituji Delania: Pořád je čas couvnout ale já ho mám opravdu ráda a vím že se svým současným partnerem se to nespraví..

a na co tedy čekáš? Pokud ti to s nynějším partnerem neklape tak to s ním ukonči a nevytloukej jak se říká " klín klínem " to totiž nikam nevede. Ale jestli ti to svědomí dovolí , konej jak myslíš ,ale pozor na to , aby ses někdy nedostala do opačné role, pak bys rázem pochopila.

arrow
profile_image
citadella
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mikkýsek
O.K......

arrow
profile_image
jennisses
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně nemám ráda ničení celkově vztahu,nemusí to být úplně manželský. Je to pořád věc těch dvou a pokud jeden z nich,nebo po vzájemné domluvě vztah neukončí, nikdo nemá právo na to, aby jednomu z nich pletl hlavu...
A myslím si, že bys měla být fér vůči svému nynějšímu příteli. Nehledě na to, že pokud jsou spolu jen kvůli malému, jak on tvrdí, tak spolu nespí??

Delania
Pamatuj si,že všechno se vrací,pokud ty odvedeš tátu od rodiny,tak přesně tohle jednou udělá tobě nějaká další.
Ten "ženáč" je nezodpovědný a ty bys o něho neměla opřít ani kolo,natož napsat,že ho máš ráda.
Zahýbá své manželce ač mají spolu malé dítě....místo,aby jí pomohl,tak jí podráží nohy.

Takže rychle od něho,ve tvém zájmu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené