Smazat

Zadaná vs. sex s kamarádem

Sex s kamarádem, i když jsem zadaná... S přítelem jsme spolu přes 4 roky, vztah klape skvěle, jsem šťastná a nic mi s ním nechybí. Vždy jsem si říkala, že bych přítele nepodvedla. Ale ouha... Výjimka potvrzuje pravidlo. Začala jsem si psát s jedním naším společným kamarádem. A psali jsme si stále asi 4 dny a tak nějak jsme došli až k sexu a napsal mi, zda bych s ním chtěla mít sex, když si o něm pořád píšeme.

Napsala jsem mu, že bych mu měla říct ne, že by to bylo správné, ale že mu musím říct ano. Je to vážně fešák, musím podotknout. A nevím proč, ale vždy když jsem ho viděla, se mi strašně líbil. Domluvili jsme se na pátek odpoledne, že se sejdeme u něj. Užili jsme si skvělých pár hodin plných sexu a já odjela domů. Nebyly v tom city, prostě jen vášnivý sex. Dnes jsem mu napsala, jak se má a tak. A že bych si to chtěla někdy zopakovat. A on, že má kvůli tomu blbý pocit, že nechce, abych měla problémy doma, kdyby se na to přišlo. Chápu to a na jednu stranu si cením toho, že mi to řekl narovinu a zachoval se takhle. Na druhou stranu mě to žere neuvěřitelně. Ptala jsem se ho, jestli se mu to líbilo se mnou aspoň a on že jo, že všechno se mu líbilo. Teď mě ale šíleně smíchané pocity z toho všeho. Štvě mě, že vím, že už si s ním nikdy neužiju. I když jsem šťastná za svůj vztah. Stále na něj myslím a přehrávám si v hlavě těch pár hodin. Doufám, že to přejde. Ale následujících pár dní to nevidím moc růžově... Myslím, že to je jen to nadšení z toho, co se stalo, že se mi to líbilo a teď to mám prostě v hlavě. Zmizí to a bude to ok? Mezi ním a mnou ano, bude to zvláštní, když se uvidíme, ale ten pocit přejde. Jen aby to přešlo i mě samotnou. A výčitky nemám vůči příteli, zvláštní, možná bych byla radši, kdybych měla výčitky a neužirala se něčím jiným... Díky za komentáře, jestli někdo necháte a prosím neodsuzujte mě za nevěru. Udělala jsem to poprvé...
 
arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A otázka zní...?

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli mě to žraní přejde? Nebo proč to tak vlastně je? Nebyly v tom city, výčitky vůči příteli to nejsou. Štve mě prostě to, že to bylo sa*kra dobrých pár hodin a vím, že už to nebude?

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, můžeš zkusit zlepšit sex s přítelem (pokud problém není přímo to, že potřebuješ přísun nového masa). Můžeš dát vale příteli a sexovat s tímhle (či jiným). Můžeš se s přítelem domluvit na dovolených bokovkách a občasně sexovat s tímhle (či jiným). Nebo můžeš tajně sexovat s tímhle (či jiným), dokud to nepraskne.

Osobně bych tě viděl na řešení číslo čtyři. Ostatně je to řešení generacemi prověřené.

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za rady Nechci přítele opustit a nechci ani bokovky. Nepotřebuji přísun nového masa (pěkně napsáno), u žádného jiného chlapa se mi nestalo, že by se mi tak líbil, až jsem s ním skončila v posteli. Nejspíš na to zkusím prostě zapomenout a budu to brát jako úlet. A třeba, když bůh dá, se to někdy podaří znovu. Sex s přítelem je úžasný, ale v případě kamaráda šlo asi prostě o to se "vyřádit" a konec. Každopádně díky za komentář

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kopaj: Nebo můžeš tajně sexovat s tímhle (či jiným), dokud to nepraskne.

Moje kamarádka sexuje roky (vic jak 20 let) s kamarádem svého muže. Nic neprasklo. Ale oba jsou takové hard core typy. Já bych na to neměla. Pochopitelně Tě štve, že Tě milenec nenahání a nechce víc, taky by mně to štvalo. Jednou je nic a dvakrát je už zvyk, tak se to říká.

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maria:

Díky za příspěvěk. Štve mě to, no. Ale na druhou stranu - cením si toho, že on nechce, ať já mám problémy. Náhoda je blbec, že jo....

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No právě, že neee. Neštvě mě vůbec, ani nemáme žádný problém jiný. Jako neříkám, že se necítím vůči příteli špatně, ale čekala jsem, že to bude mnohem horší. Je to nejlepší chlap, se kterým jsem kdy byla. Asi jsem si prostě jen potřebovala užít s pěkným chlapem. Teda i přítel je pěkný

Prostě si zašukal, udělal si další čárku do deníčku a jede se dál.

arrow
Neprodává v Bazaru

Chlapec zjevně o nic jiného než pár hodin vášně nestál (rika, ze je mu to blbe kvuli tvemu vztahu -- cti hledam co nejprijatelnejsi vymluvu, abych te uz nemusel videt a jeste byl za charaktera) a mezi námi, buď ráda, že to tak pravděpodobně skončí. I když rikas, ze v tom nejsou city, tak způsob, kterým se vyjadrujes, docela jasně naznačuje, že kdybyste skutečně pokračovali v romanku, tak do toho brzy vletis. A pak bys teprve měla problém.

Cituji blackorchid: Prostě si zašukal, udělal si další čárku do deníčku a jede se dál.

Přesně tak - a ty bys to měla brát stejně, jinak se do toho zamotáš, pak se to celé provalí a až na to tvůj přítel přijde, tak se na tebe vykašlou oba. Ne že by to byla až taková tragedie, zůstat chvíli sama, ale mám pocit, že zrovna o to moc nestojíš.
Tím, že ti sám řekl, že nechce, abys měla problémy doma ti jasně naznačil, že šlo z jeho strany jen o úlet. Akorát to řekl slušně

Cituji DerrtyGirl: A on, že má kvůli tomu blbý pocit, že nechce, abych měla problémy doma, kdyby se na to přišlo

A to nevěděl předem, že by jsi z toho mohla mít problémy?
Podle mne si jen rád dělá zářezy.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nick máš teda přesnej. Máš řeči, že přítel je ten nejlepší na světě, ale není ti blbý psát si s kamarádem a ještě s nim poš.ukávat.

"Stále na něj myslím a přehrávám si v hlavě těch pár hodin. Doufám, že to přejde. "

Přejde, ale jen pokud s kamarádem utneš kontakt. Teď máš rozbouřené emoce, ale za pár dní se to uklidní.

Cituji DerrtyGirl: cením si toho, že on nechce, ať já mám problémy.

To je mi teda šlechetnost

Cituji Easyway: Chlapec zjevně o nic jiného než pár hodin vášně nestál (rika, ze je mu to blbe kvuli tvemu vztahu -- cti hledam co nejprijatelnejsi vymluvu, abych te uz nemusel videt a jeste byl za charaktera)

 

Téma Zadaná vs. sex s kamarádem je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené